Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: porady > Oznaki zdrady u kobiet – czy ONA jest wierna?

Oznaki zdrady u kobiet – czy ONA jest wierna?

Zauważyłeś zmiany w zachowaniu swojej partnerki? Zastanawiasz się, czy może Cię nie zdradza? Poznaj oznaki zdrady u kobiet, które mogą świadczyć o niewierności. Oprócz szczerej rozmowy z partnerką możesz też skorzystać z rozwiązań, jakie zapewniają Ci badania genetyczne: testu zdrady i testu DNA na ojcostwo.

oznaki zdrady u kobiet

1. Telefon, laptop, tablet – jej najlepsi przyjaciele

W dzisiejszych czasach dużo łatwiej o poznanie nowego obiektu westchnień – codzienna rozmowa jest przecież możliwa przez internet czy telefon. W wielu przypadkach to właśnie nierozstawanie się z telefonem czy założenie hasła na urządzeniach elektronicznych jest sygnałem ostrzegawczym, że być może rozpoczął się flirt.

2. Utrata zainteresowania seksem i oziębłość

Kiedyś ogromny temperament, dziś oziębłość. Jeśli partnerka co wieczór odwraca się do Ciebie plecami i idzie spać, być może miłosne uniesienia przeżywa z kimś innym. Oczywiście mniejsze libido i rzadsze zbliżenia to niekoniecznie oznaki zdrady żony, a być może stresu, przemęczenia, choroby…

3. Większa „samodzielność”

Wcześniej ciągnęła Cię na najmniejsze zakupy, chciała spędzać razem każdą chwilę, a teraz woli robić wszystko sama? Miej oczy szeroko otwarte. Być może coraz częściej ma też nadgodziny w pracy czy spotkania z koleżankami, o których wcześniej nigdy nie słyszałeś?

To może Cię zainteresować: Jak dbać o związek, gdy macie dziecko?

4. Dba o siebie bardziej niż zwykle

Nowa bielizna, piękne ubrania, seksowne perfumy, a do tego fryzjer i kosmetyczka? Być może partnerka zaczęła dbać o siebie bardziej, żeby zrobić wrażenie na nowym partnerze? Jeśli ma więcej energii i jest szczęśliwsza, mogą to być oznaki zauroczenia.

5. Większe zainteresowanie Tobą

Nie wszystkie zdradzające kobiety są mniej zaangażowane – niektóre wręcz przeciwnie. Znacznie zmniejszają dystans i chcą zrekompensować zdradę. W jaki sposób? Przesadnie dbając o partnera, interesując się nim i jego hobby czy zaskakując go w każdej sytuacji.

Zauważasz oznaki zdrady u kobiet? Co robić?

Najważniejsza jest szczera rozmowa z partnerką – być może Twoje obawy są zupełnie niesłuszne. Jeśli jednak chcesz podjąć bardziej stanowcze kroki, możesz wykonać badania DNA – test zdrady. Polega on na przekazaniu do laboratorium bielizny, pościeli czy innych przedmiotów i sprawdzenie, czy znajduje się na nim nasienie. Potem DNA porównuje się z materiałem pochodzącym od Ciebie. Jeśli masz wątpliwości, czy jesteś ojcem biologicznym Waszego dziecka, sprawdzi się natomiast badanie DNA na ojcostwo.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 27/10/2017, Data aktualizacji: 03/10/2018

Wpisany w:: porady, Związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium