Czy ona mnie zdradza? Sprawdź jak się o tym dowiedzieć! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Jesteś: Związek > Czy ona mnie zdradza?

Czy ona mnie zdradza?

Czy ona mnie zdradza? Podejrzewasz, że Twoja partnerka Cię zdradza? Skupia się na swoim wyglądzie bardziej niż zazwyczaj? Poświęca Ci mniej czasu, unika bliskości, czy ukrywa się w toalecie lub innym pokoju z telefonem? Możesz za pomocą kilku prostych sposobów sprawdzić wierność swojej partnerki.

Tego dowiesz się z artykułu:

Czy ona mnie zdradza? Oznaki zdrady

 • Zmiany w wyglądzie
  Zauważasz, że Twoja partnerka ubiera się bardziej wyzywająco wychodząc np. “do koleżanki”, a przy Tobie zazwyczaj chodzi w rozciągniętym dresie i bez makijażu? Jeśli tak, może to wskazywać na to, że chciałaby być bardziej atrakcyjna dla innego mężczyzny.
 • Unikanie fizycznej bliskości
  Obniżone libido nie zawsze może świadczyć o zdradzie, gdyż wpływają na to inne czynniki, jak np. problemy zdrowotne czy złe doświadczenia z przeszłości. Jeśli jednak taki brak bliskości pojawia się nagle, partnerka unika z Tobą kontaktu wzrokowego, rozmowy, odsuwa się, gdy próbujesz ją przytulić, być może ktoś inny zaspokaja jej potrzeby.
 • Korzystanie z telefonu w ukryciu
  Twoja partnerka często zamyka się w innym pomieszczeniu z telefonem? Często zakrywa ekran, ustawia sobie hasła, kiedy ich wcześniej nie miała? Odrzuca często przy Tobie połączenia? Jeśli jest to częste zachowanie, zapala Ci się w głowie czerwona lampka i zastanawiasz się: “Czy ona mnie zdradza?”, może świadczyć to o tym, że intensywnie kontaktuje się z kochankiem.
 • Brak chęci na wspólne działania
  Twojej partnerce ciągle brakuje dla Ciebie czasu? Częściej niż zwykle umawia się “z koleżankami”, czy zostaje w pracy na nadgodziny, kiedy nie robiła tego wcześniej, lub nie robiła tego tak często… Może spędzać czas z kochankiem. Jeśli w tym czasie nie odpisuje na Twoje wiadomości przez dłuższy czas, a widzisz, że np. jest aktywna w mediach społecznościowych, może to oznaczać, że spędza czas z innym mężczyzną.
 • Ślady na bieliźnie
  Widzisz u swojej partnerki plamy na bieliźnie przypominające nasienie? Sperma na bieliźnie jest oczywistym dowodem zdrady. Jeśli chcesz mieć pewność, że partnerka Cię zdradza, możesz przesłać materiał do badań laboratoryjnych.

Czy ona mnie zdradza? Proste badanie zdrady

Dostrzegasz na bieliźnie i wkładkach higienicznych swojej partnerki plamy przypominające nasienie i masz pewność, że nie należą do Ciebie? Widzisz takie ślady w miejscach w domu, np. na kuchence, czy blacie, kiedy masz pewność, że w tym miejscu nie uprawiałeś seksu ze swoją ukochaną? Masz możliwość wysłania materiału do analizy w laboratorium. Badanie składa się z dwóch części:

 1. Detekcja nasienia – jest to metoda wykorzystywana w kryminalistyce. Na początku materiał jest analizowany pod kątem obecności antygenu PSA charakterystycznego dla męskiego nasienia.
 2. Analiza genetyczna – jeśli przesłany materiał wykazał  pozytywny wynik na obecność PSA, można pogłębić analizę, porównując z materiałem własnym, np. z wymazem z Twojego policzka. Ta analiza pozwoli udowodnić, czy sperma należy do Ciebie, czy innego mężczyzny.

Dlaczego warto sprawdzić, czy to zdrada?

Wykonanie testu laboratoryjnego próbki spermy pozwoli Ci odpowiedzieć na dręczące Cię pytanie: “Czy ona mnie zdradza?” i podjąć odpowiednie decyzje, które dotyczą przyszłości Twojej relacji. Dowód w postaci analizy laboratoryjnej może też być niezbędny przy udowodnieniu niewierności małżonki podczas sprawy rozwodowej.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 09/02/2021

Wpisany w:: Związek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium