Co kupić dziecku na święta czyli coroczny dylemat rodziców Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Uncategorized > Co kupić dziecku na święta czyli coroczny dylemat rodziców

Co kupić dziecku na święta czyli coroczny dylemat rodziców

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. W trakcie przygotowań do nich pojawia się coroczny dylemat rodziców, czyli co kupić dziecku na święta. Postanowiliśmy nieco ułatwić rodzicom sprawę i zebraliśmy kilka najlepszych prezentów na prezent świąteczny dla dziecka!

Co kupić dziecku na święta?

Tego dowiesz się z artykułu:

▶ Prezent dla niemowlaka – co najlepiej się sprawdzi?

▶ Prezent dla dziecka do 3 roku życia – co ucieszy trzylatka?

▶ Prezent dla przedszkolaka – czym się kierować?

▶ Prezent dla dziecka w wieku szkolnym – czym z wiekiem łatwiej jest wybrać prezent dla dziecka?

Prezent dla niemowlaka – co najlepiej się sprawdzi?

Prezent dla niemowlaka 👶 to zarazem najtrudniejsza, jak i najprostsza osoba do obdarowywania. Trudność polega na tym, że nie powie nam on jeszcze, o czym marzy. Jednak tak małe dziecko ucieszy się z naprawdę wielu przedmiotów.

Najlepszym prezentem dla niemowlaka będą zabawki sensoryczne, czyli takie, które stymulują rozwój dziecka poprzez oddziaływanie na jego zmysły. Świetnie sprawdzą się tutaj grzechotki, książeczki sensoryczne 📔 oraz maty edukacyjne.

Prezent dla dziecka do 3 roku życia – co ucieszy trzylatka?

Większość trzylatków potrafi już sprecyzować rodzicom, czego życzyliby sobie na prezent od Mikołaja. Dla dziecka w tym wieku warto postawić na prezenty 🎁, które wspomogą jego rozwój umiejętności społecznych. Każdy trzylatek ucieszy się z zabawkowej kuchni 🍽, sklepu czy warsztatu samochodowego 🚗🔧.

Okres między 2 a 3 rokiem życia to także czas intensywnego rozwoju motoryki małej, czyli ruchów dłoni i palców. Świetnym prezentem dla dziecka będą więc artykuły plastyczne, takie jak ciastolina.

Prezent dla przedszkolaka – czym się kierować?

Przedszkolak z pewnością ucieszy się, jeśli pod choinką znajdzie klocki lub puzzle 🧩. Aktualnie w sklepach możemy znaleźć wiele różnych zestawów z rozmaitymi motywami. Klocki możemy więc dopasować idealnie do gustu naszego dziecka 👦.

Dziecku w wieku przedszkolnym z pewnością spodobają się także książeczki. Dobrym pomysł na prezent to również gry planszowe 🎲, w które możecie wspólnie grać podczas długich zimowych wieczorów.

Prezent dla dziecka w wieku szkolnym – czy z wiekiem łatwiej jest wybrać prezent dla dziecka?

Dzieci w trakcie pierwszych lat swojej edukacji są bardzo ciekawe świata 🌎. Z pewnością ucieszą się, jeśli pod choinką znajda zestaw do eksperymentowania. Możemy postawić tutaj na domowe laboratorium 🔬, teleskop czy różnego typu zestawy kreatywne.

Dziecko w wieku szkolnym jest już dobrze zaznajomione z elektroniką. Ogromną radość na pewno sprawi więc im znalezienie pod choinką laptopa 💻 czy nowej konsoli do gier.

To również może Cię zainteresować: Prezent dla żony – co kupić na ostatni moment?

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 22/11/2022

Wpisany w:: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium