Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Związek > Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów

Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów

Zdradzają wszyscy: zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które robią to coraz częściej i chętniej. Po zdradzie lub w jej trakcie zmienia się zachowanie partnera. I tak w przypadku kobiet wystarczy intuicja, która zazwyczaj podpowiada, że jest się zdradzaną. Natomiast w przypadku mężczyzn najważniejsze są twarde dowody dotyczące zdrady i nie chodzi tylko o wiadomości tekstowe na telefonie, ale również przykładowo możliwość wykrycia śladów nasienia na bieliźnie partnerki. Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? Sprawdź!

Z poniższego tekstu dowiesz się:

1. Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów
2. Jak zyskać dowody zdrady?

Jak wygląda zachowanie żony po zdradzie? 6 najczęstszych punktów

Kobiety są płcią, która nie tylko potrafi rozpoznać zdradę, ale umie ukryć swoją niewierność dużo łatwiej niż mężczyźni. Dlaczego tak się dziej? Ponieważ kobiety są dużo bardziej ostrożne i po prostu umieją zatuszować dowody świadczące o swojej zdradzie.

Niestety mężczyźni posiadają dużo mniej rozbudowaną intuicję, dlatego trudniej jest się im zorientować, że żona może mieć romans. Po zdradzie najczęściej zachowanie kobiety ulega zmianie. Nie są to może zmiany zauważalne na pierwszy rzut oka, ale po przyjrzeniu się tym małym symptomom dłużej dostrzeże się różnicę. Oto 6 najczęstszych oznak mogących świadczyć o zdradzie:

1. Większa obojętność – najczęściej przejawia się w braku kłótni, braku wypominania, że zapomniałeś o rocznicy czy imieninach… Jeśli Twoja żona spotyka się z kimś innym, wówczas nie przykłada dużej wagi do tego, aby wymagać od Ciebie tyle uwagi ile dawałeś jej na początku związku.
2. Prywatność, która wiąże się ze zwiększoną ostrożnością – najczęściej przejawia się w ustawieniu nowego hasła do komputera i komórki, do tego zbywanie najróżniejszymi i wymijającymi odpowiedziami na Twoje pytania…
3. Brak ochoty na jakąkolwiek aktywność seksualną – pamiętaj jednak, że nie zawsze powiązane jest to ze zdradą, może równie dobrze świadczyć o obniżeniu libido Twojej żony. Często zdarza się jednak, że ten symptom jest główną oznaką zdrady.
4. Zwiększona potrzeba zadbania o siebie – wiąże się z chęcią podobania się temu drugiemu mężczyźnie, dlatego żona częściej kupuje nowe ubrania, dłużej maluje się przed lustrem, układa włosy, a także znacznie częściej odwiedza kosmetyczkę i fryzjera. Jeśli zauważyłeś takie zmiany, powinna zapalić Ci się lampka ostrzegawcza.
5. Telefon to teraz jej najlepszy przyjaciel, bez którego nie rusza się nigdzie – jeśli dołożymy do tego częstą wymianę wiadomości, po których zaczyna się uśmiechać, a w dodatku odrzuca połączenie w Twojej obecności, to już powinieneś wiedzieć, co jest grane.
6. Zakończenie planowania Waszej wspólnej przyszłości – jeśli widzisz, że już nie zastanawia się, gdzie jechać na wakacje w przyszłym roku, albo jak to będzie, gdy będziecie dziadkami, to daje Ci jasno do zrozumienia, że nie widzi dla Was już wspólnego życia.

Zobacz też: Dzięki temu rozpoznasz zdradę żony

Jak zyskać dowody zdrady?

Jeśli zapoznałeś się z powyższymi oznakami świadczącymi o zdradzie, to po pierwsze spróbuj szczerze porozmawiać z żoną – wówczas albo zyskasz pewność, że Cię zdradza, albo uzyskasz inne wytłumaczenie.

Natomiast jeśli chcesz mieć niepodważalne dowody zdrady, wówczas będziesz potrzebował jej bielizny, wkładki higienicznej lub innego ubrania, na którym możliwe, że zauważyłeś jakieś podejrzane plamy. Może być to nasienie innego mężczyzny.

Takie materiały należy wysłać do laboratorium, gdzie zostanie przeprowadzone kompleksowe badanie zdrady. Jeśli badanie potwierdzi ślad nasienia, wówczas możesz pobrać próbkę ze swojego policzka, tak aby porównać, czy jest to Twój ślad biologiczny czy innego mężczyzny.

To może Cię zainteresować: Jak sprawdzić spermę na ubraniu

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 22/12/2020, Data aktualizacji: 10/05/2021

Wpisany w:: Związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium