Test ojcostwa - 6 największych korzyści, które możesz zyskać Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Testy na ojcostwo > Test ojcostwa – 6 największych korzyści

Test ojcostwa – 6 największych korzyści

Wykonanie testu na ojcostwo to szansa na zyskanie pewności i uregulowanie swojej prawnej sytuacji. Takie badanie genetyczne to bowiem najpewniejszy sposób określenia, czy jesteś biologicznym ojcem badanego dziecka. Test na ojcostwo – poznaj 6 największych korzyści jego wykonania!

test ojcostwa

1. Test ojcostwa gwarantuje pewność na zawsze

Test dna na ojcostwo wystarczy wykonać tylko raz na całe życie. Dlaczego? Fragmenty DNA, które są w takim teście analizowane, są niezmienne. Ponadto ich ustalenie ma miejsce już w momencie poczęcia. Jeśli chcesz zyskać całkowitą pewność i pozbyć się wątpliwości, możesz wykonać test ojcostwa w dowolnym momencie.

Zobacz też: Gdzie kupić test na ojcostwo?

2. Test ojcostwa pozwala zaplanować przyszłość

Wynik testu na ojcostwo daje jednoznaczną informację, dzięki której wiesz, jak zaplanować swoje dalsze życie. Możesz również odzyskać kontrolę i przygotować się na przyszłość. To również szansa, żeby zadbać nie tylko o siebie, ale też dziecko i zabezpieczyć je finansowo.

test ojcostwa

3. Test ojcostwa możesz wykonać jeszcze w ciąży

Jeśli nie chcesz czekać, aż dziecko przyjdzie na świat, możesz przeprowadzić badanie ojcostwa jeszcze w ciąży. To możliwe już od 8. tygodnia. Takie badanie na ojcostwo jest równie pewne jak to realizowane po narodzinach.

4. Test ojcostwa umożliwia uregulowanie prawnej sytuacji

testy na ojcostwo z pełną procedurą sądową (do celów sądowych) jest wykorzystywany w sądzie jako dowód rozstrzygający w wielu sprawach. Chodzi przede wszystkim o zaprzeczenie czy ustalenie ojcostwa, a także sprawy spadkowe czy alimentacyjne. Dzięki wynikowi takiego badania być może zdecydujesz się również na dobrowolne uznanie dziecka.

5. Test ojcostwa poprawia relacje w rodzinie

Dla wielu rodzin wykonanie testu na ojcostwo jest punktem zwrotnym. Pozwala znów zyskać poczucie bezpieczeństwa i stabilizację, poprawia naderwane więzi. Jeśli niepewność co do ojcostwa powoduje w Waszej rodzinie kłótnie i obwinianie, wynik testu ojcostwa może pomóc Wam się ich pozbyć.

To może Cię zainteresować: 4 ważne porady, jak uratować małżeństwo

6. Test ojcostwa to szansa na lepsze dzieciństwo Twojego dziecka

Jeśli dziecko czuje, że co do ojcostwa wcale nie ma całkowitej pewności, żyje w stresie i chaosie. To może powodować kłopoty emocjonalne nawet w dorosłym życiu. Pewność co do własnej tożsamości to jedna z jego podstawowych potrzeb.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 11/12/2017, Data aktualizacji: 03/11/2020

Wpisany w:: Testy na ojcostwo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium