Od czego zacząć ustalanie ojcostwa? Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Testy na ojcostwo > Od czego zacząć ustalanie ojcostwa?

Od czego zacząć ustalanie ojcostwa?

Utalenie ojcostwa

Zapewne trapi Cię teraz wiele wątpliwości, a do głowy wciąż przychodzą nowe pytania, na które poszukujesz odpowiedzi. Chciałbyś wykonać test na ojcostwo, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Poniżej znajduje się kilka praktycznych rad, które odpowiedzą na nurtujące Cię pytanie – od czego zacząć badanie DNA?

1. Zebranie informacji

Niewiedza jest jednym z głównych powodów, wywołujących strach przed testem DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Dlatego też w pierwszym rzędzie powinieneś zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tego badania. Vortal ten stworzony został właśnie po to, aby odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić jeśli chodzi o kwestię ustalenia ojcostwa. Na jego łamach znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące interesującego Cię tematu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz zarówno korzystać z naszej infolinii jak i również pisać na pytanie@pewnytato.pl

Przydatne informacje:

1. Czy do testu DNA potrzebna jest matka?

2. Ile kosztuje test DNA w kierunku ustalenia ojcostwa ?

3. Czy można ustalić ojcostwo przed narodzinami dziecka?

4. Gdzie wykonać test DNA w kierunku ustalenia ojcostwa?

5. Ustalenie ojcostwa w świetle prawa

więcej tematów…

2. Wybór laboratorium

Po zgłębieniu wiedzy na temat testów DNA pora na to, abyś wybrał laboratorium. To bardzo ważne, abyś powierzył wykonanie testu DNA na ojcostwo profesjonalnej firmie. O tym, jakimi kryteriami kierować się przy jej wyborze przeczytasz w sekcji – jak wybrać laboratorium. Dobrze, jeśli przed zapadnięciem ostatecznej decyzji skontaktujesz się telefonicznie z konsultantem. Poproś go, aby udzielił Ci szczegółowych informacji nie tylko o usłudze jaką oferuje, ale także ogólnie o badaniach DNA. Pozwoli Ci to zweryfikować na ile dana firma “zna się na rzeczy” oraz jak wygląda w niej obsługa klienta.

3. Konsultacja z przedstawicielem

Wiesz już komu powierzysz wykonanie badania ojcostwa? Zatem najtrudniejsze za Tobą ! Skontaktuj się teraz z przedstawicielem firmy, który poinstruuje Cię co do dalszych kroków jakie musisz podjąć. Zamówienie zestawu testowego nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Zostanie on przesłany na wybrany przez Ciebie adres. Po pobraniu i wysłaniu materiału genetycznego nie później niż dwa tygodnie od dostarczenia go do laboratorium otrzymasz wynik wraz z krótkim objaśnieniem.

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące tego tematu ? Pisz zatem na pytanie@pewnytato.pl

Zapraszamy do skorzystania z Infolinii Badań DNA : 665 761 161

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 10/10/2015, Data aktualizacji: 23/09/2023

Wpisany w:: Testy na ojcostwo, Ustalenie ojcostwa

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium