Pewny test na ojcostwo Ząbkowice Śląskie - testy na ojcostwo dostępne od ręki! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Pewny test na ojcostwo Ząbkowice Śląskie

Pewny test na ojcostwo Ząbkowice Śląskie

test na ojcostwo Ząbkowice Śląskie, testy na ojcostwo Ząbkowice Śląskie badania DNA Ząbkowice Śląskie, badanie DNA Ząbkowice Śląskie, test ojcostwa Ząbkowice Śląskie, testy ojcostwa Ząbkowice Śląskie, badania na ojcostwo Ząbkowice Śląskiee, badanie na ojcostwo Ząbkowice Śląskie, badanie ojcostwa Ząbkowice Śląskie, badania ojcostwa Ząbkowice Śląskie

Wpis sponsorowany

 

Wykonaj test na ojcostwo z dowolnej próbki w Ząbkowicach Śląskich

test na ojcostwo Ząbkowice Śląskie, testy na ojcostwo Ząbkowice Śląskie badania DNA Ząbkowice Śląskie, badanie DNA Ząbkowice Śląskie, test ojcostwa Ząbkowice Śląskie, testy ojcostwa Ząbkowice Śląskie, badania na ojcostwo Ząbkowice Śląskiee, badanie na ojcostwo Ząbkowice Śląskie, badanie ojcostwa Ząbkowice Śląskie, badania ojcostwa Ząbkowice ŚląskieTest na ojcostwo mogą Państwo od ręki wykonać w Ząbkowicach Śląskich w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) lub kupić zestaw do pobrania próbek w punkcie czy aptece. U każdej osoby badamy aż do 34 markerów DNA (jedyne takie badanie!), co daje pewny i wiarygodny wynik badania. Co więcej, do badania można dostarczyć każdą próbkę DNA, bo wszystkie są tak samo dobre i pewne.

Test na ojcostwo to pewny wynik – analiza aż do 34 markerów

Testy na ojcostwo to pewny i jednoznaczny wynik dzięki najszerszej analizie na rynku obejmującej badanie aż do 34 markerów DNA. Rezultat jest pewny i jednoznaczny również w sytuacji, kiedy w badaniu uczestniczą dwie osoby, ojciec i dziecko.

✅ Każde badanie na ojcostwo którego wynik wyklucza ojcostwo, wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek, co daje Państwu pewność otrzymanego rezultatu.

✅ Nasze wyniki do tej pory nigdy jeszcze nie zostały podważone, a polskie sądy z zaufaniem zlecają nam badanie DNA.

Test na ojcostwo w przychodni w Ząbkowicach Śląskich – adres

testDNA Ząbkowice Śląskie
ul. Waryńskiego 18
57-200 Ząbkowice Śląskie
📞 Tel: 665 761 161
Godziny otwarcia: Oddział laboratoryjny jest czynny od poniedziałku do piątku 08:00-17:00.

Poczuj się bezpiecznie dzięki gwarancji na wszystkie próbki

Mogą Państwo zbadać każdą próbkę, np. włosy z cebulkami, chusteczka z katatest na ojcostwo Ząbkowice Śląskie, testy na ojcostwo Ząbkowice Śląskie badania DNA Ząbkowice Śląskie, badanie DNA Ząbkowice Śląskie, test ojcostwa Ząbkowice Śląskie, testy ojcostwa Ząbkowice Śląskie, badania na ojcostwo Ząbkowice Śląskiee, badanie na ojcostwo Ząbkowice Śląskie, badanie ojcostwa Ząbkowice Śląskie, badania ojcostwa Ząbkowice Śląskierem, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa czy nawet sztućce – czyli wszystkie te, które mogą Państwo bez problemu i wygodnie zebrać. Wszelkie próbki oddane do badania na ojcostwo są tak samo wiarygodne i pewne.

Nie trzeba się obawiać o ich jakość, ponieważ wszystkie są objęte gwarancją. Jeśli pierwsza dostarczona próbka będzie niewystarczającej jakości, wówczas można pobrać i zbadać kolejną za darmo.

Test na ojcostwo Ząbkowice Śląskie: otrzymaj wiarygodny wynik, oddając test w ręce specjalistów

▶ Wszelkie analizy, które są wykonywane w laboratorium, oddawane są w ręce najlepszych specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów.

▶ Do badań są wykorzystywane tylko i wyłącznie odczynniki najlepszej jakości firmy PROMEGA.

▶ O pewności wydawanych przez laboratorium wyników świadczą również liczne referencje uzyskane z Sądów. Laboratorium testDNA podjęło współpracę z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie są również wykonywane badanie na ojcostwo dla prokuratury czy detektywów.

▶ Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie podważony. Sprawdź nasze referencje…

Testy na ojcostwo Ząbkowice Śląskie – co otrzymasz w ramach badania?

  • Pewny wynik – nasze badania ojcostwa honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badanie KAŻDEJ próbki test na ojcostwo można wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (chusteczki z wydzieliną z nosa, patyczka kosmetycznego z woskowiną uszną, maszynki do golenia, gumy do żucia, smoczka, sztućców, kubka i wielu innych).
  • Gwarancja na wszystkie próbki – zawarta w cenie badania.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
  • Dyskrecję – wynik można otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
  • Komfort i wygodę – jesteśmy dostępni w całej Polsce: test można wykonać w ponad 200 placówkach lub zrobić w domu 🏠 (wizyta pielęgniarki, zamówienie zestawu pod dowolny adres, pobranie próbek i druk formularza bez zestawu). Próbki można pobrać i zostawić w dowolnej placówce.

Test na ojcostwo w Ząbkowicach Śląskich: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 19:00 i w weekendy i święta od godziny 9.00 do 21.00.

Więcej informacji na stronie www.testDNA.pl

Data publikacji: 12/06/2020, Data aktualizacji: 04/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium