Test na ojcostwo Katowice - wynik w 48 h, konsultacje z ekspertem Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Test na ojcostwo Katowice – wynik w 48 h

Test na ojcostwo Katowice – wynik w 48 h

premiumLEX – jedyne badania DNA na 34 markerach genetycznych

W przychodni w Katowicach na miejscu i bez kolejek wykonasz pewny test na ojcostwo. Terminy umawiamy szybko, nawet tego samego dnia. Do badania możesz pobrać dowolne próbki: wymazy z policzka, włosy z cebulkami i używane przedmioty takie jak szczoteczka do zębów, gryzak dziecięcy czy niedopałki papierosów. W badaniu wystarczy udział tylko ojca i dziecka – pewny wynik gwarantuje analiza aż 34 markerów DNA.

Wynik testu na ojcostwo dostępny jest bardzo szybko, bo już w 3-5 dni od dostarczenia próbek do laboratorium. Nasi pacjenci mogą skorzystać też z porady prawnej i konsultacji z lekarzem genetykiem.

Test na ojcostwo Katowice – umów wizytę w przychodni

 • Adres: ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice
 • Godziny otwarcia: pn.-pt.: 08:00–17:00

Próbki do testu na ojcostwo możesz pobrać również samodzielnie w domu. Wystarczy skontaktować się z nami i zamówić zestaw do pobrania próbek DNA. Wysyłamy go bezpłatnie na dowolny adres, również za granicę. Można go też odebrać na miejscu w przychodni. Po pobraniu próbek skontaktuj się z nami i zamów bezpłatnego kuriera, który dostarczy je do laboratorium.

Test na ojcostwo Katowice – gwarancja pewnego wyniku

   • Test ojcostwa wykonywany w certyfikowanym laboratorium. Laboratorium regularnie poddaje się kontrolom zewnętrznych ośrodków certyfikujących i uzyskuje prestiżowe certyfikaty (m.in. ISFG i GEDNAP). Laboratorium wdrożyło standardy ISO 17025.
   • Analiza aż 34 markerów DNA – najszerszy zakres na rynku. Gwarantuje wynik, który wyklucza ojcostwo w 100% lub potwierdza je z prawdopodobieństwem wynoszącym ponad 99,9999%. Taki wynik jest pewny zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
   • Profile genetyczne badanych osób dołączone do wyniku są dowodem rzetelnie przeprowadzonej analizy genetycznej. W raporcie z analizy zamieszczony jest też opis metody, słowna interpretację wyniku oraz informacje o jednostce wykonującej test na ojcostwo.
   • Test ojcostwa wykonywany na najwyższej jakości odczynnikach PROMEGA oraz na nowoczesnym sprzęcie. Laboratorium pracuje też na próbkach referencyjnych z zagranicznych ośrodków.
   • Test ojcostwa realizowany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Pracownicy laboratorium biorą udział w konferencjach i szkoleniach. Są też autorami publikacji naukowych.
   • Dwukrotna analiza gwarantuje pewność uzyskanego rezultatu. Analiza powtórzona jest z innej próbki i przez inny zespół laborantów, gdy wynik wyklucza biologiczne ojcostwo.

testDNA działa na polskim rynku już od ponad 14 lat

Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski.

Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi i prokuratura. testDNA koordynuje także przeprowadzanie badań w zagranicznych laboratoriach. Usługi testDNA są kompleksowe, co oznacza, że wymagają minimum zaangażowania ze strony pacjenta.

Najwyższa jakość badań została potwierdzona licznymi certyfikatami, przyznawanymi m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 48 i GEDNAP 49) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG).

Dowiedz się więcej na www.premium.testdna.pl

Data publikacji: 13/07/2017, Data aktualizacji: 04/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium