Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Uncategorized > Jak zdobyć dowód zdrady? Sprawdź ten sposób!

Jak zdobyć dowód zdrady? Sprawdź ten sposób!

Bycie zdradzanym przez swoją drugą połówkę to nierzadko traumatyczne przeżycie. Zdrada często kończy się rozwodem, jednak aby do tego doprowadzić, konieczne jest przedstawienie konkretnych dowodów. Jak zdobyć dowód zdrady? Podpowiadamy w niniejszym artykule.

Dowód zdrady

Tego dowiesz się z artykułu:

Dowód zdrady – jak zyskać materiał dowodowy dzięki jednemu prostemu badaniu?

Rozprawa sądowa – jaki dowód zdrady najlepiej przygotować?

Dowód zdrady – jak zyskać materiał dowodowy dzięki jednemu prostemu badaniu?

Istnieje kilka sposobów na to, aby uzyskać dowód zdrady. Są to m.in. wiadomości SMS, nagrania rozmów, zeznania świadków 🗣️, listy ✉ i wszelkie inne materiały wskazujące na niewierność drugiej połówki. W ostatnich latach popularność zyskuje jednak jeszcze inne rozwiązanie!

Badanie zdrady, bo to o nim mowa, to prosty test, dzięki któremu można wykryć, czy na zabezpieczonym materiale znajdują się ślady nasienia 🔎. W ten sposób można wykazać, że nasz partner bądź partnerka utrzymywał/a pozamałżeńskie kontakty seksualne.

Jaki materiał można zbadać? Tak naprawdę wszystko – zaczynając od bielizny damskiej i męskiej, przez podpaski, prezerwatywy, chusteczki i ręczniki papierowe 🧻, a kończąc na fragmentach pościeli, czy prześcieradła [1].

W ramach badania sprawdza się, czy na zabezpieczonej próbce znajduje się sperma. Jeżeli badanie wykaże obecność nasienia, wtedy mamy możliwość wykonania analizy porównawczej.

Z próbki, w której wykryto nasienie uzyskuje się profil genetyczny. Zleceniodawca badania może wysłać swoją próbkę, z której otrzymuje się kolejny profil genetyczny 🧬. Następnie oba profile porównywane są pod kątem zgodności. Jeżeli oba profile będą należeć do różnych osób, wtedy zyskujemy solidny dowód na niewierność drugiej połówki [2]. Analizę porównawczą można przeprowadzić w różnych konfiguracjach – kobieta 👩‍🦰 może prosić o próbę identyfikacji materiału genetycznego innej kobiety [jeżeli podejrzewa swojego partnera o zdradę z inną kobietą] i analogicznie mężczyzna 👨‍🦰 może prosić o identyfikację, podejrzewając swoją żonę o zdradę, czy na danym materiale nie znajduje się DNA innego mężczyzny.

Rozprawa sądowa – jaki dowód zdrady przygotować?

Rozwód z orzeczeniem o winie zasądzany jest, gdy dochodzi do trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego 💔. Zdrada jest jedną z przyczyn trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego. Trzeba jednak ją udowodnić. Poza wynikiem testu zdrady, przydatne okazać się mogą zdjęcia 📷 małżonka z kochankiem/kochanką, jego prywatna korespondencja lub bilingi telefoniczne [3].

Przedstawienie pozytywnego wyniku testu zdrady przed sądem to doskonały dowód zdrady. Sąd z pewnością przychyli się do naszego wniosku o winie partnera, jeśli pozostałe dowody zdrady poprzemy wynikiem testu 💯.

Źródła:

  1. https://pewnytato.pl/zrob-test-zdrady-poradnik-pacjenta/
  2. https://centrumdna.pl/testy-na-ojcostwo/test-na-zdrade/
  3. https://adwokaci-ks.pl/porady/jak-udowodnic-zdrade-przed-sadem/

To również może Cię zainteresować: Test zdrady – Poradnik Pacjenta

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 26/08/2022

Wpisany w:: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium