Pewny test na ojcostwo Nowy Tomyśl - testy na ojcostwo dostępne od ręki! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Pewny test na ojcostwo Nowy Tomyśl

Pewny test na ojcostwo Nowy Tomyśl

logo2

Wpis sponsorowany

 

Wykonaj test na ojcostwo z dowolnej próbki

sprawdz_gdzie_wykonasz_test_na_ojcostwoTest na ojcostwo mogą Państwo „od ręki” wykonać w przychodni w Nowym Tomyślu lub kupić zestaw do pobrania próbek w aptece. U każdej osoby badamy aż 24 markery DNA, co daje pewny i wiarygodny wynik badania. Co więcej, do badania można dostarczyć każdą próbkę DNA, bo wszystkie są tak samo dobre i pewne.

 .

Test na ojcostwo to pewny wynik – analiza aż 24 markerów

 

Analiza 24 markerów DNATesty na ojcostwo to pewny i jednoznaczny wynik, dzięki najszerszej analizie na rynku obejmującej badanie aż 24 markerów DNA.  Jest to rekomendowane szczególnie kiedy w badaniu uczestniczą dwie osoby, ojciec i dziecko. Co ważne, każde badanie na ojcostwo którego wynik wyklucza ojcostwo wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek co daje Państwu pewność otrzymanego rezultatu. Nasze wyniki do tej pory nigdy jeszcze nie zostały podważone, a polskie sądy z zaufaniem zlecają nam badania DNA.
.
.

Test na ojcostwo w przychodni w Nowym Tomyślu

testDNA
ul. Zbą­szyń­ska 9
64-300 Nowy Tomyśl
Godziny otwarcia:
Oddział laboratoryjny jest czynny od poniedziałku do piątku 08:00 – 18:00

.

Poczuj się bezpiecznie, dzięki gwarancji na wszystkie próbki

 

Mogą Państwo zbadać każdą próbkę np. włosy z cebulkami, chusteczka z kataanaliza mikrośladówrem, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa czy nawet sztućce – czyli wszystkie te, które mogą Państwo bez problemu i wygodnie zebrać. Wszelkie próbki oddane do badania ojcostwa są tak samo wiarygodne i pewne.

Nie trzeba się obawiać o ich jakość, ponieważ wszystkie są objęte gwarancją. Jeśli pierwsza dostarczona próbka będzie niewystarczającej jakości wówczas można pobrać i zbadać kolejną za darmo.

Otrzymaj wiarygodny wynik oddając test w ręce specjalistów

 

Wszelkie analizy, które są wykonywane w laboratorium oddawane są w ręce najlepszych specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów. Do badań są wykorzystywane tylko i wyłącznie odczynniki najlepszej jakości firmy PROMEGA.

 

Dr Paulina Wolańska-Nowak

Dr Paulina Wolańska-Nowak

„Dbamy o najwyższą jakość przeprowadzanych analiz. Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i dbałości wdrażania najnowszych rozwiązań analitycznych i informatycznych możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontrola wszystkich procesów w obrębie laboratorium wyklucza też możliwość jakiejkolwiek pomyłki. Jako jedni z nielicznych polskich laboratoriów analizie poddajemy 24 markery DNA,  dzięki czemu przy badaniu wszelkich próbek  tylko ojca i dziecka uzyskujemy precyzyjny wynik badania ojcostwa – możemy potwierdzić ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub wykluczyć ojcostwo ze 100% pewnością.” – Dr Paulina Wolańska-Nowak, Ekspert laboratorium testDNA

 

Pewność Twojego wyniku potwierdzona referencjami

 

O pewności wydawanych przez laboratorium wyników świadczą również liczne referencje uzyskane z Sądów. Laboratorium testDNA podjęło współpracę z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie są również wykonywane badania DNA dla prokuratury czy detektywów. Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie podważony. Sprawdź nasze referencje…

Testy na ojcostwo Nowy Tomyśl – co otrzymasz w ramach badania?

  • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badanie KAŻDEJ próbki test ojcostwa można wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (chusteczki z wydzieliną z nosa, patyczka kosmetycznego z woskowiną uszną, maszynki do golenia, gumy do żucia, smoczeka , sztućcy, kubka i wielu innych).
  • Gwarancja na wszystkie próbki – zawarta w cenie badania na ojcostwo.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 10 letnie doświadczenie.
  • Dyskrecję – wynik można otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
  • Komfort i wygodę – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
    • Test można wykonać w ponad 200 placówkach;
    • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;

Próbki można pobrać i zostawić w dowolnej placówce.

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

  Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 23:00 i w weekendy i święta od godziny 8.00 do 21.00.

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

Data publikacji: 25/07/2016, Data aktualizacji: 04/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium