Czy test na ojcostwo jest bezpieczny? Test na ojcostwo a koronawirus Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Aktualności > Czy test na ojcostwo jest bezpieczny? Test na ojcostwo a koronawirus

Czy test na ojcostwo jest bezpieczny? Test na ojcostwo a koronawirus

W Polsce wprowadzono stan epidemii. Czy w związku z tym wykonanie testu na ojcostwo jest teraz niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Pewny test na ojcostwo wciąż zrobisz BEZPIECZNIE.  Wiarygodne laboratoria wdrożyły określone procedury, a dodatkowo – test ojcostwa wykonasz bez wychodzenia z domu. Dostępne są rozwiązania zapewniające pewny wynik i bezpieczeństwo, np. wysyłka zestawu czy wizyta domowa pielęgniarki.

Test na ojcostwo a koronawirus

Test na ojcostwo a koronawirus – tego dowiesz się z artykułu:

Czy test na ojcostwo jest bezpieczny? Koronawirus

Test na ojcostwo a koronawirus

Kliknij, aby powiększyć.

Jeśli wybierzesz dobre, wiarygodne i doświadczone laboratorium – wykonanie testu DNA na ojcostwo podczas epidemii koronawirusa będzie bezpieczne.

Nie musisz udawać się do przychodni: wystarczy zrobić domowy test na ojcostwo, czyli zamówić zestaw pod dowolny adres (dostawa bezkontaktowa kurierem lub paczkomat i otwarcie skrytki telefonem), wysłać próbki bez zestawy klub umówić wizytę domową pielęgniarki.

Takie rozwiązania sprawią, że nie będziesz musiał/a niepotrzebnie wychodzić czy przebywać w skupisku ludzi. Nie bez znaczenia pozostają także procedury bezpieczeństwa i dezynfekcji zapewniające bezpieczeństwo.

Jakie procedury są wdrożone w laboratorium w związku z koronawirusem?

Zanim zlecisz badanie na ojcostwo – sprawdź, czy laboratorium ma wdrożone następujące procedury:

  • Stosowanie środków dezynfekujących niszczących DNA ludzkie oraz DNA i RNA wirusów.
  • Przygotowanie zestawów w Polsce w warunkach sterylnych.
  • Regularne naświetlanie pomieszczeń lampami UV (promieniowanie UV prowadzi do zniszczenia tłuszczowej warstwy wirusa i jego zabicia).
  • Umożliwienie Pacjentom wykonania badań DNA bez konieczności wizyty w przychodni – mobilne pielęgniarki, wysyłka zestawu, druk formularza.

Jak zrobić test na ojcostwo bez wizyty w przychodni?

Aby uzyskać pewny i jednoznaczny rezultat, wcale nie musisz wykonywać badania w przychodni. Rozwiązania w 100% DOMOWE pozwalają w sposób bezpieczny zrobić test na ojcostwo w tym szczególnym czasie. Dotyczy to również badań z pełną procedurą sądową!

3 możliwości wykonania testów na ojcostwo w domu:

  1. Zamówienie zestawu pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu – a następnie samodzielne pobranie próbek, wypełnienie dokumentów i zamówienie bezpłatnego kuriera lub etykiety do paczkomatu.

Ważne! Obecnie dostępne są dostawy bezkontaktowe kurierem, a paczkomaty posiadają opcję otwarcia przez telefon (aplikacją).

  1. Umówienie wizyty pielęgniarki pod wskazanym adresem – przyjedzie do domu, pobierze próbki i pomoże wypełnić dokumenty.
  2. Pobranie próbek bez zestawu – pobranie dowolnych próbek (również wymazów – na patyczki kosmetyczne), wydruk formularza ze strony laboratorium i zamówienie bezpłatnego kuriera lub etykiety do paczkomatu.

 

To może Cię zainteresować:Z czego można pobrać DNA?

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 25/03/2020, Data aktualizacji: 10/05/2021

Wpisany w:: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium