Psychologia - ustalenie ojcostwa. Eksperci pewnytato.pl Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: eksperci > Eksperci z dziedziny psychologii

Eksperci z dziedziny psychologii

Olga Przybyłek, psychoterapeuta. Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach

Przystań-psycholog-katowice-216x300Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła kompleksowe szkolenie z zakresu terapii krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii w Krakowie. Odbyła cykl szkoleniowy z zakresu terapii rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach. Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu pomocy osobom uzależnionym od alkoholu i ich rodzinom. Ukończyła także Kurs z Zakresu Opieki Paliatywnej i Propedeutyki Medycyny Paliatywnej w Katowicach.

Ukończyła kształcenie w ramach czteroletniego kursu podyplomowego w Śląskiej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, który przygotowuje do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stosuje model zintegrowany łączący metody z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, krótkoterminowej, psychodramy. Pracuje również z ciałem wykorzystując metody wizualizacji, relaksacji i ćwiczeń zaczerpniętych z systemu hatha – jogi. Posiada doświadczenie w pracy z osobami po traumatycznych przejściach, borykającymi się z problemami zdrowotnymi, cierpiącymi z powodu uzależnienia. Pracuje w Ośrodku Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu i ich Rodzin w Katowicach oraz prowadzi Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Kontakt:

Tel. + 48 510-379-421
e-mail: poczta@twojpsycholog.info.pl
twojpsycholog.info.pl
Gabinet Psychoterapii Przystań,
ul. Barbary 14/8, Katowice


Grażyna Nowosad

NowosadJest psychologiem i pedagogiem. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, Wydział Pedagogiki i Psychologii i studia podyplomowe z pedagogiki na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Prowadzi poradnictwo psychologiczne w Plus Medic ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie tel. 737 474 311.

Zainteresowania zawodowe

Interesuje się psychologią kliniczną, społeczną, psychoterapią. Zajmuje się Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniu, interwencją kryzysową, poradnictwem.

Kontakt:

nowogra@op.pl


Anita Franczak

anita franczakUkończyła studia psychologiczne na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jest w trakcie szkolenia całościowego do certyfikatu terapeutycznego w Klinice Psychiatrii CM UJ.  Prowadzi poradnictwo psychologiczne w SCDZ Medicina, ul.Rogozińskiego 5 w Krakowie oraz pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim z pacjentami chorymi somatycznie.

Zainteresowania zawodowe:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz par.  Interesuje się zastosowaniem psychologii w różnych gałęziach medycyny, zajmuje się także tą tematyką naukowo.

Kontakt: afranczak@mail.plus 


Beata Matys – Wasilewska

beata.wasilewskaJest psychologiem i terapeutą. Ukończyła  Studia Psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim, oraz studia podyplomowe z Psychoterapii i Podstaw Hipnozy w Katedrze Nerwic, Collegium Medicum, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz terapię własną. Obecnie współpracuje jako konsultant psychologiczny z portalem www.psycholodzy.pl oraz z łódzkimi gazetami t.j. Express Ilustrowany, Dzienniki Łódzki, Echo Dnia oraz prowadzi praktykę prywatną.

Zainteresowania zawodowe:

W terapii pracuje z rodzinami, parami oraz osobami po kryzysach życiowych, w trudnych sytuacjach  społecznych, zawodowych, rodzinnych, partnerskich oraz osobami chorującymi psychicznie ( nerwica, depresja, zaburzenia osobowości, jedzenia).

Kontakt:
Gabinet Psychologiczny.
Łodź.ul Radwańska 37
tel.501314029
e-mail:beata_m@toya.net.pl
www.psychoterapia.psycholodzy.pl


Łukasz Matusz

Jest psychologiem rodzinnym, psychoterapeutą, ukończył Studia Psychologiczne na Wydziale Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie oraz Studium Podyplomowe z Przygotowania Pedagogicznego.  Ukończył także Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie jest na ostatnim roku Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej, także przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym , przygotowuje się do  egzaminu na certyfikowanego psychoterapeutę przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Pracuje jako psycholog penitencjarny w Areszcie Śledczym w Sanoku, prowadzi własna praktykę psychoterapeutyczną w ramach Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej.

Zainteresowania zawodowe:

Zajmuje się głównie psychoterapią dzieci, młodzieży, dorosłych, par małżeńskich. Pracuje z ofiarami przemocy w rodzinie. Jest także współprowadzącym grupy korekcyjno-edukacyjnej dla sprawców przemocy domowej. Prowadzi poradnictwo psychologiczne, interwencje kryzysowe, treningi i warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży, rodziców. Jego zasadniczym zainteresowaniem zawodowym jest emocjonalna pozycja dziecka w rodzinie.

Kontakt:
Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej – Łukasz Matusz
psycholog rodzinny, psychoterapeuta
ul. Marii Konopnickiej 24
38-500 Sanok woj. podkarpackie

tel: 013 464 99 88, 0517 46 99 88
www.psycholog-rodzinny.sanok.pl
e-mail: psycholog-rodzinny@wp.pl


 Dagmara Czarna

Jest psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoje kwalifikacje podnosi w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pracuje w prywatnym gabinecie psychologicznym we Wrocławiu w Centrum Psychoterapii na ul. Kruczej 68/5, w którym udziela porad, prowadzi konsultacje oraz terapię indywidualną, par i grupową.

Pracuje w konwencji psychodynamicznej; udziela też porad przez Internet.

www.psychologonline.com.pl , email: dagmaraczarna@vp.pl , tel. 0693-037-135


Anetta Goworek

Psychoterapeuta, socjoterapeutka i pedagog. Ma  doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzone przez terapeutę zajęcia podlegają superwizji u certyfikowanych superwizorów.więcej…

Kontakt:

Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji
mgr  Anetta Goworek

ul. Przeskok 3, II piętro, pokój 9
97 – 200 Tomaszów Maz.
tel. 0696 203 935
e-mail: agoworek@o2.pl

www: http://www.psychoterapia-gabinet.eu


Joanna Stelmach, psycholog

joanna stelmachWłaścicielka Centrum Pomocy Psychologicznej „Integracja” w Jeleniej Górze, serwisu PieknaMilosc.pl. Udziela porad w prywatnym gabinecie i w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze, a także za pomocą komunikatora Skype (lub telefonicznie).

Specjalizuje się w psychologii relacji międzyludzkich – pomaga parom i małżeństwom w przezwyciężaniu kryzysów, wspiera partnerów w rozwoju osobistym i udoskonaleniu ich relacji.
Udziela konsultacji osobom z problemami emocjonalnymi, znajdującymi się w trudnych sytuacjach życiowych, z niskim poczuciem własnej wartości.

Prowadzi treningi grupowe, m.in. komunikacji, asertywności, umiejętności wychowawczych, rozwiązywania konfliktów i samorozwoju, oraz warsztaty internetowe dotyczących związków partnerskich, poczucia własnej wartości.

Zainteresowania zawodowe

Jej głównym zainteresowaniem jest MIŁOŚĆ – sposoby jej odczuwania, okazywania i pielęgnowania – zarówno na gruncie relacji rodzinnych i partnerskich, jak też w odniesieniu do więzi człowieka z samym sobą.

Kontakt
psycholog Joanna Stelmach
Centrum Pomocy Psychologicznej „Integracja”
w Jeleniej Górze
e-mail:   psycholog@joannastelmach.com
telefon:   0 665 36 63 63
www.joannastelmach.com
www.pieknamilosc.pl


 Piotr Poranek

Piotr Poranek smallPrzyjmuje:

– we Wrocławiu
– Miliczu
– Obornikach Śląskich
Możliwe są także wizyty domowe.
Pracuje z dorosłymi i dziećmi.

Kontakt:

tel. 0602100900
e-mail: pporanek@tlen.pl

Rejstracja telefonicznie pod ww numerem


Gabinet Psychologiczny Piotr Mrozowski

psycholog, psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Zajmuję się psychoterapią i diagnostyką psychologiczną w ramach Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Neuropsychiatrycznego w Opolu, biegły sądowy, prowadzę praktykę prywatną. W swojej pracy jako psychoterapeuta pozostaję w stałym kontakcie superwizyjnym z KCP.

Zainteresowania:

W pracy zawodowej interesuję się głównie psychoterapią, psychoanalizą, prowadzę terapię indywidualną i grupową”

Kontakt:

ul. 1 Maja 63/105, Opole
tel: 661 870 398
email: pmrozowski@o2.pl
www.psychoterapia-opole.pl


Prywatny Gabinet Psychologiczny PARALELA, mgr Mateusz Wyderka

ul Wyspiańskiego 13 pok 309
Zielona Góra
email: paralela.gabinet@gmail.com
tel 0603077975

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 15/10/2015, Data aktualizacji: 27/03/2020

Wpisany w:: eksperci, psychologia

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium