Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Związek > Poznaj prosty sposób na wykrycie zdrady partnerki! Wykrywacz zdrady

Poznaj prosty sposób na wykrycie zdrady partnerki! Wykrywacz zdrady

Zastanawiałeś się kiedyś, czy można w prosty sposób dowieść zdrady partnerki? Czy niewierności można dowieść inaczej niż przez jej przyłapanie? Jeśli tak, to mamy odpowiedź na Twoje pytanie. Można zrobić to za pomocą pewnego rodzaju wykrywacza zdrady, czyli odpowiednich badań 🧑‍⚕. Czy jest to naprawdę skuteczne? Sprawdź!

czy istnieje wykrywacz zdrady, wykrywacz zdrady

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak objawia się zdrada?
Czy istnieje wykrywacz zdrady?
Wykrywacz zdrady – jak dowodzi niewierności?

Jak objawia się zdrada?

Niewierność nie zawsze jest widoczna na pierwszy rzut oka. Istnieją jednak pewne objawy zdrady, na które warto zwrócić uwagę.

O niewierności partnerki może świadczyć np. ciągłe korzystanie z telefonu i zabieranie go ze sobą w każde miejsce. Zwrócić uwagę należy także na to, czy nasza partnerka nie zaczęła nagle bardzo się stroić i dbać o siebie.

Bardzo podejrzane jest również unikanie zbliżeń i spędzania ze sobą czasu oraz obojętność lub wręcz przeciwnie – nagła troska o związek 😭. Warto również sprawdzić, czy hasło do telefonu lub komputera naszej partnerki nie zostało zmienione 🔒.

Czy istnieje wykrywacz zdrady?

Zauważyłeś którekolwiek z wyżej wymienionych zachowań u swojej partnerki? Zaczynasz podejrzewać niewierność?

Nie warto się zamartwiać. Lepiej od razu sprawdzić swoje podejrzenia za pomocą pewnego rodzaju wykrywacza zdrady, czyli badań laboratoryjnych 🎯. Sprawdzą one, czy Twoja partnerka miała kontakt z nasieniem innego mężczyzny.

Wykrywacz zdrady – jak dowodzi niewierności?

Do badań potrzebne będą dwie próbki. Jedna musi zawierać podejrzane plamy. Może być nią bielizna, ubranie czy pościel Twojej partnerki. Druga z nich musi zawierać Twoje DNA, więc może to być np. wymaz z policzka.

Podczas badania sprawdza się, czy na pierwszej próbce znajduje się sperma. Jeśli nie, to badanie się kończy, a jeśli sperma została znaleziona, to tworzy się na jej podstawie profil genetyczny.

Taki profil tworzy się także na podstawie drugiej próbki. Następnie są one ze sobą porównywane, aby sprawdzić, czy znaleziona sperma należy do stałego partnera kobiety. Jeśli nie, to kobieta prawdopodobnie miała kontakt seksualny z innym mężczyzną. Jest to jednoznaczny dowód zdrady.

Polecamy również: Na czym polega rozwód kościelny?

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 03/11/2021

Wpisany w:: Związek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium