Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: eksperci > Izabela Jung-Wolska

Izabela Jung-Wolska

foto_izabela_jung-wolskaIzabela Jung-Wolska

Tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, specjalizacja: Psychologia pracy i stresu.

Zainteresowania zawodowe
Praca z ludźmi zawsze była moim powołaniem. Bez względu na to, czy dotyczyła współpracy z zespołem, czy kontaktu indywidualnego, przynosiła mi radość i ogromną satysfakcję.

Mam duże doświadczenie związane z funkcjonowaniem człowieka w środowisku pracy, odnajdywania się w sytuacjach permanentnego napięcia, nadmiaru obowiązków, ekspozycji społecznej, czy też wypalenia zawodowego. Obszarem, który również bardzo mnie interesuje jest komunikacja i relacje międzyludzkie oraz ich wpływ na jednostkę.

Głęboko wierzę w to, że każdy z nas posiada w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania. Sam stanowi źródło swojej siły, mądrości i harmonii. Problemem może być tylko umiejętność dotarcia do tych wewnętrznych skarbów i tu przydatna zwykle okazuje się pomoc psychologa, którą rozumiem jako podanie ręki w podróży w głąb siebie.

Uważam, że największym prezentem, jaki możemy sobie dać, jesteśmy my sami i moim pragnieniem jest towarzyszyć Państwu w takich właśnie chwilach spotkania i obdarowywania.

Kontakt:

Poradnia e-psychologowie.pl
www.e-psychologowie.pl
Skontaktuj się z psychologiem

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 18/10/2015

Wpisany w:: eksperci

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium