Badania na ustalenie ojcostwa - możliwe z dowolnych próbek Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Ustalenie ojcostwa > Badania na ustalenie ojcostwa – możliwe z dowolnych próbek

Badania na ustalenie ojcostwa – możliwe z dowolnych próbek

Aby przeprowadzić wiarygodne badania na ustalenie ojcostwa, nie musisz wykorzystywać wymazu z policzka czy krwi. Wystarczą dowolne elementy, na których znajduje się DNA uczestników testu, np. używane szczoteczki do zębów. Sprawdź, jakie jeszcze próbki możesz dostarczyć, by już niedługo cieszyć się pewnością!

badania na ustalenie ojcostwa

Badania na ustalenie ojcostwa – z każdej próbki

Prywatne badania na ustalenie ojcostwa – wykorzystywane do własnej wiedzy po narodzinach dziecka – możesz przeprowadzić na podstawie dowolnego elementu z DNA badanej osoby. Do testu nadają się m.in. używane przedmioty codziennego użytku: smoczek, gryzaczek, szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, podpaska, prezerwatywa, puszka po napoju, niedopałek papierosa, sztućce, słomka od napoju czy chusteczka ze śladami wydzielin, a nawet nadgryzione ciastko.

Badania na ustalenie ojcostwa wykonasz więc na podstawie niemal każdej próbki, którą dysponujesz, co jest dla Ciebie wygodne i szybkie.

Zawsze pewne badania na ustalenie ojcostwa

Jak to możliwe, że wiarygodny test na ojcostwo można przeprowadzić nawet z pozornie najdziwniejszych próbek? DNA jest takie samo w każdej komórce organizmu – nie ma więc znaczenia, skąd zostało pobrane. Może pochodzić ze śliny, nasienia czy innej wydzieliny, krwi, naskórka, cebulek włosów… Próbki muszą być jednak pobrane od właściwych osób.

Co ważne, analizowane w badaniu na ustalenie ojcostwa fragmenty DNA nie zmieniają się przez całe życie, a ich ustalenie następuje w momencie poczęcia.

Badania na ustalenie ojcostwa – szansa na odzyskanie spokoju

Pewność co do biologicznego ojcostwa to dla wielu rodziców szansa na odzyskanie spokoju i radości życia. Pozbycie się dręczących wątpliwości umożliwia również odetchnięcie i powrót do normalnego funkcjonowania – bez zbędnego napięcia towarzyszącego w każdej sytuacji.

Badania na ustalenie ojcostwa są też szansą na lepsze rodzicielstwo i zapewnienie dziecku szczęśliwego dzieciństwa. Aby dziecko mogło się harmonijnie rozwijać, potrzebuje pewności co do tożsamości. W przeciwnym razie do jego życia wkraczają stres i chaos, co może skutkować problemami emocjonalnymi.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 19/09/2017, Data aktualizacji: 15/09/2020

Wpisany w:: Ustalenie ojcostwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium