Mediacje - Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Prawo > Mediacje

Mediacje

Testy DNA

Dla kogo testy DNA?

Wykonanie testów DNA może rozwiązywać wiele zupełnie nieoczekiwanych problemów. Dowiedzenie ojcostwa jest z pewnością ważnym, często przełomowym wydarzeniem dla mężczyzn. Będzie także najwłaściwszym rozwiązaniem dla matki, która dzięki możliwości jaką daje współczesna nauka i technika, nie musi być pozostawiona sama sobie. Więcej… 


Nastolatek nie jest moim synem. Zdarzyło się naprawdę…Ojcostwo

Mężczyzna lat 38
Po co pojechałem na to spotkanie? Przez tyle lat wierzyłem, że to moje dzieci. To niemożliwe – Mariusz i Halinka. Nie, niemożliwe. Ale to prawda wyjechałem na stypendium a Mariusz po prostu był blisko. Więcej… 


Ojcostwo

Potwierdziłeś swoje ojcostwo i co dalej…?

Potwierdzenie ojcostwa za pomocą testu DNA to często początek drogi do nawiązania właściwych relacji z własnym dzieckiem, na przeszkodzie których staje zazwyczaj postawa drugiego rodzica, względy organizacyjne czy wola dziecka.
Więcej…


Co to jest mediacja?Mediacja

Czy wiesz czym jest mediacja? Może warto rozważyć podjęcie mediacji  w Twojej sprawie? Warunkiem jest zgoda obu stron na przyjęcie mediacji, jako formy rozwiązania problemu,  unikając sporu czy eskalacji już istniejącego konfliktu.
Więcej…


Mediacja

Mediacja – sztuka poszukiwania porozumienia

Żądza podbojów jest rzeczą bardzo naturalną i powszechną i zawsze gdy je ludzie czynią z powodzeniem, zyskują pochwały, a nie naganę, lecz gdy chcą ją czynić na wszelki sposób, wbrew możliwości, zasługują na naganę i popełniają błąd .
Więcej…


Mediacja

Czy mediacja boli

„Czy mediacja boli?” – zapytała mnie raz pewna kobieta. – „Boję się kolejnego nieprzyjemnego spotkania z moim byłym mężem, dyskusji  najeżonej wymówkami, epitetami i żądaniami. Nie chcę kolejnego sądu nade mną i zmuszania mnie do akceptowania tego, od czego uciekłam.”
Więcej…

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 17/10/2015, Data aktualizacji: 22/10/2015

Wpisany w:: Prawo

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium