Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Artykuły ekspertów > Porozmawiajmy o zdradach… 💔 Artykuł detektywa Jacka Witaka

Porozmawiajmy o zdradach… 💔 Artykuł detektywa Jacka Witaka

Szanowny Czytelniku, jeśli czytałeś wywiad z moją osobą, to bardzo mi miło. W niniejszym artykule chciałbym rozwinąć temat ZDRAD i wszystkiego, co z tym związane. Miłej lektury.

porozmawiajmy o zdradach

Przychodzi klient do detektywa…

…i zaczyna się rozmowa. Będzie trudna, zawsze jest trudna, nigdy nie zdarzyło mi się rozmawiać z klientem, który jest wyluzowany, pewny siebie. To nie ta branża, nie ten moment.

⏩ Ten moment to załamanie, rozczarowanie, ból w sercu, nerwy, pytania bez odpowiedzi: Dlaczego mi to on/ona zrobił/zrobiła?

Pierwsza rozmowa z detektywem jest zawsze trudna. Ale zrobienie tego kroku do rozwikłania sprawy to bardzo dobra decyzja. Rozmowa bywa czasem krępująca, bo każdy ma inne uczucia i przeżycia.

„No bo co ja, jako klient, mam powiedzieć?” Moja odpowiedz: „Wszystko co istotne, ale od początku”. Tutaj doradzam, by naprawdę okazać szczerość i prawdomówność, inaczej detektyw nie pomoże. Jeśli klient w czymś istotnym okłamie detektywa, to i tak on dojdzie do prawdy, a to utrudni rozwiązanie sprawy.

Więc wstęp rozmowy i poznania się mamy już za sobą…

Ja zaczynam zadawać pytania:

dlaczego Pan/ Pani uważa, że druga połówka zdradza?

ponieważ on / ona inaczej się zachowuje… – Tutaj przerywam początek wypowiedzi, bo wiem, że łatwiej jest odpowiadać na moje pytania niż opowiadać. To bardzo stresujące dla klienta.

czy ta druga połówka naszego serca zaczęła mocno i raptownie o siebie dbać, kosmetyczka, fryzjer, siłownia kilka razy w tygodniu?

tak – klient odpowiada twierdząco

czy telefon komórkowy w posiadaniu partnera / partnerki jest otoczony murem – jak twierdza bez możliwości dostępu?

tak – tutaj też klient potwierdza, ale zaznacza, że nigdy nie miał dostępu do komórki. Mimo że zawsze urządzenie leżało w zasięgu ręki lub wzroku, to teraz w ogóle go nie widać, bo jest wiecznie w rękach jego/jej i jest chowane…

czy w ogóle rozmawiacie ze sobą?

sporadycznie, ale tylko w kwestiach utrzymania domu, rachunków… Tak to w ogóle o niczym nie gadamy, i co więcej zauważyłem/ zauważyłam „olewanie mojej osoby”, mimo że jestem blisko.

a jak wygląda seks u Was, ale bez szczegółów proszę, jest czy go nie ma?

zmalał do zera, wieczne wymówki i krytyczne uwagi do mojej fizyczności powodują, że ochota maleje…

Tutaj przerwę rozmowę z klientem

W/w znamiona zdrady, a raczej – jak to nazywam – wskazówki, to tylko część tego wszystkiego. Na początku ważne, byś Ty sam/sama znał/znała swoją drugą połówkę, a mam na myśli – przyzwyczajenia, zasady, obycie się z telefonem itp.

Potem drugim krokiem jest szukanie zachowań odbiegających od norm. Nie wszystkie są jednak znamionami, że ktoś zdradza. Przykładowo gdy partner długo nie dbał o swoją formę fizyczną, a raptowne zaczął, to wcale nie musi świadczyć o tym, że ma kogoś na boku. Być może po prostu postanowił zadbać o siebie i swoje zdrowie, a dodatkowo, by się podobać partnerce. Nie każdy też zawsze ma ochotę na seks, bo każdy ma inne potrzeby.

⏩ Dlatego zaznaczam, że gdy pojawią się jakieś znamiona zdrady, warto przyjrzeć się naszej drugiej połówce i zobaczyć, czy coś się dzieje. Może to będzie Twój wymysł, a może… może coś się rzeczywiście dzieje.

Co by się nie wydarzyło i co by nie było – jeśli zdecydujesz się na wizytę w biurze detektywistycznym, to Twój czas i pieniądze nie pójdą na marne. Proszę, wierz mi, że udręczanie się myślami i „główkowanie” powodują, że tracisz całą energię życiową, a to nie na tym rzecz polega.

Zauważyłem w swojej pracy, że część klientów stara się samemu rozwikłać sprawę, zaczynając od „burzy mózgów”, która trwa wiecznie, do amatorskiej obserwacji. Wynikiem jest całkowite wypalenie i zmęczenie, a później już pojawia się brak sił do walki o sprawiedliwość w sądzie cywilnym przy sprawie rozwodowej. I człowiek się poddaje i daje za wygraną osobie winnej całemu zajściu.

Najlepiej na początku tej drogi udać się do detektywa (są prawie w każdym mieście) i powierzyć jemu tę sprawę, przekazując mu swoje uwagi i informacje. To on stwierdzi, czy coś jest nie tak w Twoim związku. Ty tylko masz mieć w domu tzw. „poker face”, wspierać dodatkowymi danymi detektywa i czekać cierpliwie na wynik pracy.

Uffff i to na razie tyle z mojej strony… Dziękuję, że dotrwałeś do końca mojego artykułu… Wkrótce znów coś napiszę.

Autor: Jacek Witak


wywiad z detektywem Jackiem Witakiem

VERUM PD Biuro Detektywistyczne

Biuro detektywistyczne realizuje swoje usługi na terenie całego kraju. od śledztw kryminalistycznych po korporacyjne – mamy kolekcje usług zaprojektowanych tak, aby pomóc rozwiązać każdy trudny przypadek. Dokładamy wszelkich starań by chronić prywatność każdego klienta i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić terminowe i zgodne z faktami wyniki.

Strona www.privdetektyw.pl

adres terenowy Żary 68-200, ul. Śródmiejska 21/1

tel. kom. 577-690-335

4.1/5 - (18 głosów / głosy)
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 12/10/2021

Wpisany w:: Artykuły ekspertów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium