Jak rozpoznać zdradę żony? Oznaki zdrady - pewnytato.pl
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Jesteś: Uncategorized > Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Jeśli zadajesz sobie pytanie „czy żona mnie zdradza?”, ten tekst jest dla Ciebie! Dowiesz się z niego, co robić po zdradzie, jak ją wykryć i jakie są oznaki niewierności. Zdrada to trudne przeżycie, które potrafi postawić całe życie do góry nogami, dlatego nie ma miejsca na domysły – musisz mieć całkowitą pewność.

jak rozpoznać zdradę żony

Zdrada żony – dla każdego oznacza coś innego

Każdy z nas inaczej postrzega zdradę – dla Ciebie może to być już flirt, dla kogoś innego pocałunek czy randka, a dla kolejnej osoby seks. Granica między wiernością i zdradą jest bardzo cienka, a zdrady nie da się umieścić w sztywnych ramach.

Jeśli czujesz się jednak zraniony, oszukany i właśnie zdradzony – to czas na poważną rozmowę między Wami i zadecydowanie, co dalej.

Kiedy kobieta zdradza… Oznaki zdrady

W dobie wszechobecnego internetu jedną z oznak zdrady żony i nie tylko jest bardzo częste korzystanie z telefonu, zmiana haseł i nierozstawanie się z urządzeniami mobilnymi.

Partnerka może też być bardzo zaangażowana w Wasz związek – żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia. Inne panie reagują wręcz przeciwnie, odsuwając się i okazując oziębłość. Zdradzająca kobieta często wygląda też wyjątkowo pięknie, lepiej ubiera się i maluje.

Pamiętaj, że mimo wszystko każda kobieta jest inna. Twoja partnerka może zachowywać się zupełnie inaczej! Ufaj więc przede wszystkim swojej intuicji – na pewno wyczujesz, że coś jest nie tak.

Jak rozpoznać zdradę żony? Test zdrady

Oprócz szczerej rozmowy, która na pewno pozwoli Ci w pewnym stopniu sprawdzić, czy żona jest wierna, możesz wykonać test zdrady. Co to takiego? Wystarczy przekazać do laboratorium np. bieliznę czy pościel żony i próbkę Twojego DNA – np. w formie szczoteczki do zębów, używanej maszynki do golenia czy wymazu z policzka. Specjalista najpierw poszuka śladów nasienia na przedmiotach kobiety, a jeśli je znajdzie – zostaną porównane z Twoim DNA.

W przypadku zdrady możesz mieć też wątpliwości, czy jesteś biologicznym ojcem Waszego dziecka. Tu z pomocą przychodzi test DNA na ojcostwo, który w sposób pewny i jednoznaczny ustali łączące Was pokrewieństwo. Może upewnić Cię co do ojcostwa i pozwolić odbudować zaufanie i dobre relacje w związku.

Zobacz też: Pewny test na ojcostwo już od 10 tygodnia ciąży


Zobacz film: Jak wygląda test na ojcostwo?


Zobacz też:

Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony
5 (100%) 2 votes
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Dowiedz się więcej:

1 komentarz

  • Adam pisze:

    Mnie żona zdradzała kilka miesięcy, ale dopiero po jakimś czasie to zauważyłem, że coś się między nami zmieniło. Podejrzewałem najgorsze dlatego wynająłem panią detektyw Skrzypek z Wrocławia, aby odkryła jak jest na prawdę. Zdrada żony wyszła na jaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

test na ojcostwo w ciąży baner