Jak rozpoznać zdradę żony? Oznaki zdrady żony i test na zdradę Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Jesteś: Związek > Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

jak rozpoznać zdradę żony

Jeśli zadajesz sobie pytanie „czy żona mnie zdradza?”, ten tekst jest dla Ciebie! Dowiesz się z niego, co robić po zdradzie, jak ją wykryć i jakie są oznaki niewierności. Zdrada to trudne przeżycie, które potrafi postawić całe życie do góry nogami, dlatego nie ma miejsca na domysły – musisz mieć całkowitą pewność.

Spis treści:

Czym jest zdrada żony?
Oznaki zdrady żony
Jak rozpoznać zdradę żony?

Zdrada żony – dla każdego oznacza coś innego

Każdy z nas inaczej postrzega zdradę – dla Ciebie może to być już flirt, dla kogoś innego pocałunek czy randka, a dla kolejnej osoby seks. Granica między wiernością i zdradą jest bardzo cienka, a zdrady nie da się umieścić w sztywnych ramach.

Jeśli czujesz się jednak zraniony, oszukany i właśnie zdradzony – to czas na poważną rozmowę między Wami i zadecydowanie, co dalej.

Zobacz też: Psychologia zdrady

Kiedy kobieta zdradza… Oznaki zdrady

jak rozpoznać zdradę żonyW dobie wszechobecnego internetu jedną z oznak zdrady żony i nie tylko jest bardzo częste korzystanie z telefonu, zmiana haseł i nierozstawanie się z urządzeniami mobilnymi.

Partnerka może też być bardzo zaangażowana w Wasz związek – żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia. Inne panie reagują wręcz przeciwnie, odsuwając się i okazując oziębłość. Zdradzająca kobieta często wygląda też wyjątkowo pięknie, lepiej ubiera się i maluje.

Pamiętaj, że mimo wszystko każda kobieta jest inna. Twoja partnerka może zachowywać się zupełnie inaczej! Ufaj więc przede wszystkim swojej intuicji – na pewno wyczujesz, że coś jest nie tak.

Jak rozpoznać zdradę żony? Test zdrady

Oprócz szczerej rozmowy, która na pewno pozwoli Ci w pewnym stopniu sprawdzić, czy żona jest wierna, możesz wykonać test zdrady. Co to takiego? Wystarczy przekazać do laboratorium np. bieliznę czy pościel żony i próbkę Twojego DNA – np. w formie szczoteczki do zębów, używanej maszynki do golenia czy wymazu z policzka. Specjalista najpierw poszuka śladów nasienia na przedmiotach kobiety, a jeśli je znajdzie – zostaną porównane z Twoim DNA.

W przypadku zdrady możesz mieć też wątpliwości, czy jesteś biologicznym ojcem Waszego dziecka. Tu z pomocą przychodzi test DNA na ojcostwo, który w sposób pewny i jednoznaczny ustali łączące Was pokrewieństwo. Może upewnić Cię co do ojcostwa i pozwolić odbudować zaufanie i dobre relacje w związku.

Przeczytaj, co psycholog mówi o tym dlaczego warto mieć pewność co do biologicznego ojcostwa:

“Wątpliwości dotyczące biologicznego ojcostwa prowadzą do kryzysu w związku, tworzą przepaść i osłabiają więź między partnerami. Brak zaufania uniemożliwia budowanie głębokiej relacji opartej na wzajemnym szacunku i miłości oraz utrudnia tworzenie świadomych postaw rodzicielskich.” – Olga Przybyłek, psychoterapeuta, Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach (źródło: badaniaprenatalne.pl/dlaczego-warto-ustalic-ojcostwo).

Zobacz też: Pewny test na ojcostwo już od 8 tygodnia ciąży

Autor: pewnytato.pl

Data publikacji: 19 czerwca2017 r. | Data aktualizacji: 25 stycznia 2019 r.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 19/06/2017, Data aktualizacji: 04/02/2021

Wpisany w:: Związek

Tagi: ,

1 komentarz

  • Awatar dla Adam Adam pisze:

    Mnie żona zdradzała kilka miesięcy, ale dopiero po jakimś czasie to zauważyłem, że coś się między nami zmieniło. Podejrzewałem najgorsze dlatego wynająłem panią detektyw Skrzypek z Wrocławia, aby odkryła jak jest na prawdę. Zdrada żony wyszła na jaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium