Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Sprawdź szczegóły Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Jesteś: Związek > Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

Zauważyłeś dziwne zachowanie Twojej żony, która często nie ma czasu dla Ciebie, albo zaczęła zabierać swój telefon do łazienki? A może jest jeszcze gorzej, bo na jej bieliźnie możesz dostrzec plamy przypominające nasienie? Chyba zaczynasz już wtedy podejrzewać, że może Cię zdradzać. Istnieje kilka prostych badań, dzięki którym sprawdzisz czy żona jest Ci wierna. Chcesz się przekonać jak? Przeczytaj poniższy tekst, a wszystkiego się dowiesz!

Z artykułu dowiesz się:

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Symptomy zdrady

Zdradzająca osoba wykazuje szereg symptomów, o które nawet siebie nie podejrzewa. Do tych najczęściej zwiastujących zdradę należą:

  • trzymanie telefonu cały czas blisko siebie – zdradzająca nie rozstaje się z telefonem nawet na chwilę, cały czas z kimś pisze i czeka na nowe wiadomości, zabiera telefon wszędzie ze sobą nawet do łazienki, a do tego ustawiła nowe hasło, znane tylko jej,
  • kolejnym symptomem jest poprawa i nienaganny wygląd, czasem bardziej seksowny, do tego codzienny makijaż i nowe ciuchy,
  • kiedyś mieliście dużo czasu na spędzanie wspólnych chwil, teraz ona kończy pracę później niż zwykle, nagle zaczęła umawiać się chyba ze wszystkimi koleżankami, jakie tylko ma? To kolejny znak, że pojawił się na horyzoncie nowy obiekt westchnień
  • niepokojącym sygnałem jest również niechęć do współżycia, może to wynikać z obniżeniem potrzeb seksualnych lub wręcz przeciwnie zaspokajania ich przy kimś innym,
  • jednak najbardziej oczywistym symptomem są plamy na bieliźnie, które mogą przypominać nasienie, warto wówczas oddać taką bieliznę do laboratorium, gdzie zostanie poddana analizie.

Zobacz też: Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Najprostszym badaniem zdrady jest przesłanie do laboratorium ubrania, bielizny albo wkładki higienicznej, na których można dostrzec ślady podobne do spermy. Takie badanie laboratoryjne składa się z dwóch etapów:

Pierwszy etap to tzw. detekcja nasienia, która polega na ustaleniu, czy na pobranej próbce zostanie wyodrębniony antygen PSA znajdujący się w nasieniu. Taka metoda jest najczęściej stosowana w sprawach kryminalnych.

Drugi etap polega na analizie genetycznej. Jeśli w próbce znajduje się antygen PSA, wówczas badanie zostaje rozszerzone do ustalenia tzw. profilu genetycznego. Profil ten porównuje się do wymazu pobranego z Twojego policzka. Po takiej analizie można stwierdzić, czy nasienie należy do Ciebie czy jednak do osoby, z którą żona ma romans.

To może Cię zainteresować: Jak sprawdzić spermę na ubraniu

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Test zdrady warto wykonać, by mieć pewność, że żona jest Ci wierna albo Cię zdradza. Jeśli masz potwierdzenie z wykonanego badania, wówczas masz czas na zastanowienie się, czy naprawiać popsute relacje czy lepiej zakończyć małżeństwo. Decyzja należy do Ciebie.

Przeczytaj: Psychologia zdrady – to warto wiedzieć

Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 19/11/2020

Wpisany w:: Związek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium