Pewny test na ojcostwo Olkusz - testy na ojcostwo dostępne od ręki! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Pewny test na ojcostwo Olkusz

Pewny test na ojcostwo Olkusz

logo2

Wpis sponsorowany

 

Wykonaj test na ojcostwo z dowolnej próbki

sprawdz_gdzie_wykonasz_test_na_ojcostwoTest na ojcostwo mogą Państwo “od ręki” wykonać w przychodni w Olkuszu lub kupić zestaw do pobrania próbek w aptece. U każdej osoby badamy aż 24 markery DNA, co daje pewny i wiarygodny wynik badania. Co więcej, do badania można dostarczyć każdą próbkę DNA, bo wszystkie są tak samo dobre i pewne.

.

Test na ojcostwo to pewny wynik – analiza aż 24 markerów

 

Analiza 24 markerów DNATesty na ojcostwo to pewny i jednoznaczny wynik, dzięki najszerszej analizie na rynku obejmującej badanie aż 24 markerów DNA. Jest to rekomendowane szczególnie kiedy w badaniu uczestniczą dwie osoby, ojciec i dziecko. Co ważne, każde badanie którego wynik wyklucza ojcostwo wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek co daje Państwu pewność otrzymanego rezultatu. Nasze wyniki do tej pory nigdy jeszcze nie zostały podważone, a polskie sądy z zaufaniem zlecają nam badania DNA.
.
Test na ojcostwo w przychodni w Olkuszu

 

testDNA

ul. Bocheńskiego 38A

40-859 Katowice


Tel: 665 761 161

Godziny otwarcia:
Oddział laboratoryjny jest czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

 

.

Poczuj się bezpiecznie, dzięki gwarancji na wszystkie próbki

 

Mogą Państwo zbadać każdą próbkę np. włosy z cebulkami, chusteczka z kataanaliza mikrośladówrem, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa czy nawet sztućce – czyli wszystkie te, które mogą Państwo bez problemu i wygodnie zebrać. Wszelkie próbki oddane do badania są tak samo wiarygodne i pewne.

Nie trzeba się obawiać o ich jakość, ponieważ wszystkie są objęte gwarancją. Jeśli pierwsza dostarczona próbka będzie niewystarczającej jakości wówczas można pobrać i zbadać kolejną za darmo.

Otrzymaj wiarygodny wynik oddając test w ręce specjalistów

 

Wszelkie analizy, które są wykonywane w laboratorium oddawane są w ręce najlepszych specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów. Do badań są wykorzystywane tylko i wyłącznie odczynniki najlepszej jakości firmy PROMEGA.

 

Dr Paulina Wolańska-Nowak

Dr Paulina Wolańska-Nowak

„Dbamy o najwyższą jakość przeprowadzanych analiz. Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i dbałości wdrażania najnowszych rozwiązań analitycznych i informatycznych możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontrola wszystkich procesów w obrębie laboratorium wyklucza też możliwość jakiejkolwiek pomyłki. Jako jedni z nielicznych polskich laboratoriów analizie poddajemy 24 markery DNA, dzięki czemu przy badaniu wszelkich próbek tylko ojca i dziecka uzyskujemy precyzyjny wynik badania ojcostwa – możemy potwierdzić ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub wykluczyć ojcostwo ze 100% pewnością.” – Dr Paulina Wolańska-Nowak, Ekspert laboratorium testDNA

 

Pewność Twojego wyniku potwierdzona referencjami

 

O pewności wydawanych przez laboratorium wyników świadczą również liczne referencje uzyskane z Sądów. Laboratorium testDNA podjęło współpracę z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie są również wykonywane badania dla prokuratury czy detektywów. Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie podważony. Sprawdź nasze referencje…

Testy na ojcostwo w Olkuszu – co otrzymasz w ramach badania?

  • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badanie KAŻDEJ próbki Testy na ojcostwo można wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (chusteczki z wydzieliną z nosa, patyczka kosmetycznego z woskowiną uszną, maszynki do golenia, gumy do żucia, smoczeka , sztućcy, kubka i wielu innych).
  • Gwarancja na wszystkie próbki – zawarta w cenie badania.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 10 letnie doświadczenie.
  • Dyskrecję – wynik można otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
  • Komfort i wygodę – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
    • Test można wykonać w ponad 200 placówkach;
    • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;

Próbki można pobrać i zostawić w dowolnej placówce.

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 23:00 i w weekendy i święta od godziny 8.00 do 21.00.

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

Data publikacji: 27/04/2017, Data aktualizacji: 04/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium