Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Badania DNA > Zrób test zdrady – poradnik Pacjenta

Zrób test zdrady – poradnik Pacjenta

Słyszałeś o takim badaniu jak test zdrady? Jesteś nim zainteresowany, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Przeczytaj poniższy poradnik i zrób test zdrady!

Wpis sponsorowany

Detekcja nasienia, a dokładniej mówiąc test zdrady to doskonały sposób na to by sprawdzić wierność swojej partnerki lub partnera. Cały proces badania jest bardzo prosty! To wszystko sprawia, że badanie wykonuje coraz więcej osób. 

Test zdrady obejmuje dwa etapydetekcję nasienia – czyli najprościej ujmując, sprawdzenie czy na nadesłanej próbce znajdują się ślady nasienia 🔬 oraz analizę porównawczą 🧬, która w razie otrzymania pozytywnego wyniku detekcji nasienia dostarczy Ci informację, do którego mężczyzny należy zabezpieczony ślad.

Zbierz próbki do testu zdrady

Wypełnij odpowiednie dokumenty i wyślij je na adres laboratorium

Opłać badanie

Odbierz wynik testu zdrady! To takie proste

Jakie korzyści gwarantuje test zdrady?

Zbierz próbki do testu zdrady

Najczęstszym pytaniem z jakim mierzą się nasi konsultanci 👩‍🦰🧔 przy pierwszym kontakcie z Pacjentem jest to, jakie próbki można przesłać do takiego badania. Tak naprawdę nasi diagności laboratoryjni sprawdzą każdą próbkę. Jeżeli podejrzewasz, że posiadasz materiał, na którym znajdują się ślady nasienia, po prostu zabezpiecz go i wyślij do naszego laboratorium 🏥. Próbkę, którą chcesz sprawdzić pod kątem zawartości śladów spermy wystarczy jedynie włożyć do papierowej koperty 📩. Tak spakowana próbka bezpiecznie dotrze do laboratorium.

Najczęściej badane próbki w naszym laboratorium to:

✅ bielizna 👙
✅ fragmenty pościeli
✅ ubrania 👖👕
✅ wkładki higieniczne
✅ prezerwatywy
chusteczki

Wypełnij odpowiednie dokumenty i odeślij je wraz z próbkami do laboratorium

Po zebraniu odpowiednich próbek do badań pora na odrobinę formalności. W tym celu udostępniamy formularz zlecenia badania 📃.

⚠ Wspomniany dokument należy wypełnić, przede wszystkim należy pamiętać o polach oznaczonych gwiazdką. Nasze laboratorium zapewnia całkowitą dyskrecję. Wszelkie dane są przechowywane zgodnie z prawem.

Odpowiednio spakowane próbki 🧪 (zabezpieczone w zwykłej papierowej kopercie) wraz z formularzem zlecenia badania wystarczy wysłać na adres laboratorium. Jeśli posiadasz więcej próbek, które chcesz sprawdzić, to bez problemu można to zrobić. Należy jedynie pamiętać, aby włożyć każdą próbkę do osobnej koperty, podpisać je i wrzucić wszystko do koperty zbiorczej.

Kliknij aby wydrukować ————————–>

 

 

 

Adres wysyłkowy:Laboratorium testDNA
ul. Dulęby 7
40-833 Katowice

 

Udostępniamy również numer telefonu oraz adres mailowy na wypadek dodatkowych pytań. Jeżeli masz pytanie dotyczące badania na zdradę nasi konsultanci służą pomocą!

☎ Nr tel: 800 007 771
📧 Kontakt mailowy: biuro@testdna.pl

Opłać badanie

Ostatnim krokiem w całym procesie zlecenia testu zdrady jest opłacenie badania. Po wpłaceniu odpowiedniej kwoty laboratorium przystępuje do analizy dostarczonych próbek.

Pierwszy etap badania, czyli tzw. detekcja nasienia (sprawdzenie czy na próbce znajdują się ślady spermy) to koszt 250zł 💰 za próbkę. Wynik badania udostępniany jest maksymalnie do 3 dni roboczych ⏱ od momentu dostarczenia próbek do laboratorium.

Jeżeli zależy Ci na czasie istnieje możliwość wykonania badania w formie express, którego cena wynosi 350zł. Wtedy Pacjent otrzymuje wynik do 24 godzin 🔜!

Jeżeli w ramach analiz zostanie wydany pozytywny wynik detekcji nasienia, wtedy istnieje możliwość poszerzenia badania o analizę porównawczą, która pozwoli ustalić czyje nasienie zostało wykryte. W tym celu z pozyskanych śladów nasienia wyodrębnia się profil genetyczny. Koszt ustalenia profilu genetycznego wynosi 750zł 💲. W tej sytuacji, aby dokonać analizy porównawczej trzeba uzyskać drugi profil. Z tego miejsca mamy kilka możliwości, najczęściej wybieraną jest przesłanie próbki od zleceniodawcy badania (celem wykluczenia samego siebie). Próbka ta może być dowolna, może to być wymaz z policzka albo mikroślad – np. szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, włosy z cebulkami, maszynka do golenia itp.

Ostatnim etapem testu zdrady jest porównanie obu uzyskanych profili 🧬. Jeżeli zleceniodawca jako drugą próbkę odsyła swój własny materiał i w ramach analiz 🔬 okaże się, że obie próbki należą do zupełnie różnych mężczyzn, wtedy można wyciągnąć bardzo prosty – partnerka dopuściła się zdrady 💔.

Dane do płatności:

Laboratorium testDNA
ul. Bocheńskiego 38 a
40-859 Katowice

Numer rachunku bankowego (mBank): 50 1140 2017 0000 4302 1308 1024

Tytuł przelewu: imię i nazwisko osoby zle­ca­jącej badanie

Dla osób wykonujących przelew z konta zagranicznego:.
iBAN: PL przed nr konta
SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Odbierz wynik testu zdrady! To takie proste

W zależności od formy badania na wynik detekcji nasienia czeka się od 24 do 72 godzin 🕒. W przypadku drugiego etapu badania – analizy porównawczej czas oczekiwania na wynik wynosi od 5 do 10 dni roboczych 🗓.

Jakie korzyści gwarantuje test zdrady?

Badania genetyczne oferują szereg możliwości.

Wśród korzyści płynących z informacji, jakie uzyskasz dzięki testowi zdrady należy wyróżnić:

  • szybka i pewna informacja – dowiesz się czy Twoja partnerka bądź partner dopuścił się zdrady;
  • niska cena – detekcja nasienia to koszt zaledwie 250zł 🪙. Koszt pełnego badania wraz z ustaleniem profili genetycznych i analizą porównawczą zamyka się w kwocie 1750zł 💵, co i tak jest zdecydowanie tańsze niż np. korzystanie z usług detektywistyczne. Wiele biur detektywistycznych pobiera nawet do 1000zł 💳 za dzień czynności operacyjnych;
  • dowód wstępny dla sądu 👨‍⚖ – wynik testu zdrady możesz dołączyć jako jeden z dowodów np. w sprawie rozwodowej. Jeżeli posiadasz takie rzeczy jak np. zrzuty ekranu, nagrania, czy zdjęcia mogące świadczyć o zdradzie żony, wtedy wynik takiego badania wzmocni siłę pozwu
  • dyskrecja 🔇 – w cały proces badania nie są angażowane żadne osoby trzecie (żadni znajomi, detektywi, ani inne osoby). O badaniu wiesz tylko i wyłącznie Ty i to Ty decydujesz do jakiego etapu ma ono zostać rozwinięte.

Zrób test zdrady i zyskaj pewność 💯! Tylko badanie laboratoryjne, jakim jest test zdrady pozwoli Ci z najwyższym prawdopodobieństwem potwierdzić, czy Twoja druga połówka dopuściła się zdrady.

To może Cię zainteresować: 5 znaków, że oddalacie się od siebie – nietypowe objawy zdrady

Rate this post
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 21/02/2022, Data aktualizacji: 02/03/2022

Wpisany w:: Badania DNA, porady, Związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.