Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: porady > Jak sprawdzić wierność faceta?

Jak sprawdzić wierność faceta?

Twój partner od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje, nie ma dla Ciebie czasu, a na jego bieliźnie zauważyłaś dziwne plamy? Podejrzewasz, że Cię zdradza i zastanawiasz się jak sprawdzić wierność faceta? Może do tego posłużyć test zdrady, o którym piszemy poniżej.

jak sprawdzić wierność faceta, jak sprawdzić wierność partnera, jak sprawdzić wierność, jak sprawdzić wierność chłopaka

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak sprawdzić wierność partnera? Jakie są symptomy zdrady?

Jak sprawdzić wierność faceta?

Jak sprawdzić wierność partnera? Jakie są symptomy zdrady?

Zdrada może dawać wiele objawów, jednak na ich podstawie możesz tylko przypuszczać, że Twój partner nie jest Ci wierny. Do najczęstszych „sygnałów alarmowych” świadczących o zdradzie 💔 należy:

  • utrata zainteresowania partnerką – to najczęstszy objaw zdrady, partner nie angażuje się w konwersację 🗣️
    i coraz bardziej skupia na swojej osobie, poświęcając drugiej połówce niewiele uwagi 🤷‍♂️;
  • okazywanie złości, krytykowanie, zniecierpliwienie – takie zachowanie towarzyszy niewierności, gdyż zdradzający mężczyzna nie potrafi podjąć decyzji, z którą kobietą być;
  • zmiana trybu życia – jeśli do tej pory partner preferował wypoczynek w formie leżenia na kanapie, a zaczyna ćwiczyć, biegać, chodzić na siłownię, może to oznaczać, że chce się komuś podobać;
  • częste zmiany w planie dnia – partner żył według schematycznego trybu życia, a nagle zaczął zostawać dłużej w pracy, wyjeżdżać służbowo 🚗, pozostawać na noc poza domem;
  • pilnowanie telefonu 📱 lub komputera 💻 – partner jest nierozłączny z telefonem lub komputerem i zmienia hasło – to znaczy, że ma coś do ukrycia;
  • zmiany w życiu seksualnym – mężczyzna nie jest zainteresowany zbliżeniem z partnerką, tłumaczy się np. zmęczeniem, bólem głowy, stresem.

Są to objawy, które w wielu wypadkach wskazują na zdradę partnera, ale nie zawsze musi być to prawda. Jak sprawdzić wierność faceta?

Jak sprawdzić wierność faceta?

Jak sprawdzić wierność faceta – to pytanie zadaje sobie wiele kobiet pozostających w stałym związku 👫. Otóż, by sprawdzić wierność partnera, najlepiej wykonać test zdrady 🔬. To prosty sposób, by ustalić, czy mężczyzna miał stosunki seksualne z inną kobietą.

Jeśli np. na bieliźnie, spodniach czy pościeli zauważalne są dziwne plamy, a kobieta ma pewność, że nie doszło między nią a partnerem do zbliżenia, może przesłać próbki materiału do laboratorium. Tam specjaliści analizują, czy ta plama to nasienie (wykrywają antygen PSA, który jest obecny w spermie). Jeśli wynik badania potwierdzi, że tak, można ustalić profil genetyczny osoby, do której należy. Profil ten może być porównany z drugą nadesłaną próbką badanego, czyli np. niedopałkiem papierosa, szczotką do zębów, włosem z cebulką, maszynką do golenia.

Jak sprawdzić wierność faceta? Test zdrady to szybkie i proste rozwiązanie, które daje jednoznaczną odpowiedź, czy dana osoba jest wierna, czy dopuściła się zdrady.

To może Cię zainteresować: Gdzie można zrobić test na ojcostwo?

Rate this post
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 23/12/2021

Wpisany w:: porady, Związek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium