Jak sprawdzić spermę na ubraniu? Dowiedz się! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Jesteś: Badania DNA > Jak sprawdzić spermę na ubraniu?

Jak sprawdzić spermę na ubraniu?

Wiadome jest, że rzeczy się brudzą – pościel i ubrania również, zazwyczaj nie jest to dla nas nic wielkiego. Ale niektóre plamy szczególnie przyciągają naszą uwagę i wydają się nam podejrzane. Nowy ślad na pościeli, którego nie było, kiedy ostatni raz szliście razem do łóżka? I to w dodatku wyjątkowy, bo wydaje się, że to plama po spermie. W takiej sytuacji “wydaje się” to za mało. Nauka poszła do przodu i dzięki niej w łatwy sposób możesz uzyskać twarde dowody.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak sprawdzić spermę na ubraniu?

Nie zawsze mamy pewność co do wierności naszego partnera. Być może zadziało się już coś, co ją naruszyło teraz szukamy dowodu na wierność (lub nie) naszej drugiej połówki. Wtedy zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły – nietypowa plamka na spódnicy, bieliźnie, a może na prześcieradle?

W jaki sposób możemy uzyskać pewność, czym ona jest? Przecież równie dobrze może to być cokolwiek innego, a partnerka zapytana wprost i tak nie powie prawdy! I w tym miejscu możemy skorzystać z testu zdrady.

To proste! Wystarczy, że spakujesz próbkę, uzupełnisz formularz i wyślesz do laboratorium. Pozostała część procesu należy do profesjonalistów, którzy pozwolą uzyskać odpowiedź, czy plama powstała po kontakcie przedmiotu ze spermą, a nawet sprawdzą, czy to twoja sperma!

Zobacz też: Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Na czym polega test zdrady?

Test zdrady przebiega dwuetapowo. Po pierwsze przeprowadzony jest test wykrywania spermy – próbka jest sprawdzana pod kątem obecności męskiego nasienia – w końcu plama może pochodzić z całkiem innego źródła.

Jeżeli wynik będzie pozytywny, można przejść do kolejnego etapu, jakim jest sprawdzanie i porównywanie DNA zawartego w próbce. Pozwala to ustalić, czy sperma z plamy należy do mężczyzny zlecającego badanie czy do kogoś innego. DNA osoby zlecającej badanie można pobrać w bardzo szybki i prosty sposób, np. pobierając  wymaz z policzka.

To może Cię zainteresować: 4 oznaki zdrady kobiety

Dlaczego warto sprawdzić nasienie na ubraniu?

Badanie próbki daje nam kilka korzyści. Najważniejszą z nich jest pewność dotycząca związku z partnerką podejrzewaną o zdradę. Jeżeli mamy poczucie, że potrzebujemy takiego testu, to często świadczy o tym, że w relacji dzieje się coś złego.

Przeczytaj: Psychologia zdrady – to warto wiedzieć

Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 26/10/2020

Wpisany w:: Badania DNA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium