Sprawdź naszą nową grupę na Facebooku - PewnyTato Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Uncategorized > Sprawdź naszą nową grupę na Facebooku – PewnyTato

Sprawdź naszą nową grupę na Facebooku – PewnyTato

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na naszą nowo powstałą grupę na Facebooku – PewnyTato – lepszy ojciec [ustalenie ojcostwa, alimenty, rozwody]„.

Treści na grupie dedykowane są przede wszystkim kwestii niepewnego ojcostwa 👨‍🦰❓, aczkolwiek na grupie znajdzie się również miejsce dla kobiet ♀ i ich problemów.

Poniżej przedstawiamy misję grupy:

Nasza grupa ma na celu wspieranie ojców i szerzenie świadomości na temat badań genetycznych, dzięki którym każdy mężczyzna może sprawdzić, czy rzeczywiście wychowuje swoje biologiczne dziecko. Wszak prawo do informacji nikomu nie czyni krzywdy, a niestety w dalszym ciągu w ramach opinii publicznej można zauważyć, że badania DNA na ojcostwo wciąż są tematem tabu bądź uznawane za powód do wstydu – z czym my absolutnie się nie zgadzamy.
Jak nazwa grupy wskazuje – mężczyzna, który nie ma wątpliwości wobec kwestii ojcostwa biologicznego, ma szansę być lepszym ojcem dla swojego dziecka. Może wtedy całą miłość ukierunkować na swoje dziecko, zamiast żyć w ciągłym stresie i niepewności i zastanawiać się nad tym, czy na pewno to on jest ojcem biologicznym.
Działaniami swoimi i naszej społeczności chcemy wywołać wpływ i zmienić postrzeganie kwestii niepewnego ojcostwa.
Ponadto grupa dedykowana jest wymianom doświadczeń związanych z kwestią spornego ojcostwa, ale i nie tylko – sprawy rozwodowe, alimenty – w powyższych sytuacjach również pomagamy!

Na grupie mile widziane są również sprawy dot. życia codziennego 🏡 – wychowania dzieci, rodziny, wspólna wymiana doświadczeń czy dzielenie się historiami z życia wziętymi.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 12/12/2022, Data aktualizacji: 02/01/2023

Wpisany w:: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium