Kilka słów o redakcji portalu Przeczytaj o czym piszemy! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: pewnytato.pl > Kilka słów o redakcji portalu

Kilka słów o redakcji portalu

Redakcja portalu pewnytato.pl dostarcza informacji na temat ustalenia ojcostwa. Pragniemy pokazać różne spojrzenia na to zagadnienie. Dlatego też współpracujemy m.in z psychologami, prawnikami, detektywami oraz portalami internetowymi o zbliżonej tematyce. W naszym portalu znajdziesz porady, przepisy prawne, wartościowe artykuły oraz wzory pism do pobrania.

Jak zrodziła się idea portalu pewnytato.pl

Badanie ojcostwa – idea pewnytato.pl

Media podkreślają , że problem niepewnego ojcostwa dotyczy coraz większej grupy mężczyzn. Statystyki są nieubłagalne: co 10 ojciec wychowuje cudze dziecko! Mimo to testy DNA nadal stanowią temat tabu. Wielu mężczyzn, których trapi problem braku pewności, co do swojego biologicznego ojcostwa zostaje pozostawionych samym sobie. Często nie potrafią sobie z tym poradzić co wpływa niekorzystnie nie tylko na nich samych, ale także na relacje w rodzinie. Dlatego też zrodziła się idea stworzenia portalu, którego głównym celem będzie dostęp do informacji a co za tym idzie zmniejszenie dystansu dzielącego nas od świata genetyki.

Nasze cele i założenia

Portal pewnytato.pl oprócz informowania stawia sobie za zadanie również pomagać wszystkim, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Otrzymasz tutaj nie tylko pomoc psychologiczną, ale także prawną. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, w jaki sposób uporać się z wątpliwościami i wytyczyć drogę dalszego postępowania. Portal pewnytato.pl z założenia jest bezstronny i obiektywny. Pragniemy, aby o jego wartości świadczyła bogata zawartość merytoryczna oraz realna pomoc świadczona Tym, którzy się do nas o nią zwracają.

Na łamach naszego portalu znajdziesz między innymi:

  • Szczegółowe informacje na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa
  • Pomoc prawną oraz psychologiczną
  • Bazę artykułów dotyczących ojcostwa
  • Treści dotyczące testu zdrady, a także tego jak wykrywać zdradę
  • Newsy i ciekawostki ze świata genetyki 
5/5 - (6 głosów / głosy)
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 14/10/2015, Data aktualizacji: 18/02/2022

Wpisany w:: pewnytato.pl

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium