Pewny test na ojcostwo Zabrze - gdzie i jak zrobić? Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Pewny test na ojcostwo Zabrze

Pewny test na ojcostwo Zabrze

test na ojcostwo Zabrze, testy na ojcostwo Zabrze, badanie dna Zabrze

Wpis sponsorowany

 

Wykonaj test na ojcostwo w Zabrzu z dowolnej próbki

Test na ojcostwo mogą Państwo „od ręki” wykonać w przychodni w Białym Borze lub kupić zestaw do pobrania próbek i pobrać je w domu. U każdej osoby badamy aż 24 markery DNA, co daje pewny i wiarygodny wynik badania. Co więcej, do badania można dostarczyć każdą próbkę DNA, bo wszystkie są tak samo dobre i pewne.

Test na ojcostwo to pewny wynik – analiza aż 24 markerów

 

test na ojcostwo Zabrze, testy na ojcostwo Zabrze, badanie dna ZabrzeTesty na ojcostwo to pewny i jednoznaczny wynik, dzięki najszerszej analizie na rynku obejmującej badanie aż 24 markerów DNA. Jest to rekomendowane szczególnie, kiedy w badaniu uczestniczą dwie osoby, ojciec i dziecko. Co ważne, każde badanie którego wynik wyklucza ojcostwo wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek co daje Państwu pewność otrzymanego rezultatu. Nasze wyniki do tej pory nigdy jeszcze nie zostały podważone, a polskie sądy z zaufaniem zlecają nam badania DNA.
.

Test na ojcostwo w przychodni w Zabrzu

Rejestracja telefoniczna:

Tel. 665 761 161

Poczuj się bezpiecznie dzięki gwarancji na wszystkie próbki

 

Mogą Państwo zbadać każdą próbkę, np. włosy z cebulkami, chusteczkę z katatest na ojcostwo Zabrze, testy na ojcostwo Zabrze, badanie dna Zabrzerem, szczoteczkę do zębów, niedopałek papierosa czy nawet sztućce – czyli wszystkie te, które mogą Państwo bez problemu i wygodnie zebrać. Wszelkie próbki oddane do badania są tak samo wiarygodne i pewne.

Nie trzeba się obawiać o ich jakość, ponieważ wszystkie są objęte gwarancją. Jeśli pierwsza dostarczona próbka będzie niewystarczającej jakości, wówczas można pobrać i zbadać kolejną za darmo.

Otrzymaj wiarygodny wynik, oddając test w ręce specjalistów

Wszelkie analizy, które są wykonywane w laboratorium, oddawane są w ręce najlepszych specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów. Do badań są wykorzystywane tylko i wyłącznie odczynniki najlepszej jakości firmy PROMEGA.

 

test na ojcostwo Zabrze, testy na ojcostwo Zabrze, badanie dna Zabrze

Dr Paulina Wolańska-Nowak

„Dbamy o najwyższą jakość przeprowadzanych analiz. Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i dbałości wdrażania najnowszych rozwiązań analitycznych i informatycznych możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontrola wszystkich procesów w obrębie laboratorium wyklucza też możliwość jakiejkolwiek pomyłki. Jako jedni z nielicznych polskich laboratoriów analizie poddajemy 24 markery DNA, dzięki czemu przy badaniu wszelkich próbek tylko ojca i dziecka uzyskujemy precyzyjny wynik badania ojcostwa – możemy potwierdzić ojcostwo z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub wykluczyć ojcostwo ze 100% pewnością.” – Dr Paulina Wolańska-Nowak, Ekspert laboratorium testDNA

Pewność Twojego wyniku potwierdzona referencjami

O pewności wydawanych przez laboratorium wyników świadczą również liczne referencje uzyskane z Sądów. Laboratorium testDNA podjęło współpracę z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie są również wykonywane badania dla prokuratury czy detektywów. Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie podważony. Sprawdź nasze referencje…

Test na ojcostwo Zabrze – co otrzymasz w ramach badania?

  • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badanie KAŻDEJ próbki – test można wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (chusteczki z wydzieliną z nosa, patyczka kosmetycznego z woskowiną uszną, maszynki do golenia, gumy do żucia, smoczka, sztućców, kubka i wielu innych).
  • Gwarancja na wszystkie próbki – zawarta w cenie badania.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
  • Dyskrecję – wynik można otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
  • Komfort i wygodę – jesteśmy dostępni w całej Polsce
  • Test można wykonać w ponad 200 placówkach;
  • 150 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • próbki można pobrać i zostawić w dowolnej placówce.

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do czwartku od 7:00 do 22:00, w piątki od 7:00 do 20:00, a w weekendy i święta od godziny 9.00 do 21.00.

Więcej informacji na stronie www.testDNA.pl

Data publikacji: 24/04/2019, Data aktualizacji: 10/10/2023

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium