Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: eksperci > Detektywi

Detektywi

VERUM PD Biuro Detektywistyczne

verumpd-logo

 

Biuro detektywistyczne realizuje swoje usługi na terenie  całego kraju. od śledztw kryminalistycznych po korporacyjne – mamy kolekcje usług zaprojektowanych tak, aby pomóc rozwiązać każdy trudny przypadek. Dokładamy wszelkich starań by chronić prywatność każdego klienta i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić terminowe i zgodne z faktami wyniki.

Strona www.privdetektyw.pl

adres terenowy Żary 68-200, ul. Śródmiejska 21/1

tel. kom. 577-690-335
 


Biuro detektywistyczne Golden Eye

Jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski.

Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta
Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów.

Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo.

PROFESJONALNIE SKUTECZNIE DYSKRETNIE

goldeneyeKONTAKT: Tel.: 530 – 119 – 444
Biuro: Katowice, ul. Staromiejska 6/10 d
detektywgoldeneye.pl

.

.


Delta Centrum Detektywistyczne

Centrum Detektywistyczne „DELTA”

Świadczy usługi na terenie Bielska–Białej  i całego kraju, skierowane do podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji, banków oraz ubezpieczycieli. Naszym priorytetem jest niesienie wszelkiej, profesjonalnej pomocy potrzebującym, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych czują się oszukani, zagrożeni, wykorzystani zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, czy też stali się ofiarami czynu zabronionego.

Wyróżnia nas ponad 25 – letnie doświadczenie zawodowe, wykwalifikowany zespół pracowników i współpraca z ekspertami. Gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno we współpracy z klientem jak i w trakcie realizacji zadań.

Zapraszamy do współpracy.

Centrum Detektywistyczne DELTA
Pl. Wolności 9 lok.42
43-300 Bielsko-Biała, Polska

centrumdetektywistyczne.com


toplogo

Zespół licencjonowanych detektywów, działających na terenie całej Europy. Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w Służbach zapewnia pełen profesjonalizm i anonimowość.
Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw.

jesteśmy przygotowani.


Podstawowe CMYKZespół specjalistów z zakresu techniki operacyjnej działający na terenie całego kraju oferuje swoje usługi oraz specjalistyczny sprzęt. Jednocześnie nasze placówki oferują profesjonalne zabezpieczenie śladów DNA. Współpracujemy z najlepszym laboratorium DNA, wszelkie zebrane materiały można przekazać również w naszych placówkach.
Spydevice.

jesteśmy przygotowani.


BDR – Biuro Detektywistyczne Rapacki

png_bdr_maleBiuro Detektywistyczne Rapacki to zespół specjalistów,  byłych oficerów służb policji, wywiadu, CBŚ (polskie FBI) i prokuratorów, kierowane przez Michała Rapackiego.  Działalność Biura wspierana jest przez doświadczonych i doskonałych prawników – adwokatów i radców prawnych.

Biuro świadczy kompleksową obsługę prawną, obejmującą wszelkie aspekty zleconej sprawy, cenimy sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające twórczej oceny problemu i niekonwencjonalnych rozwiązań.

Więcej na temat Biura Detektywistycznego znajdziesz tutaj

Kontakt:

Michał Rapacki
Aleje Jerozolimskie 133 lok. 16
02-304 Warszawa
Nr licencji: 0001229

Tel. kom. 665 761 161
Tel. kom. 665 761 161
E-mail: m.rapacki@bsagency.pl

Strony w internecie:
www.detektyw.info
www.bsagency.pl


Biuro Detektywistyczne „SPY EYE”

„SPY EYE” jest pierwszym i jedynym biurem w województwie warmińsko-mazurskim stworzonym przez kobietę – detektywa. Założycielka i właścicielka biura Alicja Moroz – detektyw z zamiłowania i z zawodu, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku prawo. Jest również pełnoprawnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Biuro Detektywistyczne „SPY EYE” jest polskim licencjonowanym biurem działającym na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr.RD-10/2010 i licencji nr. 0001408 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Spy Eye

adres strony internetowej – www.spy-eye.pl

 

/


Biuro Detektywistyczne „Detective-Private”

logo_privateBiuro detektywistyczne „Detective-Private” oficjalnie zostało założone w 2008 roku z myślą o świadczeniu usług na rynku cywilnym. W swej ofercie posiada szeroki zakres usług w tym badanie materiału genetycznego do np. ustalenia ojcostwa, pokrewieństwa, sprawstwa.

Kontakt:
e-mail:detektyw@detective-private.pl;
www.detective-private.pl
tel.+48  607-107-715
Zaświadczenie MSW nr RD-12/2012, Licencjonowani Detektywi


Infosekret Biuro Detektywistyczne Henryk Hajduk

logo-InfosekretDziałamy na rynku od 2008 r świadcząc kompleksowe licencjonowane usługi detektywistyczne a w ofercie mamy także wykorzystanie badań DNA w ustaleniu (zaprzeczeniu) ojcostwa, pokrewieństwa i identyfikacji osób. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie. Działamy na podstawie licencji i wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w Warszawie, a nasi detektywi są członkami i założycielami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Dane kontaktowe:

Ul. Władysława Stanisława Reymonta 11/6
37-700 Przemyśl

tel: +48 604 309 099
e-mail: biuro@infosekret.pl

http://www.infosekret.pl
http://www.infosekret.eu


Biuro Detektywistyczne Kamaro

Firma Kamaro jest licencjonowanym biurem detektywistycznym, działającym na podstawie zezwolenia  wydanego przez MSWiA.
Usługi świadczone przez KAMARO mają na celu pomóc uregulować zleceniodawcy sprawy rodzinne, majątkowe i biznesowe.

Usługi świadczymy kompleksowo: od podstaw prawnych, poprzez sprawy materii genetycznej /wykluczanie ojcostwa, badanie pokrewieństwa/ do przeprowadzenia działań detektywistycznych, jak zbieranie materiałów dowodowych do sądu. Więcej o kamaro…

Kontakt:
ul. Łokietka 48, II p
31-334 Kraków
tel./fax.  012/ 637 72 48
mob. 0502 434 888
e-mail: biuro@kamaro.pl
www.kamaro.pl


Agencja Detektywistyczna PRIMUS

PrimusWięcej na temat Agencji Detektywistycznej PRIMUS…


Agencja Detektywistyczna ASVALIA świadczy usługi detektywistyczne i współpracuję z firmą PewnyTato.pl w zakresie m.in ustalania ojcostwa. Biuro detektywistyczne zatrudnia licencjonowanych detektywów na terenie Warszawy, Krakowa i Trójmiasta. Zobacz czym zajmuje się detektyw. Zachęcamy do kontaktu z biurem detektywistycznym i zapoznania się z ofertą.

5/5 - (1 głosów / głosy)
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 18/10/2015, Data aktualizacji: 29/06/2021

Wpisany w:: eksperci

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium