Test na ojcostwo i jego koszta Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Test na ojcostwo i jego koszta

Test na ojcostwo i jego koszta

Zdarza się, iż konieczne jest wykonanie testu na ojcostwo. W takim przypadku rozpoczyna się szukanie najlepszego testu, a także porównywanie ich cen, aby zapłacić możliwie jak najmniej. Oczywiście rozeznanie w tej kwestii faktycznie jest doskonałym sposobem. Warto więc dowiedzieć się, jak kształtują się koszty testu na ojcostwo i co zrobić, aby zapłacić jak najmniej, a jednocześnie posiadać jednoznaczne i pewne wyniki.

Ile kosztuje prywatny test na ojcostwo, Ile kosztuje test na ojcostwo do sądu, Ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży, Ile kosztuje test na ojcostwo po narodzinach dziecka

Ile kosztuje prywatny test na ojcostwo?
Ile kosztuje test na ojcostwo do sądu?
Ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży?
Ile kosztuje test na ojcostwo po narodzinach dziecka?

Ile kosztuje prywatny test na ojcostwo?

Ile tak naprawdę kosztuje test na ojcostwo? Wszystko oczywiście zależne jest od rodzaju pobranej próbki, a także od laboratorium, któremu zleca się wykonanie testu. Powszechnie uznaje się jednak, iż jest to koszt, który waha się pomiędzy 600 a 2000 złotych, w zależności od metody i miejsca.

Ile kosztuje test na ojcostwo do sądu?

Są pewne sytuacje, w których wynik testu na ojcostwo potrzebny jest do rozprawy w sądzie. Często okazuje się także, iż badanie do sądu kosztować może nawet tysiąc złotych więcej, niż badanie na ojcostwo do celów prywatnych. Ponadto istnieją laboratoria, które umożliwiają rozłożenie płatności na raty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkich wyników, ale czasowo nie stać ich na natychmiastowe zapłacenie całości za wykonaną usługę.

Ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży?

Cena testu na ojcostwo w trakcie trwania ciąży może być naprawdę wysoka. Głównie dlatego, iż jest to badanie na ojcostwo, które wymaga bardziej skomplikowanych analiz. Jego koszt waha się pomiędzy 2000 a 7000 tysięcy złotych, znów biorąc pod uwagę miejsce wykonania oraz tym podobne kwestie.

Ile kosztuje test na ojcostwo po narodzinach dziecka?

Na pewno należy przyznać, iż jest to tańsza opcja, dlatego też, jeśli sytuacja nie jest poważna, z całą pewnością lepiej poczekać aż do przyjścia na świat dziecka, aby wykonać test na ojcostwo. W takim przypadku wykonanie testu może kosztować około kilkuset złotych. Jest to więc znacząca różnica pomiędzy tym, jak wysoki może być koszt testu wykonanego jeszcze przed narodzinami. W wielu przypadkach zdecydowanie bardziej opłaca się po prostu poczekać.

Data publikacji: 15/01/2020, Data aktualizacji: 16/09/2020

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium