Test na ojcostwo Olsztyn - Jednoznaczny i 100% pewny wynik. Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Test na ojcostwo Olsztyn

Test na ojcostwo Olsztyn

 Wpis sponsorowany

Zadbaj o przyszłość swojej rodziny – zrób pewny test na ojcostwo w Olsztynie

test na ojcostwo

Odzyskaj spokój i bezpieczeństwo, wykonując pewny test na ojcostwo w naszej przychodni w Olsztynie. To najdokładniejszy test na ojcostwo w Polsce. Najszerszy zakres badania – zbadamy u Ciebie aż 24 markery DNA – gwarantuje Ci pewny i jednoznaczny wynik. Analiza wykonywana jest w sprawdzonym i certyfikowanym laboratorium z wdrożonym system jakości ISO 17025.

Wykonując test na ojcostwo w Olsztynie w naszym laboratorium, możesz wykorzystać do badania dowolną próbkę. Co więcej, na każdą dostarczoną próbkę masz GWARANCJĘ.

Testy na ojcostwo Olsztyn – dlaczego warto nas wybrać?

  • 100% pewny wynik – Twoje badanie zostanie wykonane przez najlepszych specjalistów (m.in. przez doświadczonych biotechnologów, ekspertów kryminalistyki, wieloletnich biegłych sądowych współpracujących z Zakładem Medycyny Sądowej).
  • Badamy KAŻDĄ próbkętest na ojcostwo wykonasz z wymazu z policzka, szczoteczki do zębów, gumy do żucia oraz wielu innych próbek. Badamy praktycznie każdą próbkę, na jakiej mogą znajdować się ślady DNA.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – wybierając nasze laboratorium, możesz być spokojny – mamy stacjonarne placówki (nie działamy wyłącznie przez internet), działamy na rynku od wielu lat, współpracujemy z sądami i prokuraturą.
  • Dyskrecja – gwarantujemy Ci pełną dyskrecję na każdym etapie badania. Dzięki wdrożonym przez nas procedurom bezpieczeństwa masz pewność, że nikt nie uzyska informacji na temat Twojego badania. Wynik możesz również otrzymać w formie dyskretnej – bez pieczątek i oznaczeń laboratorium. Co więcej, wysyłane e-mailem i przekazywane telefonicznie wyniki są hasłowane.
  • Dostępność – jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 7.00 do 23.00, a w weekendy i święta od 9.00 do 20.00. Możesz się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo oraz na anonimowym czacie.

test na ojcostwo

Umów się na pewny test na ojcostwo w Olsztynie

tel. 665 761 161

(poniedziałek-piątek od 7.00 do 19.00, weekendy od 9.00 do 17.00)

Wiarygodność i pewność badań – to cechy naszego laboratorium

Wszystkie analizy w naszym laboratorium są przeprowadzane przez renomowanych specjalistów. W badaniach są wykorzystywane odczynniki najlepszej jakości (korzystamy z odczynników marki PROMEGA), testy wykonują biotechnolodzy i diagności laboratoryjni.

„Laboratorium dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość wykonywanych badań. Wdrożone procedury, system sterowania jakością badań oraz wykwalifikowany personel pozwalają na wydawanie wyników wiarygodnych i jednoznacznych. Stosowanie w standardzie analizy 24 markerów DNA jest związane z uzyskiwaniem wysokiego prawdopodobieństwa zazwyczaj powyżej 99,9999% w przypadku potwierdzenia biologicznego ojcostwa oraz zawsze 100% pewności przy wynikach wykluczających biologiczne pokrewieństwo, zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, starając się pomóc rozwiązać nawet nietypowe sytuacje, takie jak analizy niestandardowych próbek czy też nietypowe analizy statystyczne pozwalające na określanie pokrewieństwa przy niebezpośrednim ustalaniu biologicznego ojcostwa.”  Krystyna Szymczyk, diagnosta laboratoryjny

Chcesz porozmawiać na temat testów na ojcostwo? Chciałbyś się umówić na badanie? Zadzwoń do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji

Tel: 665 761 161

(poniedziałek-piątek od 7.00 do 19.00, weekendy od 9.00 do 17.00)

Zobacz nasz film: Jak zamówić test na ojcostwo

Zobacz też: badanie DNA Poznań, badanie DNA, ustalenie ojcostwa cena

 

Data publikacji: 23/10/2017, Data aktualizacji: 15/09/2023

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium