Warnuki wykonywania testu na ojcostwo - cena, jakość, informacje dodatkowe. Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Warnuki wykonywania testu na ojcostwo – cena, jakość, informacje dodatkowe.

Warnuki wykonywania testu na ojcostwo – cena, jakość, informacje dodatkowe.

Test na ojcostwo to niekiedy jedyne rozwiązanie pozwalające uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące pokrewieństwa i więzów krwi. Badanie na ojcostwo jest badaniem genetycznym, które z wielką dokładnością ocenia istnienie pokrewieństwa lub stuprocentowo je wyklucza. Test wykonywany jest w sposób nieinwazyjny, szybki, prosty i bezpieczny, a otrzymane wyniki odpowiednio opisane i oznaczone.

Czy badania na ojcostwo mogą się mylić, Czy spożywane leki mogą zmienić wynik badania na ojcostwo, Co wpływa na cenę badania na ojcostwo, Co wpływa na jakość badania na ojcostwo

Czy badania na ojcostwo mogą się mylić?
Czy spożywane leki mogą zmienić wynik badania na ojcostwo?
Co wpływa na cenę badania na ojcostwo?
Co wpływa na jakość badania na ojcostwo?

Czy badania na ojcostwo mogą się mylić?

Nie. Wyniki badań na ojcostwo są pewne i wiarygodne. Test na ojcostwo wykonywany jest w specjalistycznych laboratoriach, a sama analiza materiału genetyczne wykonywana kilkukrotnie. Wyniki badań dają 99.9999% potwierdzenie pokrewieństwa lub 100% je wykluczają. Materiał genetyczny jest niezmienny, więc nie ma możliwości oszukania lub przekłamania wyników.

Czy spożywane leki mogą zmienić wynik badania na ojcostwo?

Nie, spożywane lekarstwa i preparaty nie wpływają na przebieg i ostateczne wyniki badania genetycznego. Materiał genetyczny jest stały i nie zmienia się pod wpływem przyjmowanych substancji i środków medycznych. Przyjmowanie lekarstw nie zakłóca analizy pobranego materiału i określenia pokrewieństwa.

Co wpływa na cenę badania na ojcostwo?

Koszty badania na ojcostwo uzależnione są od wielu czynników. Wiele z nich znacząco wpływa na ostateczną cenę badania na ojcostwo. Koszt badania uzależniony jest przede wszystkim od:

– rodzaju pobranego materiału,

– badania podczas trwania ciąży,

– wykupionego zestawu,

– zawartości wykonywanych badań,

– czasu oczekiwania na wynik,

– indywidualnych warunków laboratorium, itp.

 

Co wpływa na jakość badania na ojcostwo.

Na jakość badania na ojcostwo znaczący wpływ ma przede wszystkim jakość i rodzaj pobranego materiału genetycznego. To od niego uzależniony jest ostateczny wynik. Test na ojcostwo bardziej wiarygodny jest również, gdy wykonywany jest przez doświadczone i sprawdzone laboratorium, w którym pracują rzetelni i dokładni fachowcy.

Data publikacji: 04/12/2019, Data aktualizacji: 03/11/2020

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium