Ustalenie ojcostwa podczas kwarantanny Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Ustalenie ojcostwa podczas kwarantanny

Ustalenie ojcostwa podczas kwarantanny

Czas pandemii musiał zmienić większość naszych planów zawodowych i prywatnych. Niestety niektóre sprawy nie mogą zostać odłożone na czas późniejszy, ponieważ rozwiązanie ich decyduje o przebiegu kolejnych kilkudziesięciu lat lub nawet całego życia. Jedną z takich spraw jest ustalenie ojcostwa. Jednak wskutek niespodziewanych wydarzeń może trafić na tzw. kwarantannę. Z tego powodu powstaje pytanie – jak w takim przypadku ustalić ojcostwo?

Czy można ustalić ojcostwo na kwarantannie?
Jak ustalić ojcostwo na kwarantannie?
Jakie próbki można przekazać do ustalenia ojcostwa na kwarantannie?
Jak długo czeka się na wynik ustalenia ojcostwa na kwarantannie?

Czy można ustalić ojcostwo na kwarantannie?

Pierwszym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę jest – czy można ustalić ojcostwo na kwarantannie? Oczywiście istnieje taka możliwość. Dzięki specjalnie przygotowanym procedurom, a więc bezkontaktowego przekazywania próbek i wypełnianiu formularzy we własnym domu bez problemu możemy zlecić przeprowadzenie testów nawet podczas odbywania kwarantanny.

Jak ustalić ojcostwo na kwarantannie?

A więc jak ustalić ojcostwo na kwarantannie? Wystarczy, że zalogujemy się na stronie laboratorium i wybierzemy opcję wykonania badania dla osób przebywających na kwarantannie. W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o dostarczenie próbek. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest otrzymanie za pośrednictwem kuriera specjalnych zestawów, które umożliwiają pobranie próbki z materiałem genetycznym. Drugą opcją jest pobranie próbki za pomocą np. patyczków kosmetycznych lub przesłanie tzw. próbek dyskretnych, a więc szczoteczki do zębów, smoczka itp.

Jakie próbki można przekazać do ustalenia ojcostwa na kwarantannie?

Jakie próbki można przekazać do ustalenia ojcostwa na kwarantannie? Czy istnieją jakieś zupełnie inne metody? Oczywiście, że nie. Jak zostało wcześniej wspomniane przekazujemy wymaz z zewnętrznej strony policzka lub tzw. próbki dyskretne, a więc niedopałek papierosa, smoczek dziecka itp.

Jak długo czeka się na wynik ustalenia ojcostwa na kwarantannie?

Powstaje również pytanie – jak długo czeka się na wynik ustalenia ojcostwa na kwarantannie? Przebywanie na kwarantannie nie opóźnia otrzymania wyników, które dostępne są zawsze online w wyznaczonym terminie.

Data publikacji: 14/11/2020, Data aktualizacji: 08/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium