5 znaków, że oddalacie się od siebie – nietypowe objawy zdrady Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Związek > 5 znaków, że oddalacie się od siebie – nietypowe objawy zdrady

5 znaków, że oddalacie się od siebie – nietypowe objawy zdrady

Każda para przeżywa kryzysy, napotyka na problemy. Gorzej jeśli dochodzi do sytuacji, w której tracimy zaufanie i podejrzewamy partnera o zdradę 💔. Czasem mija sporo czasu zanim to zauważymy. Zwróćmy więc uwagę na nietypowe objawy zdrady.

nietypowe objawy zdrady

Tego dowiesz się z artykułu:

Sygnały na to, że oddalacie się od siebie

Nietypowe objawy zdrady

Sygnały na to, że oddalacie się od siebie

  1. Tajemniczość – coraz częściej Twoja druga połówka ukrywa przed Tobą pewne fakty. Pilnuje swojego telefonu, nie odbiera połączeń w Twoim towarzystwie, nie jest tak wylewna jak zwykle.
  2. Niechęć, wrogość – Twój partner staje się bardzo drażliwy, wszystko może być powodem do kłótni. Nie jesteście w stanie się porozumieć.
  3. Zanik uczucia – pamiętasz czas, gdy towarzyszyło wam uczucie, nie brakowało ciepłych słów, zapewnień o miłości, zbliżeń seksualnych. Wydaje się jednak, że to już przeszłość. Odczuwasz brak bliskości, wsparcia, ciepła.
  4. Brak czasu 🕔 – prawie w ogóle nie widujecie się ze sobą. Druga strona za każdym razem znajdzie powód by nie doszło do spotkania. Zmęczenie, praca, spotkania z przyjaciółmi, obowiązki domowe – wszystko jest ważniejsze od Ciebie.
  5. Obojętność – spotkania inicjowane są tylko z jednej strony, tak samo jak i rozmowy. Małomówność, brak zainteresowania Twoją osobą bardzo często idą z tym w parze.

Nietypowe objawy zdrady

Każdy z wyżej wymienionych czynników może skłaniać do refleksji czy w życiu naszej drugiej połówki nie pojawił się ktoś nowy. Jeśli chodzi o nietypowe objawy zdrady to warto zwrócić uwagę na:

przesadna dbałość o wygląd – zastanawiasz się skąd taka zmiana? Dla kogo ona się tak stroi? 💅 Skoro macie coraz rzadszy kontakt, coraz mniej rozmawiacie, nie widujecie się tak często jak kiedyś, nie spędzacie czasu wolnego razem, brakuje seksu;

dziwne wyjścia, odnowienie kontaktu ze znajomymi – wcześniej spędzaliście każdą wolną chwilę ze sobą, teraz tego czasu brakuje. Nie wiesz gdzie i z kim spędza czas;

podejrzane zmiany zachowania – jednego dnia widać zaangażowanie i uczucia, a kolejnego znowu odczuwasz wrogość bądź obojętność;

ignorowanie Twoich potrzeb i problemów – nie widzisz wsparcia, ani nie czujesz się ważna. Możliwe że Twój dotychczasowy partner jest już emocjonalnie zaangażowany „gdzieś indziej”.

 

Warto pamiętać, że każda z powyższych okoliczności może mieć swoje wytłumaczenie. Nie zawsze pewne zmiany w zachowaniu wiążą się ze zdradą ❌. Jednak normalnym jest, że im więcej takich sytuacji zauważamy, tym bardziej stajemy się podejrzliwi 🤔.

Taki stan rzeczy powoduje, że dotyka nas stres, jesteśmy rozdrażnieni, niepewni. Nie potrafimy się wyspać w nocy, w pracy pojawiają się problemy 🤕. Gdy rozmowy nie zdają rezultatu, to test zdrady wydaje się być rozwiązaniem, które odpowie na nasze wątpliwości i pozwoli nam uporać się z negatywnymi emocjami.

Polecamy również: Poznaj prosty sposób na wykrycie zdrady partnerki! Wykrywacz zdrady.

 

Rate this post
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 09/11/2021

Wpisany w:: Związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.