Zyskaj spokój ducha na całe życie dzięki ustaleniu ojcostwa - pewnytato.pl Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: psychologia > Zyskaj spokój ducha na całe życie

Zyskaj spokój ducha na całe życie

Wykonanie testu na ojcostwo to nie tylko możliwość unormowania sytuacji prawnej i finansowej. To przede wszystkim szansa na spokój, odzyskanie radości życia i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji całej rodzinie. Potwierdzając ojcostwo, staniesz się też lepszym rodzicem i pozwolisz dziecku dorastać w atmosferze przynależności.

Zyskaj spokój ducha na całe życie

Przywróć radość życia i dobre samopoczucie

Jeśli nie masz pewności co do ojcostwa, czujesz się niepewnie i niespokojnie. Twoje życie pełne jest wątpliwości i rozterek. Wykonując test na ojcostwo, możesz zniwelować te negatywne uczucia i rozpocząć zupełnie nowy etap!

Odmień życie swoje i swojej rodziny, zyskując spokój, stabilizację i pewność już na zawsze. Popraw relacje, stwórz szczere więzi i zapewnij sobie harmonię wewnętrzną.

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

We wszystkich jego aspektach: praktycznych i emocjonalnych. Pewność, jaką da Ci badanie DNA na ojcostwo, pozwoli Ci zaplanować przyszłość swoją i swojego dziecka oraz odzyskać panowanie nad emocjami.

Dzięki temu zyskasz spokój ducha, zadbasz o zdrowie psychiczne i zniwelujesz towarzyszący Ci niepokój. Będziesz mógł również dobrze zaopiekować się dzieckiem, dbając o jego bezpieczeństwo – również finansowe.

Zadbaj o zdrowie psychiczne swojego dziecka

Psychologowie są zgodni – pewność co do tożsamości i więzi rodzinnych to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Jeśli nie zapewnisz swojemu dziecku świadomości co do pochodzenia i poczucia przynależności, w jego świecie pojawią się chaos, strach i smutek. Te negatywne emocje mogą skończyć się kłopotami emocjonalnymi również w przyszłości.

Stań się lepszym rodzicem i lepiej opiekuj się dzieckiem

Tylko pewny ojcostwa tata może w pełni utożsamiać się z dzieckiem, zapewniając mu troskę, miłość, dobre wychowanie i opiekę. Test DNA na ojcostwo pozwoli Ci więc lepiej przygotować się do roli ojca, a Twoje dziecko będzie miało szansę dorastać w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa i szczerych uczuć.

Pewność co do ojcostwa korzystnie wpłynie też na kobietę – dzięki stabilizacji i zniwelowaniu negatywnych emocji stanie się ona lepszą matką. Jeśli potwierdzisz ojcostwo jeszcze w ciąży, zadbasz o korzystny jej przebieg (zmniejszysz stres towarzyszący kobiecie) i lepiej przygotujesz się do przyjścia dziecka na świat.

Zobacz też: 5 najczęstszych błędów młodych ojców

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 26/06/2017, Data aktualizacji: 16/09/2020

Wpisany w:: psychologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium