Psychologia - Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: psychologia > Psychologia

Psychologia

Ustalenie ojcostwa

Konflikty małżeńskie. Czy można je pokonać?

Jeśli masz przed sobą wynik testu DNA na ojcostwo, to przypuszczalnie wraz ze swoją rodziną przeżywacie kryzys. Wszyscy doświadczacie pewnie niełatwych, negatywnych emocji takich jak m.in.: złość, lęk, rozczarowanie, smutek, a wraz z nimi niepewność, strach, zawód, przerażenie.
Więcej… 


Ojcostwo

Wiadomość o ojcostwie – gonitwa myśli i uczuć

Wiadomość o tym, że będzie się miało dziecko wyzwala szereg, często sprzecznych emocji i myśli. Mimo, że  posiadanie potomstwa jest czymś najbardziej naturalnym dla człowieka, na wieść o ciąży nierzadko pojawia się zaskoczenie.
Więcej…


syndrom PAS

Syndrom PAS , czyli rola dziecka w konflikcie okołorozwodowym

Amerykański psychiatra dziecięcy i sądowy dr Richard Gardner obserwując mimowolne uczestnictwo dzieci w konfliktach okołorozwodowych stworzył koncepcję PAS (syndromu odosobnienia od jednego z rodziców)…
Więcej …


Ustalenie ojcostwaUstalenie ojcostwa – czy to już koniec związku?

W większości wypadków wynik testu DNA potwierdza biologiczne ojcostwo badanego mężczyzny. Decydując się na takie badanie trzeba mieć jednak świadomość, iż wynik może wykluczyć pokrewieństwo. Co wtedy?
Więcej…


Ustaliłem ojcostwo – co dalej?Ustalenie ojcostwa

Co zrobić z prawdą, gdy już ją poznamy? Kiedy się okaże, że to nie ty jesteś ojcem? Czy potrafisz przyjąć tą prawdę tak, aby cię uczyniła człowiekiem wolnym od nienawiści, złości, wstydu? Czy wobec niej potrafisz jeszcze zaufać innym ludziom, twoim najbliższym?
Więcej…


Ustalenie ojcostwa

Moja krew? Co te wątpliwości znaczą dla związku.

Wątpliwości dotyczące biologicznego ojcostwa mogą pojawić się w związku w różnych jego momentach. Zazwyczaj wiążą się one z chwilowym kryzysem w związku lub gdy na światło dzienne wychodzą sprawy o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.
Więcej…


ojcostwo

Jakim jestem ojcem?

Z pewnością wiesz o tym, że doświadczenia z dzieciństwa mają wpływ na każdego człowieka. Możliwe jednak, że nie zdajesz sobie sprawy jak rozległy jest to wpływ, jak silnie determinujący. Wspólnie z wyposażeniem, jakie dostaliśmy od rodziców
Więcej…


Ustalenie ojcostwa

Rodzina grubymi nićmi szyta, czyli jak pozostać ojcem owego „przyszywanego” dziecka

Jesteś tatą. Twój świat pomimo różnych niewygód kręci się w dużej mierze wokół małego „słoneczka”, „skarba”, „szkraba” itd. Myślisz o sobie w nowym wymiarze – Ojciec. Z pomocą społecznych i rodzinnych ( …) Więcej…

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 15/10/2015, Data aktualizacji: 04/02/2021

Wpisany w:: psychologia

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium