Pewny test na ojcostwo Bukowina Tatrzańska - testy na ojcostwo dostępne od ręki! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Gdzie zrobić badania DNA? [LISTA PLACÓWEK] > Pewny test na ojcostwo Bukowina Tatrzańska

Pewny test na ojcostwo Bukowina Tatrzańska

logo2

Wpis sponsorowany

 

Wykonaj test na ojcostwo z dowolnej próbki

sprawdz_gdzie_wykonasz_test_na_ojcostwoTest na ojcostwo mogą Państwo od ręki wykonać w Bukowinie Tatrzańskiej w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) lub kupić zestaw do pobrania próbek w punkcie czy aptece. U każdej osoby badamy aż do 34 markerów DNA (jedyne takie badanie!), co daje pewny i wiarygodny wynik badania. Co więcej, do badania można dostarczyć każdą próbkę DNA, bo wszystkie są tak samo dobre i pewne.

Umów się na wizytę w Bukowinie Tatrzańskiej i zrób test na ojcostwo bez kolejek – często nawet tego samego lub następnego dnia. Zrób badanie i zyskaj pewność na zawsze – pozbądź się wątpliwości, podejmij odpowiednie decyzje i zadbaj o relacje w rodzinie!

Test na ojcostwo to pewny wynik – analiza aż do 34 markerów

Testy na ojcostwo to pewny i jednoznaczny wynik dzięki najszerszej analizie na rynku obejmującej badanie aż do 34 markerów DNA. Rezultat jest pewny i jednoznaczny również w sytuacji, kiedy w badaniu uczestniczą dwie osoby, ojciec i dziecko.

✅ Co ważne, każde badanie na ojcostwo którego wynik wyklucza ojcostwo wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek co daje Państwu pewność otrzymanego rezultatu.

✅ Nasze wyniki do tej pory nigdy jeszcze nie zostały podważone, a polskie sądy z zaufaniem zlecają nam badania DNA.

✅ Wszystkie wyniki wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Test na ojcostwo w przychodni w Bukowinie Tatrzańskiej – adres

testDNA Bukowina Tatrzańska

ul. Długa 145

34-530 Bukowina Tatrzańska

📞 Tel: 665 761 161 
Godziny otwarcia: Oddział laboratoryjny jest czynny od poniedziałku do piątku 08:00-17:00.

🏠 Test na ojcostwo w Bukowinie Tatrzańskiej zrobisz również w domu – wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres, pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz zlecenia badania lub umówić wizytę domową pielęgniarki mobilnej.

Poczuj się bezpiecznie, dzięki gwarancji na wszystkie próbki

 

Mogą Państwo zbadać każdą próbkę np. włosy z cebulkami, chusteczka z kataanaliza mikrośladówrem, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa czy nawet sztućce – czyli wszystkie te, które mogą Państwo bez problemu i wygodnie zebrać. Wszelkie próbki oddane do testu na ojcostwo są tak samo wiarygodne i pewne.

Nie trzeba się obawiać o ich jakość, ponieważ wszystkie są objęte gwarancją. Jeśli pierwsza dostarczona próbka będzie niewystarczającej jakości wówczas można pobrać i zbadać kolejną za darmo.

Test na ojcostwo Bukowina Tatrzańska: otrzymaj wiarygodny wynik, oddając test w ręce specjalistów

▶ Wszelkie analizy, które są wykonywane w laboratorium, oddawane są w ręce najlepszych specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów.

▶ Do badań są wykorzystywane tylko i wyłącznie odczynniki najlepszej jakości firmy PROMEGA.

▶ O pewności wydawanych przez laboratorium wyników świadczą również liczne referencje uzyskane z Sądów. Laboratorium testDNA podjęło współpracę z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie są również wykonywane badanie na ojcostwo dla prokuratury czy detektywów.

▶ Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie podważony. Sprawdź nasze referencje…

Testy na ojcostwo Bukowina Tatrzańska – co otrzymasz w ramach badania?

  • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badanie KAŻDEJ próbki – test można wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (chusteczki z wydzieliną z nosa, patyczka kosmetycznego z woskowiną uszną, maszynki do golenia, gumy do żucia, smoczeka , sztućcy, kubka i wielu innych).
  • Gwarancja na wszystkie próbki – zawarta w cenie badania.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 10 letnie doświadczenie.
  • Dyskrecję – wynik można otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
  • Komfort i wygodę – jesteśmy dostępni w całej Polsce: test można wykonać w ponad 200 placówkach lub zrobić w domu 🏠 (wizyta pielęgniarki, zamówienie zestawu pod dowolny adres, pobranie próbek i druk formularza bez zestawu). Próbki można pobrać i zostawić w dowolnej placówce.

Test na ojcostwo w Bukowina Tatrzańska: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

  Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 23:00 i w weekendy i święta od godziny 8.00 do 21.00.

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

Data publikacji: 14/07/2016, Data aktualizacji: 19/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium