Bezpieczna i spokojna rodzina? Zrób pewny test na ojcostwo. Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: pewnytato.pl > Bezpieczna i spokojna rodzina? Zrób pewny test na ojcostwo.

Bezpieczna i spokojna rodzina? Zrób pewny test na ojcostwo.

Całkowita pewność, harmonia wewnętrzna, poprawa samopoczucia… Pewny test na ojcostwo może pomóc je zyskać. Dzięki temu zadbasz też o swoją rodzinę i odmienisz życie, odzyskując radość i pełną kontrolę w każdym aspekcie. Poprawisz także relacje, tworząc piękne i szczere więzi, a Twoje dziecko będzie mogło dorastać w atmosferze bezpieczeństwa.

bezpieczna i spokojna rodzina

Zadbaj o harmonijny rozwój swojego dziecka

Możliwy jedynie w atmosferze pewności na temat swojej tożsamości i pochodzenia. Jeśli dziecko ma wątpliwości co do tego, kto jest jego biologicznym ojcem, do jego życia wkradają się chaos i niepewność. Jedna z jego podstawowych potrzeb nie jest zaspokojona, co może skutkować również strachem, brakiem poczucia bezpieczeństwa, a nawet problemami natury emocjonalnej – także w nastoletnim i/lub dorosłym wieku.

Stabilna i spokojna rodzina może zostać zbudowana tylko wtedy, gdy znikną wątpliwości, rozterki czy wzajemne obwinianie. Wtedy pojawią się wzajemny szacunek, równowaga i poczucie bezpieczeństwa, które zapewnią rodzinie szczęśliwe życie. Dzięki potwierdzeniu ojcostwa poprawisz też relacje – zarówno w związku, jak i z dzieckiem.

Zrób pewny test na ojcostwo

Zapewnij sobie spokój ducha i całkowitą kontrolę

Jeśli czujesz, że straciłeś kontrolę nad swoim życiem, emocjami i uczuciami – pewność co do ojcostwa przywróci Ci panowanie i spokój wewnętrzny. Zyskasz szansę na odmianę i lepszą przyszłość, zadbasz też o swoje zdrowie. Będziesz mógł również lepiej zaplanować opiekę nad dzieckiem i zabezpieczyć jego życie – także finansowo.

Popraw relacje z dzieckiem i bądź dobrym rodzicem

Stając się pewnym swojego ojcostwa, najlepiej jak to możliwe przygotujesz się do roli taty, stworzysz z dzieckiem szczerą i głęboką więź. Identyfikując się z dzieckiem, zapewnisz mu też miłość, troskę i opiekę, a więc po prostu – szczęśliwe dzieciństwo. Brak wątpliwości pomoże Ci pokazać dziecku świat i wychować je na dobrego i porządnego człowieka. Również mama dziecka zyska spokój, stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, znikną niepotrzebne nerwy i niepokoje.

Możesz wykonać pewny test na ojcostwo w ciąży lub po urodzeniu dziecka

Wszystko zależy od tego, jaką masz sytuację. Pewne badania na ojcostwo wykonasz zarówno w ciąży, jak i po narodzinach. Zyskasz wolność od rozterek i wątpliwości, a wynik badania pomoże Ci na nowo cieszyć się życiem.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 22/01/2018, Data aktualizacji: 31/03/2020

Wpisany w:: pewnytato.pl, Prywatny test na ojcostwo, Testy na ojcostwo, Ustalenie ojcostwa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium