Test na ojcostwo z zagranicy Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: porady > Test na ojcostwo z zagranicy

Test na ojcostwo z zagranicy

Polonia na świecie liczy sobie nawet kilkanaście milionów ludzi. To blisko połowa populacji Polski. Wielu Polaków mieszka w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania czy też Francja. W tych państwa dostęp do testów na ojcostwo jest utrudniony. Częściowo wynika to z regulacji prawnych przyjętych w poszczególnych krajach. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem okazuje się zlecenie testu na ojcostwo w polskim laboratorium! Sprawdź jak zlecić test na ojcostwo z zagranicy!

Artykuł sponsorowany

test na ojcostwo z zagranicy, test na ojcostwo uk, test na ojcostwo w niemczech

Tego dowiesz się z artykułu:

Test na ojcostwo UK – jak zrobić badanie z zagranicy?

Test na ojcostwo w Niemczech – jak przygotować się do badania?

Test na ojcostwo UK – jaki jest koszt badania zleconego z zagranicy?

Test na ojcostwo w Niemczech – kiedy otrzymam wynik?

Test na ojcostwo z zagranicy w Polskim laboratorium można wykonać nawet nie wychodząc z domu! To bardzo proste. Dowiedz się więcej!

Test na ojcostwo UK – jak zrobić badanie z zagranicy?

Procedura zlecenia badania na ojcostwo z zagranicy praktycznie w żaden sposób nie różni się od testu wykonanego w Polsce. Osoby przebywające zagranicą ograniczeni są jedynie sposobem realizacji takiego badania DNA – w grę zazwyczaj wchodzi wysyłkowy test 📨. Testy na ojcostwo UK, Pacjenci wykonując test zamawiają specjalny zestaw 🧰 do pobrania próbek, w którego skład wchodzą wymazówki, formularz zlecenia badania, instrukcja pobrania próbek, blankiet przelewu oraz rękawiczki 🧤.

Jeszcze szybszym rozwiązaniem jest wydrukowanie formularza zlecenia badania i wysłanie próbek bezpośrednio do laboratorium 🔬 – taki formularz znajdziesz na stronie internetowej danego laboratorium albo otrzymasz go na maila po kontakcie z konsultantem.

Zadzwoń i zapytaj o badanie!

📞 665 761 161 

Test na ojcostwo w Niemczech – jak przygotować się do badania?

Osoby chcące wykonać test na ojcostwo w Niemczech 🇩🇪, napotykają szereg utrudnień. Praktycznie niemożliwe jest wykonanie testu na ojcostwo dyskretnie, bez wiedzy matki dziecka. W wielu przypadkach jest to przeszkoda nie do pokonania. W tym celu Polacy mieszkający na co dzień w Niemczech decydują się na badanie w polskim laboratorium. Test na ojcostwo w Niemczech nie wymaga specjalnego przygotowania. Za przygotowanie rozumieć można głównie zebranie odpowiednich próbek do analizy.

Do badań dostarcza się wymazy z policzka lub próbki dyskretne (są to przedmioty, na których znajduje się materiał genetyczny danej osoby) np. szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, smoczek, gryzak, chusteczka z wydzieliną z nosa, maszynka do golenia, włosy z cebulkami itp.

Zebrane próbki należy spakować do papierowej koperty wraz z formularzem zlecenia badania i wysłać na adres laboratorium.

Test na ojcostwo UK – jaki jest koszt badania zleconego z zagranicy?

Test na ojcostwo UK wykonywany w doświadczonym brytyjskim 🇬🇧 laboratorium to zazwyczaj koszt w granicach 300 funtów szterlingów. W Polsce można znaleźć tańsze badania, warto jednak zwrócić uwagę na takie szczegóły jak zakres badania (na ilu markerach DNA się ono odbywa – za złoty standard uznaje się badanie na 24 markerach), to czy w cenie jest gwarancja na próbki (to bardzo ważne wykonując badanie z zagranicy), czy laboratorium posiada odpowiednie certyfikaty itp.

Test na ojcostwo UK 🇬🇧 wykonywany w polskim laboratorium to koszt w granicach 600-2000zł 💰. Różnica w cenie podyktowana jest kilkoma kwestiami, m.in. rodzajem próbek, na których wykonywane jest badanie, liczbą osób uczestniczących w badaniu, czasem oczekiwania na wynik, jakością odczynników itd.

To czy wykonujesz test na ojcostwo UK w Polsce czy z zagranicy nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o cenę 💵.

Test na ojcostwo w Niemczech – kiedy otrzymam wynik?

Podobnie wygląda sprawa z uzyskaniem wyniku 📄. To czy wykonujemy test na ojcostwo w Niemczech, czy test na ojcostwo UK w polskim laboratorium nie powoduje wydłużenia czasu oczekiwania ⏰ na wynik. Pacjenci zdecydowanie częściej wolą otrzymać wynik testu na ojcostwo w formie online 📱. A to sprawia, że nie trzeba czekać parę dni na list polecony z wynikiem w formie papierowej (taka możliwość również istnieje). Jeżeli wykonywany jest test na ojcostwo w Niemczech z mikrośladów, wtedy na wynik badania oczekuje się do 10 dni roboczych, w przypadku testu na ojcostwo opartego na wymazach z policzka czas oczekiwania na rezultat badania wynosi zazwyczaj od 3 do 5 dni roboczych. Identycznie wygląda sytuacja, gdy wykonujemy test na ojcostwo UK!

Nie czekaj, jeśli masz wątpliwości co do faktycznego stanu ojcostwa, podejmij odpowiednie kroki 🔢 i zleć test na ojcostwo z zagranicy w polskim laboratorium!

To może Cię zainteresować: Gdzie zrobić badania DNA? [LISTA PLACÓWEK]

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 16/02/2022, Data aktualizacji: 18/02/2022

Wpisany w:: porady, Test na ojcostwo z zagranicy, Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium