15 lat testDNA – najważniejsze informacje o marce. Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Aktualności > 15 lat testDNA – najważniejsze informacje o marce.

15 lat testDNA – najważniejsze informacje o marce.

testDNA – marka specjalizująca się w testach na ojcostwo, pokrewieństwo i diagnostyce medycznej obchodzi w tym roku 15-lecie swojego istnienia. Dowiedz się, czym wyróżnia się marka testDNA na tle konkurencyjnych firm.

testdnaZobacz infografikę

https://pewnytato.pl/wp-content/uploads/2018/03/15lecie-test.jpg

 

 

1. Analizy wykonane dla ponad 250 000 pacjentów

Ta liczba naprawdę imponuje! Marka testDNA cieszy się ogromnym zaufaniem swoich pacjentów. Dowodem tego jest chociażby bardzo duża liczba pochlebnych opinii na temat jej działalności oraz świadczonych przez nią usług.

„Bardzo dziękuję. Jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Konsultantki medyczne fachowo udzielają porad i wyczerpująco odpowiadają na każde pytanie. Wyniki badań przekazywane są przed czasem i w dyskretny sposób. Bardzo polecam to laboratorium.”

Źródło: https://www.testdna.pl/dlaczego-nasze-testy-sa-tak-pewne/

2. Dostępnych ponad 200 punktów pobrań materiału DNA oraz 150 aptek

Chcąc pobrać próbki do badania ojcostwa w testDNA, możesz wybrać się do jednego z ponad 200 punktów zlokalizowanych w wielu miastach na terenie całej Polski. Materiał do testu pobiera w nich wykwalifikowany personel medyczny.

Jeśli z kolei próbki wolisz pobrać samodzielnie, to możesz to zrobić, zamawiając specjalny zestaw pobraniowy – telefonicznie lub za pośrednictwem strony www. Zestawy pobraniowe testDNA znajdziesz też w ponad 150 aptekach na terenie całego kraju.

Polecamy: https://pewnytato.pl/ustalenie-ojcostwa-krok-kroku/

3. Certyfikaty oraz uczestnictwo w programach biegłości

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest bardzo częstym uczestnikiem międzynarodowych programów biegłości badań DNA. Dzięki temu może się pochwalić posiadaniem certyfikatów honorowanych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Ostatnio testDNA Laboratorium Sp. z o.o. brało udział międzynarodowym programie badania biegłości CTS (Collaborative Testing Services). Jest to o tyle istotne, że jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce testDNA uzyskało 100% zgodności wyników w testach na ojcostwo. To ogromny sukces!

próbki do testu na ojcostwo

4. Akredytacja PCA

Przyznana testDNA Laboratorium Sp. z o.o. akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji (nr 1618) jest świadectwem najwyżej jakości wykonywanych badań. To gwarancja, że laboratorium prowadzi wszystkie analizy z zachowaniem międzynarodowych standardów oraz że swoją pracę wykonuje w sposób bezstronny i niezależny.

5. Współpraca z sądami, policją, prokuraturą oraz ekspertami

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. nawiązało współpracę z sądami, policją, prokuraturą, jak również z wieloma cenionymi ekspertami. Potwierdzeniem najwyższej jakości badań oraz udanej współpracy są liczne referencje i opinie wystawione przez te jednostki.

„Bazując na wieloletniej współpracy zauważyliśmy że firma testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wyróżnia się na tle innych firm z branży. Jednym z atutów, najważniejszym zarówno dla pacjenta jak i lekarza, jest wiarygodność i rzetelność wykonywanych badań.”Dr n. med. Grzegorz Południewski 

Źródło: https://www.testdna.pl/nasze-referencje/

6. Badanie ojcostwa z każdej próbki

W testDNA Laboratorium Sp. z o.o. badanie na ojcostwo zrobisz na podstawie każdej, nawet najbardziej nietypowej próbki – używanej szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, puszki po napoju, a nawet nadmuchiwanego wcześniej balonika. Zakres próbek dopuszczanych do analizy jest naprawdę szeroki, co wynika z wieloletniego doświadczenia i świadczy o wysokim profesjonalizmie. Ponadto wszystkie próbki objęte są gwarancją. Oznacza to, że jeśli próbka dostarczona przez pacjenta będzie zbyt słabej jakości, laboratorium poprosi o dostarczenie kolejnej i przeanalizuje ją bezpłatnie.

Zobacz też: https://pewnytato.pl/darmowy-poradnik/

7. Ponad 50 pracowników

A w składzie kadry pracowniczej m. in. biotechnolodzy i diagności laboratoryjni. Zanim pracownik przystąpi do realizacji badań DNA przechodzi liczne szkolenia, uczy się, jak korzystać ze sprawdzonych schematów pracy laboratoryjnej.

8. Szeroki zakres badań z zakresu diagnostyki medycznej

Oferta badań realizowanych w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wykracza poza testy na ojcostwo (prywatne, sądowe, po narodzinach dziecka). W laboratorium z powodzeniem wykonasz również badania w kierunku celiakii, nietolerancji laktozy, trombofilii wrodzonej czy hemochromatozy.


testdna nowe logoArtykuł powstał we współpracy z www.testdna.pl

www.testdna.pl jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618. Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już 15 lat.
Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 29/03/2018, Data aktualizacji: 15/09/2020

Wpisany w:: Aktualności, Ciekawostki, Laboratorium genetyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium