5 pomysłów jak spędzić weekend z dziewczyną Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Związek > 5 pomysłów jak spędzić weekend z dziewczyną

5 pomysłów jak spędzić weekend z dziewczyną

5 pomysłów jak spędzić weekend z dziewczyną, jak spędzić weekend z dziewczyną, weekend z dziewczyną

Zastanawiasz się czasami, jak spędzić weekend z dziewczyną, byście mogli poświęcić ten czas tylko sobie? A może wkrada się do związku rutyna i potrzebujecie odrobinę szaleństwa lub spontaniczności? Poniżej opisujemy 5 pomysłów jak spędzić weekend z dziewczyną. Zainspiruj się nimi, byście mogli przeżyć wyjątkowy czas we dwoje.

Mimo że dni stają się coraz krótsze i pogoda płata figle, nadal możecie spędzać czas romantycznie i wesoło. Niezależnie od tego, czy będziecie po prostu wypoczywać, czy spędzać czas aktywnie, zróbcie to przede wszystkim razem!

Oto 5 pomysłów, jak spędzić weekend z dziewczyną.

SPORT WE DWOJE

Kiedy ostatni raz byliście razem na rowerze albo rolkach? A kiedy ostatnio biegaliście po parku? Może warto pomyśleć o spędzeniu wspólnego czasu aktywnie – może być zabawnie z pożytkiem dla zdrowia. Jeśli pogoda nie dopisze, pozostaje np. siłownia, pływalnia, ściana wspinaczkowa, lodowisko. A może to dobry moment, by zrobić coś pierwszy raz razem? Jeździliście już konno? Jeśli nie, to jest okazja, by spróbować!

ZRÓBCIE COŚ DOBREGO

Czy Twoja dziewczyna lubi zwierzęta? Być może w waszej okolicy jest schronisko, które moglibyście odwiedzić. Zabierzcie na spacer psy, które nie mają nikogo bliskiego sercu. Zrobicie im tym ogromną przyjemność. A może zyskacie przyjaciela, który nie pozwoli już na nudę?

WEEKEND W KUCHNI

Jak spędzić weekend z dziewczyną, gdy nie macie ochoty wychodzić z domu? Ugotujcie coś wspólnie. Jeśli jesteście specjalistami w tej dziedzinie, przygotujcie jakąś niecodzienną, wyszukaną potrawę. Natomiast jeśli to Wasze pierwsze kroki, zacznijcie od czegoś prostszego – najważniejsze, by to było Wasze wspólne dzieło. A na pewno wyjdzie pyszne!

SPOTKANIE Z KULTURĄ

Jeśli mieliście ciężki tydzień, zaproś swoją dziewczynę do teatru, galerii czy muzeum. Obcowanie ze sztuką to dobry pomysł na weekend z dziewczyną – można się wyciszyć i zrelaksować. Romantyczny wieczór możecie zakończyć kolacją w ulubionej restauracji.

WYCIECZKA DO POLSKIEJ STOLICY ZAKOCHANYCH

Wycieczka jest często praktykowanym pomysłem na spędzenie weekendu z dziewczyną. Czy wiedziałeś, że Polska ma swoją stolicę zakochanych? Jest nią Chełmno – patronem tego miasta jest św. Walenty – opiekun zakochanych. Miłosny nastrój tego miejsca udziela się parom przez cały rok. Może warto je wspólnie odwiedzić?

To może Cię zainteresować: Czy mój związek jest toksyczny? 6 oznak toksycznego związku.

 

 

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 09/12/2021

Wpisany w:: Związek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium