Wakacje z dziećmi - gdzie pojechać na wakacje? Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Uncategorized > Wakacje z dziećmi – gdzie pojechać na wakacje?

Wakacje z dziećmi – gdzie pojechać na wakacje?

Zaplanowanie wakacji z dziećmi to niezbyt prosta sprawa. Musimy wybrać miejsce, w którym dzieci będą się dobrze bawić, a rodzice wypoczną. Powinno ono także posiadać odpowiednie udogodnienia, aby pobyt był komfortowy i bezpieczny. Gdzie więc pojechać na wakacje z dziećmi? Podpowiadamy poniżej!

wakacje z dziećmi, gdzie pojechać na wakacje

Tego dowiesz się z artykułu:

▶ Zagraniczne wakacje z dziećmi

▶ Wakacje z dziećmi w Polsce

Zagraniczne wakacje z dziećmi

Zagraniczne wakacje 🌎 z dziećmi to świetny pomysł! Na pierwszy wyjazd za granicę zabrać możemy już kilkumiesięcznego malucha 👶. Zalecamy jednak, aby z takimi podróżami wstrzymać się do ukończenia przez dziecko 3 miesiąca życia. Na pierwsze wakacje za granicą najlepiej zabrać półroczne dziecko [1].

W trakcie planowania wyjazdu sprawdźmy, czy w danym kraju występuje zagrożenie epidemiologiczne 🤧. Wykonaj także dziecku potrzebne szczepienia. Musisz się także upewnić, czy każdy z Was ma ważny dowód osobisty lub paszport [1].

Gdzie pojechać na wakacje z dziećmi za granicę? Lista destynacji ✈ jest bardzo długa. Jednak my polecamy następujące miejsca:

🇬🇷 Grecja – do wyboru mamy wiele pięknych wysp. Na Rodos, Krecie czy Korfu znajdziemy atrakcje dla dzieci, piękne hotele i pyszne jedzenie.

🇹🇷 Turcja – w Alanyi czy Bodrum znajdziemy masę hoteli z polskimi animacjami. Wiele z nich posiada aquapark, więc dzieci na pewno nie będą się nudzić.

🇪🇬 Egipt – tutaj na wakacje z dziećmi przyjechać możemy przez cały rok. Egipt to gwarancja pięknej pogody i dobrej zabawy.

🇲🇪 Czarnogóra – jest to niedoceniana destynacja na wakacje z dziećmi. Znajdziemy tam wiele atrakcji, słoneczną pogodę i piękne, piaszczyste plaże.

🇮🇹 Włochy – dolecimy tam już w dwie godziny. Na miejscu zastaniemy czyste plaże, pyszne jedzenie i wiele atrakcji dla dzieci.

Wakacje z dziećmi w Polsce

Wakacje z dziećmi w Polsce mogą być bardzo udane. W naszym kraju znajdziemy wiele atrakcji, które zainteresują naszych milusińskich. Oto polecane kierunki:

🏖 Polskie wybrzeże  – Hel, Władysławowo, Świnoujście czy Krynica Morska to miejscowości, w których nie sposób się nudzić. Znajdziemy w nich piękne plaże, łagodne zejście do morza i masę innych atrakcji.

⛰ Tatry – w Zakopanym, Poroninie czy Białym Dunajcu możemy odnaleźć spokój i wypocząć. Dzieciaki na pewno nie będą się tam nudzić.

🏕 Mazury – jezioro, cisza i spokój. Czego chcieć więcej? Mazury to piękne miejsce na rodzinny reset.

🎡 Kraków i Energylandia – jest to cudowny pomysł na miejskie wakacje z dziećmi. W Krakowie dzieciaki będą mogły poznać historię swojego kraju, a następnie wyszaleją się na karuzelach w pobliskiej Energylandii.

Źródła:

[1] https://hellomama.pl/maluch-1-3-lata/gdzie-na-wakacje-z-dzieckiem-za-granice/

To również może Cię zainteresować: Metody wychowania dzieci

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 22/07/2022, Data aktualizacji: 28/07/2022

Wpisany w:: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium