Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Uncategorized > Jakie są sposoby na wykrycie zdrady?

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady?

Najbardziej trudnym przeżyciem w każdym związku jest zdrada jednego z partnerów. Jeśli się tak stanie, możliwe są dwa scenariusze: albo porozmawiacie szczerze i dojdziecie do wniosku, że chcecie ratować to, co Was łączy, albo wręcz przeciwnie – rozstajecie się, bo nie ma o co walczyć. Jeśli podejrzewasz, że Twoja żona Cię zdradza i chcesz mieć pewność, zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, w jak prosty sposób możesz sam wykryć zdradę. Jakie są sposoby na wykrycie zdrady?

Tego dowiesz się z artykułu:

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Objawy zdrady

W pierwszej kolejności obserwuj swoją żonę bardzo wnikliwie i przenikliwie. Mimo różnic wynikających z zachowania każdego człowieka, można zauważyć podobnie zachowania często świadczące o zdradzie. Do tych typowych zaliczamy:

– zwiększoną obojętność wobec partnera albo przeciwnie – zwiększoną uwagę tak, aby łatwiej było zatuszować ślady świadczące o zdradzie,
– brak ochoty na przytulanie, pieszczoty i sam seks,
– zwiększona dbałość o siebie i swój wygląd, nie chodzi tylko o nowe ubrania, ale również wprowadzenie diety i ćwiczeń do codziennego grafiku,
– zmiany w zewnętrznym wyglądzie: nowa fryzura, ubrania, częstsze wizyty u kosmetyczki,
– telefon jest najlepszym przyjacielem, bez którego nigdzie się nie rusza, w dodatku zmianie uległy hasła do komputera i telefonu,
– dużo więcej czasu przebywa poza domem, bo albo ma nadgodziny w pracy albo spotkania z dawno niewidzianymi koleżankami.

Zobacz też: Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Szczera rozmowa

Czasami pomocna w wykryciu zdrady jest po prostu szczera rozmowa. Ponieważ kobiety są dużo bardziej emocjonalne, w trakcie takiej rozmowy żona być może wyzna Ci całą prawdę i opowie, jak to wygląda z jej punktu widzenia i dlaczego do tego doszło.

Jeżeli jednak w trakcie rozmowy z nią zauważysz dziwne zachowanie, wówczas możesz przypuszczać, że nie mówi Ci prawdy. Chodzi tutaj np. o symptom nadmiernego mrugania. Jeśli na co dzień nie zdarza jej się często mrugać, a w trakcie „szczerej” rozmowy zaczyna, wówczas możesz podejrzewać, że nie mówi Ci prawdy. Kolejnym symptomem świadczącym o kłamstwie może być zbyt długi kontakt wzrokowy w trakcie rozmowy oraz nazbyt szczegółowy opis sytuacji, w jakiej ostatnio się znalazła.

Przeczytaj: Psychologia zdrady – to warto wiedzieć

Jakie są sposoby na wykrycie zdrady? Badania na zdradę

Badanie na zdradę to test, dzięki któremu zyskasz całkowitą pewność, czy żona jest niewierna. Test taki zostaje przeprowadzony w laboratorium na podstawie przesłanych przez Ciebie próbek bielizny lub innego ubrania, na których są widoczne plamy mogące świadczyć o obecności nasienia.

Jeśli wynik jest pozytywny i jest to nasienie, wówczas istnieje możliwość rozszerzenia badania, które polega na przesłaniu próbki pobranej z wewnętrznej strony policzka partnera, tak aby porównać czy ślady na bieliźnie należą do męża czy kochanka.

To może Cię zainteresować: Jak sprawdzić spermę na ubraniu

4/5 - (1 głosów / głosy)
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 30/11/2020, Data aktualizacji: 10/05/2021

Wpisany w:: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium