Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Partnerzy > Partnerzy pewnytato.pl

Partnerzy pewnytato.pl

Szanowni Państwo poniżej prezentujemy listę serwisów internetowych, z którymi współpracuje portal pewnytato.pl.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia serwisów naszych partnerów.

 

 zdrowokolorowo  Portal ZdrowoKolorowo.pl powstał w marcu 2018 r. Jego główną misją jest dostarczanie informacji dla osób zainteresowanych zdrowiem dziecka w wieku 0-18 lat. Na łamach portalu poruszamy tematy związane z profilaktyką oraz objawami, diagnostyką i leczeniem chorób u dzieci, a także planowaniem kolejnego dziecka w rodzinie, w której wystąpiły już problemy zdrowotne.


 logo_infor Portal INFOR.pl to specjalistyczny serwis adresowany przede wszystkim do: urzędników, prowadzących działalność gospodarczą, księgowych, kadrowych oraz właścicieli firm.

Na portalu znajduje się zbiór najważniejszych informacji, porad i narzędzi przydatnych w pracy każdego specjalisty. Autorami tekstów są eksperci, księgowi, kadrowi, doradcy podatkowi, prawnicy, kancelarie itd.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.infor.pl


 mlodytata MlodyTata.pl to blog, na którym w sposób szczery i otwarty omawiane są tematy związane z ciążą rodziną, stylem życia, zdrowiem i pracą. Autor podchodząc do życia z dystansem i uśmiechem stara się nie tylko pouczać czytelników, ale też ich rozweselać. Blog skierowany jest nie tylko do ojców i mam, ale i do tych, którzy dzieci nie mają. Oni też znajdą tam swoje miejsce.


 testynaojcostwo Blog Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Powstał w 2012 roku. Jego główną ideą jest dostarczanie informacji na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Na łamach Testynaojcostwo.pl znajdziesz m.in. informacje na temat badań genetycznych, bazę laboratoriów genetycznych w Polsce, porady dotyczące ustalenia ojcostwa i ciekawostki ze świata genetyki.


 logo_wieszjak  Czym jest Wieszjak.plWieszjak.pl to odpowiedzi.
Odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania z zakresów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie w wielu serwisach tematycznych.Wieszjak.pl to życie.
Wszystkie poruszane tematy dotyczą ważnych i newralgicznych spraw i problemów które przydarzają nam się każdego dnia. Albo mogą przydarzyć.Wieszjak.pl to ułatwienia. Nie musisz już tracić czasu szukając po całym internecie rozwiązań swoich problemów. Nie musisz wydawać pieniędzy na drogich konsultantów czy specjalistów. 


 logo_zdrowiepubliczne  Portal Zdrowie Publiczne to stale aktualizowany i obszerny serwis prezentujący wiadomości z dziedziny szeroko rozumianego zdrowia. Autorskie artykuły medyczne tworzone przez specjalistów, a także najświeższe aktualności dotyczące produktów medycznych, leków, sprzętu. W serwisie prezentujemy najnowsze konferencje medyczne oraz szkolenia medyczne łącznie tworzą one kompleksowy portal.Odbiorcami portalu są użytkownicy pragnących pogłębiać swoją wiedzę o zdrowiu w tym także studenci i absolwenci akademii medycznych, odbiorcami są również specjaliści z branży medycznej chcący aktualizować swoją wiedzę. Portal aktywnie bierze udział w akcjach promujących wydarzenia z profilaktyki zdrowia na terenie całego kraju. Patronatem medialnym obejmuje liczne konferencje i szkolenia medyczne.


 genetycznePL Serwis Genetyczne.pl powstał z myślą o wszystkich tych osobach, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnych chorób genetycznych. Nasza strona dostarczy  Państwu  rzetelnych i sprawdzonych  informacji na temat wybranych jednostek chorobowych uwarunkowanych genetycznie, wskaże ich przyczyny, najbardziej charakterystyczne objawy oraz metody diagnozowania i leczenia. Nie zabraknie na niej również ciekawostek ze świata genetyki oraz informacji o bieżących wydarzeniach. Mam nadzieję, że serwis Genetyczne.pl będzie cieszył się dużą popularnością oraz że każdy znajdzie w nim coś interesującego dla siebie. Gorąco zachęcam do odwiedzania naszej strony!


 badaniaprenatalne Portal badaniaprenatalne.pl powstał na początku 2004 roku. Jego główną ideą jest  dostarczanie informacji na temat tego czym są badania prenatalne oraz wskazanie placówek, w których można je wykonać na terenie całej Polski. Dzięki współpracy z lekarzami i ekspertami prezentujemy wartościowe porady oraz artykuły na temat badań w czasie ciąży i przed ciążą.


logo_linkBaby Serwis społecznościowy linkbaby.pl skierowany jest do kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0 – 3 lat. Oferuje użytkownikom szereg funkcjonalności, wśród których najciekawsze to:

  • cykliczne raporty na temat ciąży i wychowania dzieci
  • konkursy zdjęciowe z nagrodami
  • LinkbabyTV
  • Możliwość prowadzenia własnego bloga oraz informowania znajomych o wydarzeniach, które dzieją się wokół młodej mamy i jej dziecka.

Być może dlatego, linkbaby.pl jest często określane „facebookiem” młodych mam.


 4 Slim.pl to nowoczesny interaktywny serwis poświęcony szerokopojętej tematyce dietetycznej. Znajdziesz w nim min. -kalkulatory dietetyczne: Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego organizmu, kalkulator idealna waga, BMI i WHR za pomocą, których obliczysz swoją idealną wagę, sprawdzisz czy masz otyłość typu „jabłko” czy typu „gruszka”.- porady dietetyczne min.: Przyczyny otyłości, Zdrowotne właściwości diety niskowęglowodanowej, Fast foody i słodycze, a zdrowie, Dieta a forma włosów i skóry i wiele innych.
dietetyka online: za pomocą prostego formularz możesz zamówić sobie dietę bez wychodzenia z domu
– przykładowy jadłospis diety niskowęglowodanowej, tabelę wymienników węglowodanowych i wiele innych


 logo_szkolarodzenia_male  Szkoła Rodzenia Marty Wyszomierskiej

Szkoła Rodzenie prowadzona przez doświadczone położne pracujące w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Zajęcia prowadzone w sposób warsztatowy. Małe grupy, miła kameralna atmosfera. Praktyczne porady z zakresu karmienia piersią i pielęgnacji niemowląt


 logo_dobramama  Poradnia Laktacyjna i Akademia Udanego Karmienia ” DobraMama”

www.dobramama.com.pl


 poronilam Portal Poroniłam.pl powstał  aby pomagać rodzicom po poronieniu. Wciąż poszerzamy bazę naszych tematów i dążymy do stworzenia kompletnego kompendium dla osób, które potrzebują pomocy po poronieniu. Dostarczamy informacje na temat praw rodziców i postępowania po poronieniu oraz badań i kolejnej ciąży po poronieniu. W naszym serwisie znajdą Państwo także wzory dokumentów do pobrania, które pozwalają rodzicom skorzystać ze swoich praw.  Ponadto, udostępniamy anonimowy, bezpłatny czat. Wiemy z czym często wiąże się poronienie w Polsce – jesteśmy po to, aby pomóc.
 logo_o_choroba Ochoroba.pl to serwis społecznościowo-informacyjny na temat zdrowia,urody i medycyny. Redakcja publikuje przystępne artykuły tworzone przez lekarzy lekarzy, specjalistów medycznych i dziennikarzy medycznych. Nie brakuje wywiadów ze specjalistami różnych dziedzin. Ochoroba.pl zawiera praktyczne porady jak dbać o zdrowie, leksykon pojęć medycznych, encyklopedię chorób z opisami oraz działy np. matka i dziecko, ziołolecznictwo, ciało i umysł.Serwis zapewnia także możliwość dyskutowania w ramach grup tematycznych, polecania lekarzy i tworzenia tzw.wiedzy użytkowników. Część społecznościowa serwisu to miejsce wymiany informacji i wiedzy pacjentów i specjalistów. www.ochoroba.pl
 logo_Babcia  Logo_apteka
 baner_MP  logo-medicalcenter
 DNAemedycyna  jak zajść w ciążę

 

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 20/10/2015, Data aktualizacji: 31/03/2020

Wpisany w:: Partnerzy

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium