Test na ustalenie ojcostwa do sądu - premiumLEX Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Testy na ojcostwo > Test na ustalenie ojcostwa do sądu premiumLEX

Test na ustalenie ojcostwa do sądu premiumLEX

Wpis sponsorowany

Test na ustalenie ojcostwa do sądu

premiumLEX

 

premiumLEXTest na ustalenie ojcostwa do sądu testDNA premiumLEX to pewny i jednoznaczny wynik na podstawie analizy 34 markerów DNA z zachowaniem wymaganych w sądzie procedur. To najszerszy zakres badanych markerów. Rezultat dostępny jest bardzo szybko (nawet 48 godzin), a klient ma zapewnioną poradę prawną.

Test na ustalenie ojcostwa do sądu w premiumLEX – pomoc ekspertów

W ramach badania na ustalenie ojcostwo do sądu klient uzyskuje poradę prawną. Co więcej, rezultat badania przedstawiany jest przez eksperta ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Wyjaśnia on, jak przebiegły analizy i co oznacza ich wynik. Przez cały proces realizacji badania klient może liczyć na pomoc indywidualnego opiekuna. Telefony czynne są 7 dni w tygodniu (również w święta), do późnych godzin wieczornych.

Test na ustalenie ojcostwa do sądu w premiumLEX – szybko i komfortowo

Wynik testu na ojcostwo do sądu dostępny jest bardzo szybko – nawet w 48 godzin. Rezultat wraz z ekspertyzą może być wydany również w języku obcym. Klient ma zapewnioną gwarancję stałej ceny, a płatność może rozłożyć na raty, również 0%. Dzięki oddziałom lokalnym w całej Polsce, próbki może pobrać w wybranej przychodni, w dogodnej lokalizacji.

Sądowe ustalenie ojcostwa – procedury formalne

Test DNA do sądu charakteryzuje się określonymi procedurami, które muszą zostać spełnione, by wynik mógł być dowodem w sądzie. Pobranie próbek odbywa się w placówce medycznej w obecności świadków, a porównane musi zostać DNA trzech osób: dziecka, mężczyzny oraz matki (po to, by ustalić również macierzyństwo, wykluczając np. zamianę dzieci w szpitalu). Przed przystąpieniem do pobierania próbek tożsamość badanych zostaje potwierdzona, podpisują oni również specjalne protokoły. Pobieranie próbek odbywa się w obecności lekarza lub diagnosty upoważnionego przez eksperta ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, który pełni funkcję biegłego sądowego. Wynik sądowego testu na ojcostwo wzbogacony jest również o ekspertyzę. Tego typu test może być zlecony także prywatnie, nie tylko poprzez skierowanie z sądu.

Test na ustalenie ojcostwa do sądu w premiumLEX – jakość badań i zaufanie sądów

Jakość testów DNA na ojcostwo  została potwierdzona licznymi certyfikatami oraz referencjami sądów, lekarzy, prokuratorów i innych ekspertów. Certyfikaty, m.in. Ger­man DNA Profilfing Group i Inter­na­tional Soci­ety for Foren­sic Genet­ics, nadawane są przez niezależne ośrodki naukowe, które doceniają jakość i kompetencje laboratorium. Dzięki temu zawsze można mieć pewność co do wartości przeprowadzanych testów DNA.


Kontakt:

tel. +48 665 761 161

e-mail: premiumlex@testdna.pl

https://premium.testdna.pl

 

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 15/07/2016, Data aktualizacji: 04/02/2021

Wpisany w:: Testy na ojcostwo, Wpis sponsorowany

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium