Dyskretny test na ojcostwo - dyskretna przesyłka, poufność kontaktu pewnytato.pl Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Testy na ojcostwo > Dyskretny test na ojcostwo

Dyskretny test na ojcostwo

Dyskretny test na ojcostwo Wpis sponsorowany 

testdna nowe logo Dyskrecja i bezpieczeństwo danych są tym, na czym osobom, które zlecają testy na ojcostwo zależy w szczególności. Zestaw wysłany w formie dyskretnej przesyłki, konieczność podania hasła bezpieczeństwa przed otrzymaniem informacji o badaniu, to tylko niektóre sposoby w jakie laboratoria zapewniają dyskrecję i ochronę danych osobowych. Jak wygląda taki dyskretny test na ojcostwo? Pokażemy to na przykładzie laboratorium testDNA Sp. z o. o.

Dbałość o dyskrecję klienta już od pierwszego kontaktu

Laboratorium testDNA nigdy nie przekazuje żadnych informacji o zleconym badaniu w trakcie pierwszego kontaktu ze zleceniodawcą. Nie potwierdza również, że badanie na podane nazwisko jest w ogóle realizowane. Najpierw prosi o imię i nazwisko osoby zlecającej badanie, aby sprawdzić, czy widnieje ono w bazie. Jeśli tak, kontaktuje się ze zleceniodawcą w sposób wskazany przez niego w dokumentach zlecenia badania. Laboratorium nigdy nie oddzwania też na przypadkowy numer, z którego ktoś zdzwoni, aby dopytać o badanie. Zawsze dzwoni tylko pod numer wpisany do formularza.

Gdy już konsultant medyczny oddzwania do zleceniodawcy na odpowiedni numer telefonu, prosi go o podanie hasła bezpieczeństwa, ustalonego przez samego zleceniodawcę – w ten sposób weryfikuje, czy rozmawia z właściwą osobą. Dopiero po usłyszeniu prawidłowego hasła, udziela swojemu rozmówcy informacji o badaniu.

Zestaw i wynik nadany dyskretną przesyłką pod dowolny adres

Na prośbę klienta na paczce z zestawem do pobrania próbek, a później również kopercie z wynikiem analizy, nie muszą być wpisane dane laboratorium – logotyp, nazwa, adres placówki. Nadawcą przesyłki jest wówczas osoba prywatna – któryś z pracowników laboratorium. Dzięki temu, że przesyłka nie jest oznakowana, osoby postronne nie zorientują się co znajduje się w jej wnętrzu. Zestaw nie musi też przychodzić na adres domowy, może to być paczkomat, adres zakładu pracy albo stacja benzynowa. Klient ma też kilka opcji do wyboru, jeśli chodzi o formę w jakiej może otrzymać wynik – oprócz listu poleconego priorytetowego, informację o tym, czy test potwierdził czy wykluczył ojcostwo laboratorium może przekazać telefonicznie lub mailowo.

 

Więcej  informacji na temat oferty testDNA laboratorium Sp. z o.o., znajdziesz na stronie internetowej wwww.testdna.pl. Możesz też wysłać e-maila na adres:  biuro@testdna.pl lub zadzwonić na numer: 665 761 161.


Zobacz też:

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 03/04/2017, Data aktualizacji: 23/09/2023

Wpisany w:: Testy na ojcostwo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium