Gdzie kupić test na ojcostwo? Możesz go kupić w aptece lub przychodni. Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Badania DNA > Gdzie kupić test na ojcostwo?

Gdzie kupić test na ojcostwo?

Gdzie kupić test na ojcostwo? To jedno z częstszych pytań, jakie pojawiają się z związku z tym badaniem. Na szczęście odpowiedź jest prosta: zestawy do pobrania próbek możesz kupić niemal wszędzie! Zrobisz to przez internet, telefon, w aptece, przychodni…

gdzie kupić test na ojcostwo

Badanie ojcostwa bez wychodzenia z domu – przez telefon lub internet.

Jeśli cenisz sobie wygodę i szybkość, możesz zamówić test na ojcostwo z własnego domu lub pracy (albo z dowolnego miejsca na Ziemi…). Wystarczy złożyć zamówienie przez internet (wykorzystując czat na stronie, maila czy formularz) albo przez telefon w wygodnym dla siebie terminie.
Po złożeniu zamówienia zostanie Ci dostarczony specjalny zestaw do pobrania próbek. Później wystarczy pobrać materiał – wymazy z policzka – od wszystkich osób, które chcesz zbadać oraz wypełnić załączone dokumenty. Do testu możesz przekazać też tzw. mikroślady, czyli np. używaną szczoteczkę do zębów czy smoczek. Kurier odbierający przesyłkę i dostarczający do laboratorium jest darmowy.

Zobacz też: 4 ważne porady jak uratować małżeństwo

Gdzie kupić test na ojcostwo? W przychodni albo aptece.

Takie same zestawy – zawierające wymazówki, dokumenty, opłaconą kopertę zwrotną etc. – możesz kupić też w wielu aptekach i przychodniach. Takich punktów jest w całej Polsce bardzo dużo. W tym przypadku również wystarczy pobrać próbki samodzielnie i później odesłać do laboratorium kurierem bądź pocztą (przesyłka także jest w cenie).

Ciekawy artykuł: Hemochromatoza – czy masz objawy tej choroby?

Jeśli wolisz, umów się na pobranie w placówce.

Jeśli nie chcesz pobierać próbek samodzielnie (chociaż jest to bardzo proste), możesz umówić się w placówce medycznej. Doświadczony personel pobierze wymaz i zajmie się przesłaniem materiału do laboratorium. W Polsce do wyboru masz wiele placówek, więc łatwo wybrać taką blisko miejsca zamieszkania. Jak się umówić? Przez internet lub telefon.
Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz testu na ojcostwo do celów sądowych, nie możesz zamówić testu do domu. Musisz umówić się w placówce na realizację badania z pełną procedurą sądową (m.in. pobranie wymazów przy świadkach).


POBIERZ DARMOWY PORADNIK W PDF

Gdzie kupić test na ojcostwo

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 30/11/2017, Data aktualizacji: 04/02/2021

Wpisany w:: Badania DNA, Cena testu na ojcostwo, porady, Testy na ojcostwo, Ustalenie ojcostwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium