Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: eksperci > Paweł Skoczyński

Paweł Skoczyński

logo_e-psychologowiePaweł Skoczyński

foto_pawel_skoczynskiTytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Warszawskim (Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji), specjalizacja oddziaływań psychokorekcyjnych i socjologiczna w ramach indywidualnego toku studiów na wydziałach Psychologii UW, Instytutu Filozofii i Socjologii UW.

Zainteresowania zawodowe
Oferuję pomoc osobom szukającym porozumienia z sobą, doświadczającym pustki lub braku satysfakcji w relacjach z otoczeniem i bliskimi. Jestem otwarty i ciekawy spotkań z drugą osobą. Towarzyszę zainteresowanym zmianą swojego dotychczasowego sposobu funkcjonowania oraz tym, którzy stanęli przed koniecznością przekroczenia granic trudnych sytuacji życiowych.

Psychoterapią zajmuję się od 1982 roku, od 12 lat prowadzę działalność indywidualną. Prowadzę terapię indywidualną krótkoterminową i długoterminową, terapię grupową oraz terapię par. Pracuję pod superwizją certyfikowanych terapeutów Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Interesuję się psychologią i teorią funkcjonowania małych grup, psychoterapią psychodynamiczną, humanistyczną i egzystencjalną.

Kontakt:

Poradnia e-psychologowie.pl
www.e-psychologowie.pl
Skontaktuj się z psychologiem

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 18/10/2015

Wpisany w:: eksperci

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium