4 ważne porady, jak uratować małżeństwo - PewnyTato Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: porady > 4 ważne porady, jak uratować małżeństwo

4 ważne porady, jak uratować małżeństwo

Wasze małżeństwo po prostu się sypie i nic nie jest jak dawniej? Macie dwa wyjścia: możecie się rozstać albo… no właśnie – walczyć o związek! Jak uratować małżeństwo i co zrobić, żeby zażegnać kryzys między Wami? Oto 4 ważne rady!

jak uratować małżeństwo

1. Miłość jest najważniejsza… czy nadal się kochacie?

Najpierw musisz zadać sobie pytanie, czy nadal żywisz do swojej partnerki uczucie. Jeśli tak – o związek warto walczyć. Jeśli nie – niestety jakiekolwiek starania prawdopodobnie wcale nie przyniosą efektu. Miłość jest podstawą głębokiej relacji, chociaż na przestrzeni lat trochę się zmienia i po wielu latach przyjmuje inną barwę. Nie lubisz swojej żony, denerwuje Cię i czujesz tylko przyzwyczajenie? Zastanów się, czy ratowanie takiego małżeństwa ma sens i czy będziecie w nim dalej szczęśliwi.

2. Postarajcie się rozwiązać Wasz największy problem

Prawdopodobnie istnieje coś takiego, co szczególnie niekorzystnie wpływa na Wasz związek. Być może to zdrada jednego z Was? Czasami relacji po tak dużej utracie zaufania nie daje się naprawić, ale dla wielu par to problem do pokonania. A jeśli to niepewność co do ojcostwa? W takim przypadku warto pomyśleć o badaniu ojcostwa, by rozwiać wątpliwości. Gdy oddaliliście się np. po poronieniu czy bezskutecznych staraniach o dziecko, postarajcie się wspierać, nie walczyć przeciwko sobie.

To może Cię zainteresować: Oznaki zdrady u kobiet – czy ONA jest wierna?

3. Znajdzie wspólne zajęcia i hobby

Jeśli dawno nie spędzaliście razem czasu – to okazja, żeby to zmienić! Znajdźcie coś, co obojgu Wam sprawia radość. Kurs gotowania, jazda na nartach, wyjazd pod namioty? Jest wiele możliwości, które pozwolą Wam znów bardziej się do siebie zbliżyć. Wspólne hobby to jeden z kluczy do udanego związku!

4. Jak uratować małżeństwo? Może pomóc terapia

Chociaż wiele osób nawet nie chce o tym słyszeć, terapia u specjalisty to naprawdę dobre wyjście. Być może przy obcej osobie – która nie ocenia, nie krytykuje – łatwiej będzie Ci się otworzyć na nowe rozwiązania i perspektywę partnerki. Nawet jeśli czujesz, że to nie dla Ciebie – często wystarczy tylko kilka spotkań, aby zażegnać kryzys.

Ciekawy artykuł: Związek na odległość – 5 najważniejszych wskazówek

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 21/11/2017, Data aktualizacji: 03/09/2019

Wpisany w:: porady, Związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium