Laboratoria genetyczne - gdzie zrobić test na ojcostwo
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Jesteś: Testy na ojcostwo > Laboratoria genetyczne – badania DNA na ustalenie ojcostwa

Laboratoria genetyczne – badania DNA na ustalenie ojcostwa

 

Wybór odpowiedniego laboratorium wykonującego testy DNA na ojcostwo stanowi kluczową decyzję. Poniżej kilka informacji, na które warto zwrócić uwagę oraz wizytówki partnerów serwisu pewnytato.pl. Jest to spis adresów laboratoriów w całej Polsce, które wykonują badania na podstawie 24 markerów DNA.

Pobierz darmowy poradnik i poznaj najważniejsze wskazówki!

⇓⇓⇓

POBIERZPORADNIK- NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE LABORATORIUM?

Laboratoria genetyczne – o co warto pytać?

  • Ilość analizowanych markerów DNA – jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy w badaniu nie bierze udziału matka. Analiza 24 markerów DNA zapewnia jednoznaczny wynik badania.
  • Możliwość pobrania próbek na miejscu w laboratorium
  • Dodatkowe koszty np. za włączenie kolejnych próbek, profile genetyczne na wyniku itp.
  • Gwarancję na ponowne bezpłatne pobranie próbek – niektóre laboratoria w sytuacji, gdy nie uda się ustalić profilu genetycznego badanej osoby proszą o włączenie kolejnej próbki, co wiąże się z dopłatą
  • Certyfikację i doświadczenie laboratorium

Laboratoria genetyczne w Polsce


Laboratorium Diagnostyki Medycznej testDNA

Istnieje od 2003 roku. Należy do czołówki laboratoriów specjalizujących się w przeprowadzaniu testów DNA na ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa. Współpracuje z lekarzami, sądami, prokuraturą oraz fundacjami i stowarzyszeniami. Jakość analiz potwierdzają liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych klientów.

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. posiada akredytację PCA, która jest oficjalnym potwierdzeniem kompetencji laboratorium do przeprowadzania badań a także uznaniem wiarygodności, bezstronności i niezależności w działaniu. Jednym słowem jest dla Państwa gwarancją uzyskania pewnego wyniku. Sieć ponad 200 placówek partnerskich pozwala natomiast na bezpłatny pobór próbek do badania przez wykwalifikowany personel medyczny w okolicach zamieszkania pacjentów.

Marka testDNA ma już 15 lat! Warto także podkreślić, że przez ponad 15 lat istnienia laboratorium testDNA żaden wydany przez nie wynik nie został prawnie zakwestionowany! Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony laboratorium: www.testdna.pl oraz www.ustalojcostwo.pl

 

Kontakt z testDNA

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
ul. Bocheńskiego 38A
40-859 Katowice
tel: (32) 445 34 36

e-mail: biuro@testdna.pl

Bezpłatny numer kontaktowy: 800-007-771(bezpłatne połączenie dla połączeń z telefonów stacjonarnych i komórkowych). Linie telefoniczne są czynne codziennie (także w weekendy i święta) w godzinach 8:00-21:00.


Krajowe Centrum Genetyki CentrumDNA

Krajowe Centrum Genetyki CentrumDNA oferuje tanie testy na ojcostwo realizowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i sądów. Laboratorium z długoletnim stażem stosuje ekonomiczną politykę cenową, dzięki czemu może zaproponować Państwu najniższe ceny za badania przy zachowaniu wysokiej jakości analiz. Badania przeprowadzane są na terenie całej Polski. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie laboratorium: www.centrumdna.pl

Kontakt z CentrumDNA:

Krajowe Centrum Badań CentrumDNA
ul: Pilotów 22
60- 409 Poznań

tel: (61) 669 05 41 (numer dla klientów z całej Polski)
e-mail: laboratorium@centrumdna.pl


Gdańskie Centrum Badań Genetycznych

Centrum Badań Genetycznych Eurogen w Gdańsku specjalizuje się w wykonywaniu badań na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych a także na potrzeby sądowe. Klienci mogą skorzystać z usługi pobrania materiału w stacjonarnym punkcie pobrań na terenie Trójmiasta lub kupić zestaw do pobrania materiału w wybranej aptece. Eurogen to certyfikowane laboratorium (ISFG, GEDNAP, Solidna Firma), które co roku poddaje się zewnętrznym kontrolom.

Testy genetyczne w Gdańskim Centrum Eurogen wykonywane są przy użyciu nowoczesnej metody Multiplex STR. Dzięki zaawansowanej technologii oraz dużemu doświadczeniu pracowników laboratoryjnych firma uzyskuje pewne i wiarygodne wyniki.

Kontakt z Eurogen
ul. Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8.00 – 18.00

tel: (58) 766 40 76
e-mail: biuro@eurogen.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.eurogen.pl


Centrum Genetyki GenLab

Centrum Genetyki GenLab oferuje prywatne i sądowe testy na ojcostwo dla pacjentów w przystępnej cenie! Testy ojcostwa realizowane są przez certyfikowane laboratorium, które badania DNA przeprowadza od ponad 10 lat. Długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i wiarygodnych zlecanych badań. Materiał do testu można pobrać w placówce medycznej na terenie Warszawy lub kupić zestaw do samodzielnego pobrania próbek w aptece.

Kontakt z GenLab

Centrum Genetyki GenLab
Ul. Krzywe Koło 8/10, Warszawa

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 07:00 – 20:00

tel: (22) 100 36 15
e-mail: biuro@genlab.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony genlab.pl


Centrum Genetyki LabGen

W Centrum Genetyki LabGen mają Państwo możliwość pobrania materiału do testów ojcostwa. Oferujemy dwa rodzaje badań: test wykonywany dla własnej informacji z nieformalna procedura pobrania materiału oraz sądowe badanie ojcostwa w obecności lekarza upoważnionego przez biegłego sądowego. Profesjonalna i miła obsługa. Centralny punkt pobrań znajduje się w Białymstoku. Mogą Państwo także pobrać samodzielnie materiał, wystarczy wcześniej kupić zestaw do pobrania materiału. Zapraszamy w godzinach 8:00-18:00!

Kontakt z LabGen:

Centrum Genetyki LabGen
ul. Bukowskiego 1 lok.2
15-066 Białystok

Tel.: (85) 871 08 80
e-mail: biuro@laboratoriumgenetczne.pl
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.laboratoriumgenetyczne.pl


 

Geneticus – Polskie Testy Ojcostwa

logo_geneticus_duze

Geneticus oferuje tani test na ojcostwo dla 2 osób (ojca i dziecka). Możliwość wykonania testu anonimowo i dyskretnie. Szybki i pewny wynik. Do badania można dostarczyć niemal każdą próbkę (wymazy z policzka, włosy, chusteczkę, szczoteczkę, gumę do żucia, papieros, maszynkę do golenia i wiele innych). Testy wykonywane są w polskim i certyfikowanym laboratorium z długoletnim stażem.

Kontakt z Geneticus
ul. Zachodnia 5/12a
30-350 Kraków

Tel. (12) 443 17 12
Kom.: 575 347 086
e-mail: kontakt@geneticus.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.geneticus.pl

 


Bezpieczny test na ojcostwo w ciąży

logo_testDNA

testDNA oferuje wiarygodny test na ojcostwo wykonywany jeszcze w czasie ciąży – nowość na rynku! Całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna i opatentowana metoda. Badanie przeprowadza się na podstawie krwi od matki i ojca a materiał można pobrać już od 10 tygodnia ciąży.Pewność wyniku jest taka sama jak w przypadku testów wykonywanych po urodzeniu dziecka – potwierdzenie ojcostwa z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub wykluczenie ojcostwa w 100%.

Kontakt z testDNA

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 4
40?135 Katowice

Godziny otwarcia: Pn-pt: 8:00-17:00

tel.: (32) 790 41 04
e-mail: info@testdna.pl

Zapraszamy do odwiedzenia strony ojcostwoprenatalne.pl


premiumLEX – badania DNA dla wymagających

premiumLEX

pre­mi­um­LEX  należy do grupy testDNA rozwi­ja­jącej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Spec­jal­izuje się w tes­tach gene­ty­cznych w kierunku ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby pry­watne  i sądowe. testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w anal­izach ojcostwa  jak i w obsłudze Klienta, dzięki czemu  udało jej się wypra­cować pozy­cję lid­era w tes­tach DNA na ojcostwo.

pre­mi­um­LEX jest wynikiem naszych wielo­let­nich starań o najwyższy poziom jakości ofer­owanych przez nas usług.Pozwala nam to przed­stawić wyjątkową ofertę badań DNA i usług pro­fesjon­al­nych skierowaną do sądów, kance­larii, firm i osób pry­wat­nych. pre­mi­um­LEX to marka, którą kon­sek­went­nie doskon­al­imy. Sukces zawdz­ięcza zaawan­sowanemu sys­te­mowi kon­troli jakości, a także ciągłemu roz­wo­jowi pro­duk­tów. Współpraca z eksper­tami oraz z sądami jest potwierdze­niem najwyższego zau­fa­nia.

Pewnie, bezpiecznie i szybko ze wsparciem ekspertów

Naszym celem jest dostar­cze­nie najwyższej jakości, wiary­god­nych wyników testów DNA oraz usług, które są odpowiedzią nawet na najbardziej wyma­ga­jące potrzeby. Zapew­ni­amy szy­bki i pewny wynik badań DNA oraz pomoc ekspertów.

Kontakt z premiumLEX

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
ul. Bocheńskiego 38A

tel. + 48 796 644 115

e-mail: premiumlex@testdna.pl

www.premium.testdna.pl


Przeczytaj więcej jak wybrać laboratorium…

Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Dowiedz się więcej: