Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Partnerzy > Portale Internetowe współpracujące z PewnyTato.pl

Portale Internetowe współpracujące z PewnyTato.pl

Kilka informacji o współpracujących serwisach

logo_inforPortal INFOR.pl to specjalistyczny serwis adresowany przede wszystkim do: urzędników, prowadzących działalność gospodarczą, księgowych, kadrowych oraz właścicieli firm.

Na portalu znajduje się zbiór najważniejszych informacji, porad i narzędzi przydatnych w pracy każdego specjalisty. Autorami tekstów są eksperci, księgowi, kadrowi, doradcy podatkowi, prawnicy, kancelarie itd.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.infor.pl


Czym jest Wieszjak.pl?

logo_wieszjakWieszjak.pl to odpowiedzi.
Odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania z zakresów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie w wielu serwisach tematycznych.

Wieszjak.pl to życie.
Wszystkie poruszane tematy dotyczą ważnych i newralgicznych spraw i problemów które przydarzają nam się każdego dnia. Albo mogą przydarzyć.

Wieszjak.pl to ułatwienia.
Nie musisz już tracić czasu szukając po całym internecie rozwiązań swoich problemów. Nie musisz wydawać pieniędzy na drogich konsultantów czy specjalistów. Więcej…


Portal prywatnezdrowie.pl

PZ_logo_pion_czarneSpołeczność osób dbających o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Gdy chcesz…

podzielić się opinią o znanym lekarzu
  -www.prywatnezdrowie.pl/lekarze

Gdy chcesz…
porównać dostępne na rynku Ubezpieczenia Medyczne -www.prywatnezdrowie.pl/ubezpieczenia

Gdy chcesz…
znaleźć gabinet lub przychodnie tam gdzie jesteś  -www.prywatnezdrowie.pl/kliniki-i-placowki-medyczne

Gdy szukasz wiedzy -www.prywatnezdrowie.pl/artykuly

Zapraszamy!


Jak powstała erodzina.com?

logo_e-rodzinaPoczątki były bardzo trudne dla naszej erodziny. Wszystko zaczęło się od rozmowy z moim znajomym na temat portali internetowych. Pewnego dnia usiedliśmy przy komputerze i zaczęliśmy nasze poszukiwania. Był to czas, gdy nie mieliśmy wielu zajęć prócz studiowania, oraz gdy noce były przeznaczone na sen, co wkrótce miało się zmienić… Więcej


Internetowa poradnia psychologiczna, psycholog online

logo_e-psychologowieInternetowa poradnia psychologiczna e-psychologowie.pl oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przy wykorzystaniu wszystkich możliwości, jakie dają nowe technologie. To wirtualne miejsce zupełnie prawdziwych spotkań psychologów i osób potrzebujących pomocy, wsparcia lub porady.

Bez zbędnych przygotowań, bez dodatkowego stresu, bez tracenia czasu na dojazd, anonimowo, bezpiecznie i wygodnie. Jednak ciągle z najwyższą uwagą i wrażliwością, profesjonalnie oraz z wykorzystaniem najlepszej wiedzy.

Można od nas uzyskać pomoc oraz wsparcie poprzez wymianę wiadomości, prywatny czat, w formie rozmowy internetowej bądź telefonicznej, a także za pośrednictwem wideokonferencji. Zapraszamy na naszą stronę: www.e-psychologowie.pl

Przeczytaj o zasadach działania Internetowej poradni psychologicznej e-psychologowie.pl


kporJesteśmy niesformalizowaną grupą osób, której nieobojętny jest los dziecka, pozbawionego możliwości cieszenia się stałą miłością i obecnością, w swoim życiu, obojga rodziców. Naszą misją jest nagłaśnianie i dążenie do przeciwdziałania, w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, niekorzystnej, sytuacji spowodowanej efektami funkcjonujących obecnie rozwiązań prawnych z zakresu prawa rodzinnego (w tym także społecznymi, cywilizacyjnymi i religijnymi). Publiczną debatę dotyczącą powołania naszego Komitetu, nagłaśnianą m. in. przez Forum Organizacji Pozarządowych, rozpoczęliśmy 11 sierpnia 2007 roku.

Jeśli podzielacie Państwo nasze ideały – dołączcie do nas! Zapraszamy do współpracy i współdziałania.

Kontakt:

www.kpor.pl 

tel:  694-912-255
Napisz do nas…


EPORADY24EPORADY24

logo_eporady24Porady prawne on-line, opinie prawne, pisma procesowe, pozwy. Kategorie: prawo pracy, spadkowe, rodzinne, cywilne, karne i inne – artykuły, pytania i odpowiedzi. W serwisie także praktyczne eBooki (poradniki w formacie PDF).


Plasterek.pl – pomoc psychologiczna online

logo_plasterek_2

www.plasterek.pl to społecznościowy portal psychologiczny, w którym z jednej strony terapeuta lub psycholog online udzieli Ci profesjonalnej porady, a z drugiej, grupy wsparcia dają Ci możliwość spotkania osób mających podobne doświadczenia.

Udziel wsparcia sobie i innym, spotkaj się m.in. z psychologiem, seksuologiem, pedagogiem, czytaj artykuły psychologiczne, a w dziale katharsis daj upust swoim nagromadzonym emocjom.

Sprawdź co jeszcze znajdziesz dla siebie i dlaczego warto być na www.plasterek.pl


Testynaojcostwo.pl – Pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa

Testynaojcostwo
Testynaojcostwo.pl to blog, na którym znajdziesz informacje na temat badań genetycznych, a także bazę laboratoriów genetycznych w Poslce i porady dotyczące ustalenia ojcostwa.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 18/10/2015, Data aktualizacji: 02/04/2020

Wpisany w:: Partnerzy

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium