Pakiety Pewna Mama – test NIFTY pro i test na ojcostwo Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Aktualności > Pakiety Pewna Mama – test NIFTY pro i test na ojcostwo 💟 NOWOŚĆ

Pakiety Pewna Mama – test NIFTY pro i test na ojcostwo 💟 NOWOŚĆ

Spodziewasz się dziecka i chciałabyś jednocześnie sprawdzić ojcostwo oraz stan zdrowia maleństwa? 🤰 testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wprowadza rozwiązanie dla Ciebie: pakiet Pewna Mama. Daje on możliwość pozbycia się wątpliwości i oszczędności pieniędzy (decydując się na badania pakietowe, zapłacisz mniej, niż wykonując oba każde osobno osobno). Możesz wybrać z dwóch pakietów: z testem na ojcostwo w ciąży oraz testem na ojcostwo po narodzinach dziecka (od drugiej doby życia).

pakiety pewna mama

Tego dowiesz się z artykułu:

Dlaczego warto wybrać pakiet Pewna Mama?

pakiety pewna mamaPakiet Pewna Mama to:

  • możliwość uzyskania pewności tak szybko, jak to tylko możliwe,
  • szansa na sprawdzenie stanu zdrowia Twojego dziecka,
  • okazja do pozbycia się wątpliwości i odzyskania radości z przygotowań do narodzin.

Pewna Mama: test NIFTY pro i test na ojcostwo w ciąży

Pierwszy pakiet skierowany jest do ciężarnych, które już na tym etapie chcą mieć pewność co do ojcostwa, by przygotowywać się do narodzin dziecka w spokoju i radości. Obejmuje on test NIFTY pro (najszerszy – 94 choroby – i jedyny z ubezpieczeniem) oraz test na ojcostwo w ciąży (najwcześniej dostępne badanie DNA na ojcostwo na świecie).

Oba te badania można przeprowadzić bez wychodzenia z domu (w czasie wizyty pielęgniarki) lub w jednym z 200 punktów, a próbką do nich jest krew przyszłej mamy (w przypadku badania na ojcostwo dodatkowo wymaz z policzka domniemanego ojca).

Jak wskazuje psycholog: dla kobiety pewność, kto jest ojcem jej dziecka gwarantuje spokój, poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, co przekłada się na prawidłowy rozwój płodu. Sprawia, że przyszła mama może zająć się planowaniem i przygotowaniem do narodzin dziecka [źródło: https://badaniaprenatalne.pl/dlaczego-warto-ustalic-ojcostwo/].

Pewna Mama: test NIFTY pro i test na ojcostwo po narodzinach

Drugi pakiet także obejmuje test NIFTY pro oraz test ojcostwa – w tym przypadku badanie ojcostwa w wersji po narodzinach, którą można wykonać od drugiej doby życia dziecka.

Na etapie ciąży pobierana jest próbka (krew ciężarnej) do testu NIFTY pro, a test na ojcostwo można zrealizować za pomocą zestawu pobraniowego, w przychodni lub w czasie wizyty pielęgniarki. Do testu na ojcostwo po narodzinach dziecka wykorzystuje się dowolne próbki – nie tylko wymazy z policzka, ale też np. butelkę, smoczek, szczoteczkę do zębów, włosy z cebulkami czy maszynkę do golenia.

Więcej informacji o pakietach:

📍 https://www.testdna.pl/pakiety-badan-pewna-mama/

📞 665 761 161


pewna mamaArtykuł powstał we współpracy z www.testdna.pl

www.testdna.pl jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618. Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z wieloma sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już 17 lat.
Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 07/04/2020, Data aktualizacji: 10/05/2021

Wpisany w:: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium